Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Algol

...a velmi se omlouvám za to, že sem si dovolil vyslovit názor, bez napadání a urážek a byl sem za to počastován hláškou \"někdo kdo má 90 příspěvků do něčeho šije\":bojim

Sorry, omlouvám se - jen jsem chtěl poukázat na to, že neznáš celou problematiku, ale ten můj začátek prostě nebyl úplně vhodný. Takže jednou - přijmi mou omluvu (občas člověku holt něco ulítne, ale špatně to míněno nebylo)

Odesláno

Omluvu beru bez výhrad...nezlobím se na tebe v žádném případě...prostě jenom mám špatné zkušenosti s dělením něčeho, co kooperovalo i přes rozdělení hranic, mám spousty kamarádů a známých na Slovensku, takže slyším i jejich hlasy a jejich názory, nemám to konec konců na hranice moc daleko....rozdělením prostě nikdo nic nevydělá, všichni prodělají....:papa

Odesláno
Původně zaslal: Algol

Omluvu beru bez výhrad...nezlobím se na tebe v žádném případě...prostě jenom mám špatné zkušenosti s dělením něčeho, co kooperovalo i přes rozdělení hranic, mám spousty kamarádů a známých na Slovensku, takže slyším i jejich hlasy a jejich názory, nemám to konec konců na hranice moc daleko....rozdělením prostě nikdo nic nevydělá, všichni prodělají....:papa

S tím se nedá nesouhlasit, snad jen s vyjímkou slevových (ne)výhod a vzdálenosti místa konání klubových srazů pro členy klubu ze Slovenska. Pokud ale někdo chce zakládat nový republikový klub, má na to právo. Můžeme se tomu divit, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeme dělat (řekl Jára Cimmermann). Vlastně ne! Můžeme se pokusit trošku ovlivnit budoucí vztahy mezi kluby

vstřícným přístupem, jakkoli je nám to proti přesvědčení.

Například společné fórum.

Odesláno
Původně zaslal: Matuska

S tím se nedá nesouhlasit, snad jen s vyjímkou slevových (ne)výhod a vzdálenosti místa konání klubových srazů pro členy klubu ze Slovenska. Pokud ale někdo chce zakládat nový republikový klub, má na to právo. Můžeme se tomu divit, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeme dělat (řekl Jára Cimmermann). Vlastně ne! Můžeme se pokusit trošku ovlivnit budoucí vztahy mezi kluby

vstřícným přístupem, jakkoli je nám to proti přesvědčení.

Například společné fórum.

nie si nahodou RASISTA

ale ženu mam bielu :D

moje foto mam to brat osobne 1204c251110b11bd1.jpg:potlesk

[upravil dne 15/4/08 Zila]

Odesláno
Původně zaslal: Matuska

S tím se nedá nesouhlasit, snad jen s vyjímkou slevových (ne)výhod a vzdálenosti místa konání klubových srazů pro členy klubu ze Slovenska.

Ale nikdo nebrani srazum na Slovensku. Jen se musi najit nekdo, kdo ho bude organizovat. Prece Meda nebude poradat sraz nekolik set kilometru daleko. Preci jen je to hodne prace na miste konani srazu, ktera se neda delat na dalku...

[upravil dne 15.4.08 Peta]

Odesláno

Peta: my nemame problem niečo usporiadat je problem po zraze ----- je škoda že som nevedel došiel by som aj ja

ale nam to nevadi trat neni tak ucpana a nam ostava gulaš jak na ranajky po flame tak na obedik :super:super:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut:aut

Odesláno
Původně zaslal: pastorek

Zila! a ty nesi gadžo? :D

:D na tých fotkách zo silvestra si bol svetlejší :D

praskač :D:D:D:D:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha

uš viem prečo dal Kurt toho smajlika :bacha:bacha:bacha:bacha

[upravil dne 15/4/08 Zila]

Odesláno

@Angol:

Toto nie je o rozdeleni ;) - ide o zalozenie noveho klubu a jeden z nasich navrhov spoluprace (poslany vedeniu) bol aj ten, ze vsetci slovenski clenovia by na stranky slovenskeho aj ceskeho klubu vedeli pouzivat tie iste prihlasovacie udaje...to je ako priklad, ktory Ti mozno nazorne ukaze, ze by nemalo ist o rozdelenie. Ako to vsak so spolupracou a prepojenim klubov bude, uvidime...

@Matuska:

Presne ako pises - su tu pre slovakov iste vynimky...a je ich viac, nevymenoval si ich vsetky ;) - a za \'vstřícný\' pristup budeme len vdacni :papa

@Peta:

Tak ako pisal Zila - tu neide o zrazy organizovane na Slovensku - ale aj o ine vyhody, ktore nam, na Slovensku, bohuzial cesky klub z roznych dovodov nevie zabezpecit - a pisalo sa tu toho veeelmi vela - a to nas nakoniec vedie k zalozeniu slovenskeho klubu.

V konecnom dosledku to bude prinos pre obe strany - a cesky klub sa nema coho bat, pretoze tieto kluby si priamo nebudu vobec konkurovat...prave naopak, aj my sa budeme snazit ako zacinajuci klub co najviac spolupracovat a prinasat aj inspiracie ceskemu klubu ;) - tak ako sa my inspirujeme (okrem inych) aj ceskym klubom.

