lukas666 Odesláno 19. duben 2008 Autor Odesláno 19. duben 2008 mal som to uz aj na plachacoch R14 nizko to vazne, asi si to dala robit... porovnanval som to s inymi 206... naluskala dost prachov do blbosti to ma len postupne prekvapuje,.... Citovat
MrVain Odesláno 19. duben 2008 Odesláno 19. duben 2008 nebolo by lepšie vytiahnuť zadne blatníky von ako davať auto vyšie:myslim Citovat
lukas666 Odesláno 19. duben 2008 Autor Odesláno 19. duben 2008 rozmyslali sme nad tym ale chcem to naozaj aspon o 5 cm hore .... Citovat
Fakir Odesláno 19. duben 2008 Odesláno 19. duben 2008 Původně zaslal: MrVain nebolo by lepšie vytiahnuť zadne blatníky von ako davať auto vyšie:myslim To záleží na tom, jak chce to auto používat. Jestli je tam opravdu přesazená torzka a nechce z toho mít tuningovou káru, tak bych to zvednul. 206ka je sice na závodění koza vysoká (proto se často snižuje), ale na normální ježdění to má své opodstatnění. Vytažení blatníků pak nemá význam. Druhá věc je, že může být výška v pořádku, ale disky mají blbý zális a koukaj moc ven. V takovém případě nezvedat a vytáhnout blatníky. lukas: vyfoť detail kola, aby byla vidět ta výška. [upravil dne 19/4/08 Fakir] Citovat
MrVain Odesláno 19. duben 2008 Odesláno 19. duben 2008 zajtra zmeram kolko cm od zeme je karoseria pred zadným kolesom,ja to mam origo bez uprav na R15\"195/50:aut Citovat
lukas666 Odesláno 19. duben 2008 Autor Odesláno 19. duben 2008 diky moc zajtra odmeram aj ja pofotim .... Citovat
lukas666 Odesláno 21. duben 2008 Autor Odesláno 21. duben 2008 zistil som ET je 12, bolo zdnu na disku.. Citovat
ozzy56 Odesláno 21. duben 2008 Odesláno 21. duben 2008 Jestliže máš ET 12 tak se nediv,že Ti zadek dře. Má tam být ET 28,.tzn.že Ti kolo leze ven z auta o 16mm více,než by mělo.... Citovat
qity3 Odesláno 21. duben 2008 Odesláno 21. duben 2008 Sak to je videt z obrazka, ze to kolo je neak moc vonku Citovat
Fakir Odesláno 22. duben 2008 Odesláno 22. duben 2008 No, za prvý to máš snížený (vypadá to, že o jeden zub na tisícihranu), což samozřejmě nemůžeš bez dorazů tlumičů pořádně naložit, aniž bys tahal zadek po zemi. Za druhý, ET 12 je na 206ku bez úprav blatníků nepoužitelné. Sem patří litá kola s ET 28 (hodně časté ET 25 je taky v pohodě), nebo plecháče s ET 38. Ale 12 je strašně málo. Přikládám fotku, jak vysoko je blatník od kola u prázdné 5. dv. 206ky s neupravenou zadní nápravou a stejným rozměrem kol, jako máš ty. Citovat
Tomasi1 Odesláno 22. duben 2008 Odesláno 22. duben 2008 mám presne ten istý problém s tým istým autom....v normálnom stave (prázdnom aute) mám zadok tak vysoko ako Fakir....akonáhle sadnú dozadu dvaja ťažší ludia, nebodaj traja, šuchám kolo.....ET tam mam 17....neviem..asi tiež nie je v poriadku, ked to tak rapídne sadá..aj ked mam to ET menšie... Citovat
Fakir Odesláno 23. duben 2008 Odesláno 23. duben 2008 Původně zaslal: Tomasi1 mám presne ten istý problém s tým istým autom....v normálnom stave (prázdnom aute) mám zadok tak vysoko ako Fakir....akonáhle sadnú dozadu dvaja ťažší ludia, nebodaj traja, šuchám kolo.....ET tam mam 17....neviem..asi tiež nie je v poriadku, ked to tak rapídne sadá..aj ked mam to ET menšie... No jo, no... ten zális (ET) tam je prostě blbě a jak dokonce píšou na některých e-shopech s disky a pneu, je nutné v takovém případě nechat vytáhnout blatníky. Disky s tímhle zálisem na to auto prostě nepatří, takže se nemůžeš divit, že to dělá bordel. Já měl před 14ti dny vzadu tři lidi + bágly v kufru a v pohodě - sedělo to sice totálně na zadku, ale nic neštrejchalo. Tvrdost pérování zadní nápravy u 206ky prakticky neovlivníš; místo pružin jsou tam torzky, takže tvrdší sportovní tlumiče tady nepomůžou. Máš tedy tři možnosti: 1) nechat vytáhnout blatníky 2) prodat kola a koupit typ se správným zálisem 3) nenakládat zadek Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.