macik.83 Odesláno 24. březen 2008 Odesláno 24. březen 2008 Nedavno jsem premluvil brachu, at jde taky do pezota a je nadmiru spokojen se svou 406, 18 16V, ale ted pri tomto osklivem pocasi zjistil, ze ma vzadu mokre sedacky, tak to zvedl a nekudy mu tam tece voda. Kde to tam muze tect, muj tip byl, ze to asi tece pod tesnicima gumama u zadniho okna, protoze se mi zdalo, ze ty horni ruzky jsou volne. Je to mozne? Citovat
mira.buchla Odesláno 24. březen 2008 Odesláno 24. březen 2008 Ahoj mám ten samí problém ale mam jen vlhkou sedačku zespoda a když jsem vyndaval kůži s té 2001 tak to bylo také mokré.taky by mě zajímalo co to je??? Citovat
Kekros Odesláno 24. březen 2008 Odesláno 24. březen 2008 ahoj. Mě to dělá těsnící guma. Sice je celá ale když s ní pohnu tak je tam dirka . Ale zase mi to dělá podle toho jak moc prší a kde to mam postavený Citovat
JeanK Odesláno 24. březen 2008 Odesláno 24. březen 2008 Je to tesnici guma... Resilo by to obycejny Autosklo servis. Jen u verze combi takove problemy netrpi, nebot ma \"kolmy\" tvar na 5. dveri. Citovat
macik.83 Odesláno 25. březen 2008 Autor Odesláno 25. březen 2008 Tak tak, je to sedan, to jsem nejak nenapsal, kazdopadne dik za potvrzeni a dam vedet, jak to dopadlo Citovat
nrpetonr Odesláno 26. březen 2008 Odesláno 26. březen 2008 ja mam rovnaky problem na kombiku, voda pod zadnym sedakmi, ktora sa tam dostane cez netesne zaslepky, ktore su pod sedakmi (nad nadrzou). nie je problem vytmelit, ale pricina tam je stale, voda ktora mi odniekadial dole steka a objavuje sa ci uz nad nadrzou a v mojom pripade zrejme az dole v podbehoch. skontroloval som uz foliu v dverach - OK, tak isto predne odtokove kanaly - OK, antena - OK, lyziny - OK. Patram dalej, odkial sa ta voda berie. Nejaky typy? Citovat
macik.83 Odesláno 27. březen 2008 Autor Odesláno 27. březen 2008 Zajimavy, jeste ze mam kombajna, bracha to v nejblizsich dnech bude zatesnovat, atk uvidime Citovat
nrpetonr Odesláno 13. červenec 2008 Odesláno 13. červenec 2008 tie zaslepky som vytmelil, takze tam sa uz voda nedostane. voda v podbehoch sa zrejme v urcitom objeme objavi kazdemu, ale mala by vytekat cez drobne otvory, ktore som ja mal upchate a preto sa hromadila a pri rozbehoch a brzdeniach putovala hore a dole... po ich ocisteni je to uz v poriadku, nezblnkam ako vodnik :-) Citovat
bosslibor Odesláno 21. červenec 2008 Odesláno 21. červenec 2008 hmm mě tam už dvakrá také nateklo vzadu za řidičem a zaleží jak autí stojí ale jak sem otevřel zadní dveře tak těsnění bylo plné vody a ta stála aj na prahovém plastu a odtud stěkala do autí že by folia na dveřách:myslim Citovat
MJSytic Odesláno 22. červenec 2008 Odesláno 22. červenec 2008 Mě to taky teklo kolem těsnění zadních dveří za řidičem. Jak je \"C\" sloupek, tak v tom ohybu byla ta guma volná a podél sedaček to stejkalo až dolů, kde je dolíček a tam se to drželo. Gumu jsem podmáznul silikonem a přimačknul. Teď je to už víc jak rok OK. Citovat
bosslibor Odesláno 22. červenec 2008 Odesláno 22. červenec 2008 myslíš tu pirelku nebo tu okapní gumu co de vidět ? no kuknu na to dík Citovat
OK406 Odesláno 22. červenec 2008 Odesláno 22. červenec 2008 Nezbyde nic jiného, že až bude pěkné slunné počasí, tak se nechat do auta zavřít a druhý pomocník zahradní hadicí stříkat vodu na různá místa, až se ukáže, kudy zatýká. Samozřejmě vyndat zadní lavici (sedačku). Citovat
bosslibor Odesláno 22. červenec 2008 Odesláno 22. červenec 2008 hmm jak bude chcat tak sa asi zavřu do autí a budu nahledat:o kama to teče:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.