mino Odesláno 12. březen 2008 Odesláno 12. březen 2008 Zdravim Mam problem:(Vcera jsem narazil s autem na vysoky patnik levym prednim kolem.Rana jak z dela,tak vylezu,kouknu a nejde na oko nic videt.Chci zase nastartovat a chytne az na Xty pokus:(ale chytne.Pri jizde necitim nic zvlastniho ale auto jede mirne na levou stranu:(A pri plnem rejtu kolo dre o blatnik a na 100%se posunulo vzad:(Co se mohlo pojebat?Poloosa?Poradte? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. březen 2008 Odesláno 12. březen 2008 Původně zaslal: mino Zdravim Mam problem:(Vcera jsem narazil s autem na vysoky patnik levym prednim kolem.Rana jak z dela,tak vylezu,kouknu a nejde na oko nic videt.Chci zase nastartovat a chytne az na Xty pokus:(ale chytne.Pri jizde necitim nic zvlastniho ale auto jede mirne na levou stranu:(A pri plnem rejtu kolo dre o blatnik a na 100%se posunulo vzad:(Co se mohlo pojebat?Poloosa?Poradte? No s kolem mazej do pneuservisu, bude asi chtít vyvážit, tada pokud nebude na vyměnu, a pak kontrola nápravy a geometrie, to v lepším případě, jinak muže být ohnutá spojovačka nebo i něco dalšího Citovat
Ferry Odesláno 12. březen 2008 Odesláno 12. březen 2008 mozna ohnute rameno, nebo posunuty silentblok ulozeni ramene, radsi poradne zkontrolovat, aby to treba nekdy neprasklo a neupadlo za jizdy Citovat
Medion Odesláno 13. březen 2008 Odesláno 13. březen 2008 přesně jak je popsáno vejš.....při neljepším bude jen rozhozená geometrie.ale bejt tebou tak to nechám hned zkouknout,aby třeba nebyl načnutej např.silentblok a cestou ti někde neulítl. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.