Supersonic Odesláno 13. květen 2008 Odesláno 13. květen 2008 Původně zaslal: Trundik na těchto stránkách: http://www.gambrinus.cz/uneseni/na-internetu/profil/76/ Děkuji všem :D:D EDIT: je možno hlasovat opakovaně, např. za 2 hodinky po prvním kliknutí. [upravil dne 13/5/2008 Trundik] Jo,jo, toho jsem si všimnul. Dával jsem Ti jeden z 20 na 21 a pak znova z 34 na 35:D A teď další
Supersonic Odesláno 13. květen 2008 Odesláno 13. květen 2008 Doufám, že když Ti to vyjde, tak sem hodíš nějakou reportáž doplněnou i o obrazovou dokumentaci:mrk:mrk:mrk:bacha
macik.83 Odesláno 13. květen 2008 Odesláno 13. květen 2008 Tak jsem premejslel, ze bych se taky prihlasil, ze bych posilal vicka, ale muset nechat doma neotevrenej jeden lahvac, to bych nevydrzel:D
p406b Odesláno 13. květen 2008 Odesláno 13. květen 2008 uz aspon 3x klesli jsme na 4.misto, klikame at to dotahnem, to by bylo, aby jsme ho tom neposlali.
voštík Odesláno 13. květen 2008 Odesláno 13. květen 2008 ping 153 pong 154 tik 155 tak 156 sim 157 salabim 158 pe 159 žóóóóó 160 A jedem Trunďo...kolik mámu tebe piw? [upravil dne 13/5/2008 voštík]
Recommended Posts