Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nafta vs benzín


adraj

Recommended Posts

Původně zaslal: ozzy1956

Protože skoro pořád jezdím na naftu(auta nákladní i osobní),nic jiného nechcu.Zádné auto velikosti P406 na benzín nebude jezdit do 7 litrů. Zvykl jsem si na nízké otáčky diesela,točit benz.motor do otáček,aby to jelo mě nebaví.Taky je pravda,že netankuju jen u pumpy.A ekonomika provozu--no zatím na to mám,až nebudu,budu řešit:papa:roker

Nějak tak podobně!!:DPromě mnohem levnější provoz než s benzínem!:super:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Tak moje první auto bylo v naftě, tak to mě vyléčilo. Když porovnám benzín a naftu o stejným výkonu, tak je tam rozdíl ve spotřebě 1-1.5 litru a to se nevyplatí. Jinak ke koupi motorizace mě vedla mladická nerozvážnost, dneska už bych si čtyrválec nekoupil :)

Takže už jen 1.2 HTP jo:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Ajdamek

Tak moje první auto bylo v naftě, tak to mě vyléčilo. Když porovnám benzín a naftu o stejným výkonu, tak je tam rozdíl ve spotřebě 1-1.5 litru a to se nevyplatí. Jinak ke koupi motorizace mě vedla mladická nerozvážnost, dneska už bych si čtyrválec nekoupil :)

Takže už jen 1.2 HTP jo:D:D:D

Nebo velorex??:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Majar

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Ajdamek

Tak moje první auto bylo v naftě, tak to mě vyléčilo. Když porovnám benzín a naftu o stejným výkonu, tak je tam rozdíl ve spotřebě 1-1.5 litru a to se nevyplatí. Jinak ke koupi motorizace mě vedla mladická nerozvážnost, dneska už bych si čtyrválec nekoupil :)

Takže už jen 1.2 HTP jo:D:D:D

Nebo velorex??:D:D:D:D

Velorex lepší jak HTP....aspoň má styl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem se já v 18 rozhodoval, benzín pro mě byla jasná volba, jasně, člověk ho musí vytáčet, ale já věřím, že když ho vytočíte pořádně, lidé to při sprintu ocení. Benzín, voní hezky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono ja mozem za seba povedat, ze uz mam 9 te auto a to pol na pol diesel/ benzin a uz by som radsej isiel len do benzinu, co sa tyka spotreby, benzin som vzdy jazdil tak cca 7,2 L a diesel teraz na 5,9 takze sa mi na moje odjazdene km moc nafta nehodi, no mam na 90 percent naftu za tepla taku tu 25 sk/l a pri dnesnej cene benzinu 40 sk / liter jednoznacne vede. No ak moj zdroj pominie tak benzin jednoznacne. ale urcite nie 1.4 a pod ktory si scucne ako prase. ja si predstavujem min 1.6 podla velkosti auta do 2.0

skratka pohodova jazda na nizkych otackach a nie klepot pod kapotou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych si teda asai jiny nez naftovy auto nekoupil a jedine s turbem. Jinak bud mame s tatou stesti nebo fakt nevim, ale 450 t. km najeto a z motoru jen regulator tlaku a hadice. Proc porad vstriky, cerpadlo a tak? Jinak s naftou se mi libi ta pohodova jizda, ma proste uplne jinej kroutak a spojka snese bez plynu daleko vic. A ze to nejede je peknej nesmysl, akorat je to min slyset, protoze to nema takovy otacky. Kdyz se s naftou umi, tak ve stejnych kW dle me jede lip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Ja bych si teda asai jiny nez naftovy auto nekoupil a jedine s turbem. Jinak bud mame s tatou stesti nebo fakt nevim, ale 450 t. km najeto a z motoru jen regulator tlaku a hadice. Proc porad vstriky, cerpadlo a tak? Jinak s naftou se mi libi ta pohodova jizda, ma proste uplne jinej kroutak a spojka snese bez plynu daleko vic. A ze to nejede je peknej nesmysl, akorat je to min slyset, protoze to nema takovy otacky. Kdyz se s naftou umi, tak ve stejnych kW dle me jede lip.

proc pac, kdyz vidim potize s Lucasama, pripadne tu nekdo resil vstriky za nechutnou částku tak asi kuli tomu ikdyž mi nepripada ze by to bylo zas tak častý ale když pak slyšim co to někdy stojí tak :o někdy dosti koukám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak ja jsem mel dlouho benziny a traktorama jsem vylozene pro jejich \"lenost\" pohrdal, jenze potom mi proslo pod rukama par firemnich TD, TDi a TDCi no a dneska mam me HDi a nic jineho do budoucna nez traktora uz nechci ... leda by byl benzin za 10,-Kč/l :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: MatrixChose

Ja bych si teda asai jiny nez naftovy auto nekoupil a jedine s turbem. Jinak bud mame s tatou stesti nebo fakt nevim, ale 450 t. km najeto a z motoru jen regulator tlaku a hadice. Proc porad vstriky, cerpadlo a tak? Jinak s naftou se mi libi ta pohodova jizda, ma proste uplne jinej kroutak a spojka snese bez plynu daleko vic. A ze to nejede je peknej nesmysl, akorat je to min slyset, protoze to nema takovy otacky. Kdyz se s naftou umi, tak ve stejnych kW dle me jede lip.

proc pac, kdyz vidim potize s Lucasama, pripadne tu nekdo resil vstriky za nechutnou částku tak asi kuli tomu ikdyž mi nepripada ze by to bylo zas tak častý ale když pak slyšim co to někdy stojí tak :o někdy dosti koukám

Jo, ty vstriky jsou fakt drahy, az se me tohle bude tykat tak radsi sahnu po celym novym motoru, bezna cena je okolo 20 000,- a mel jsem i kontakt na celou Xantii za 20 000,- a samotny motor za 10 000,- coz mi neprijde nejak extra moc na to, kolik ty motory vydrzej. Nehlede na to, ze pak muzu prodat dily z toho svyho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...