Odesláno

@Zila:

Proč rasista? To nemá logiku!

Protože se snažím pochopit důvody k založení klubu na Slovensku? Že nabádám ke vstřícnému postoji členy českého klubu? Tedy promiň.............:mad:

Odesláno

ja si myslím, že sa to teraz zbytočne rozoberá, uvidíme, ako sa dohodnú vedenia oboch klubov na spolupráci, ja osobne si myslím, že - ak bratia českí budú súhlasiť, fórum by malo byť LEN JEDNO, aj tak si myslím , že ak by aj bolo slovenské, prečo by som nemohol chodiť na české a opačne, nerobte zbytočne rozruh okolo toho

Odesláno

Dvě fóra znamenají, že se na jedno vlákno naváže menší počet odpovědí. Další nevýhodou je, že se budou probírat stejná témata na dvou fórech. Vyhledávání na dvou fórech je taky zbytečné.

Určitě je těch negativních aspektů více, ale nebudeme to dál rozpatlávat.

Odesláno

netušim ako to zrozumitelne napisat

nikto o žiadnom deleni fora neuvažuje ide oto či sa dohodne jedno spoločne :myslim:myslim:roker:roker:grr:grr:):):bojim:bojim:mrk:mrk:nevim:nevim:P:P:potlesk:potlesk:ticho:ticho:(:(:cool::cool::roll:roll:aut:aut:o:o:xvul:xvul

Odesláno

@Zila:

Na první výzvu \"Slováci založme si své vlastní fórum\"

jsi odpověděl: \"Vydrž, brzy to bude oficiální\". Celé vlákno se jmenuje tak, jak se jmenuje.

Asi jsem blbej.:myslim:myslim

Odesláno

si jak to ja mužu prejmenovat na jinej nazev akoto mam tomu čo to zaklada tento prispevok oznamyt čo sa deje ked je tu par mesiacou a toto sa rieči uš asi 1 rok

ps:teba som potreboval :super

[upravil dne 17/4/08 Zila]

Odesláno

U zubaře by ti řekli: \"Vypláchněte si!\". Když 13.4.2008 potvrzuješ, že bude slovenské fórum a 17.4.2008 říkáš: \"kdy už pochopíte, že fórum bude společné\", je vidět, že si v tom musíš asi udělat sám jasno!

Rasisti všech zemí, spojte se!!!

Odesláno
Původně zaslal: Matuska

U zubaře by ti řekli: \"Vypláchněte si!\". Když 13.4.2008 potvrzuješ, že bude slovenské fórum a 17.4.2008 říkáš: \"kdy už pochopíte, že fórum bude společné\", je vidět, že si v tom musíš asi udělat sám jasno!

Rasisti všech zemí, spojte se!!!

V škole by ti povedali: \"Naštudujte si\" a nebudeš trepať kraviny o rasizme. Správny výraz by bol separatizmus.

Mimochodom, čo ťa je do toho? Niekoľko slovákov si chce založiť vlastný klub a možno i vlasné fórum. A čo? Trápi ťa to alebo len máš chuť rýpať?

[upravil dne 17/4/08 pastorek]

Odesláno

Myslel jsem si, že už jsem to tu napsal jasně - ale dobře tedy, ještě jednou a výrazněji

ZATÍM SE OPRAVDU NIC NECHYSTÁ (KROM TOHO, ŽE NA SLOVENSKU JE V PROCESU ZRODU NOVÉ OBČASNÉ SDRUŽENÍ). NECHME TEDY SPORŮ O TOM CO BY BYLO KDYBY A DOČKEJME ČASU, NA ČEM SE VEDENÍ OBOU DVOU SDRUŽENÍ DOHODNOU. ZA SEBE MOHU NAPSAT, ŽE MOMENTÁLNĚ SE U NÁS BLÍŽÍ VOLBY A ŽE TEDY HODLÁM VEŠKERÁ JEDNÁNÍ SMĚROVAT AŽ NA DOBU, KDY UŽ ZDE BUDE NOVÉ (ELÁNEM JISTĚ NABITÉ) VEDENÍ, KTERÉ BUDE MÍT OD ŘÁDNÝCH ČLENŮ DOSTATEČNÝ MANDÁT PRO DOHODU NA SPOLEČNÉ SPOLUPRÁCI.

[upravil dne 17/4/2008 Medvěd]

Odesláno
Původně zaslal: Matuska

U zubaře by ti řekli: \"Vypláchněte si!\". Když 13.4.2008 potvrzuješ, že bude slovenské fórum a 17.4.2008 říkáš: \"kdy už pochopíte, že fórum bude společné\", je vidět, že si v tom musíš asi udělat sám jasno!

Rasisti všech zemí, spojte se!!!

ukaš kde konkretne som napisal že bude slovenske forum kde som ho vtom nechal aby si bol isty že fakt slovenske forum bude

jednho Matušku som poznal bol to spravny chlapale ty asi nie si z ich familie

dakujem nechapem

[upravil dne 17/4/08 Zila]

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...