Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poznávačka - poznej člena P-C


Netopýrka

Recommended Posts

Pata: ooo, díky, ta čepička kulatá ale taky není úplně špatná - věř mi ;)

MichalTalbot: jj, trefa, akorát je sl. Vampýrková uměle vylepšená :D

Hurvajzi, co ty víš, komu všemu já piju krev? :D:P

Kobra: v paláci moc ohlas nebyl.... počet masek na MAŠKARNÍM (!!!!!) by se dal sečíst na prstech dvou tlapek a celkem vzato bych to označila za organizační fiasko.... podivné pohledy lidí na naše zjevy byly naprosto neskrývané ... bylo zvláštní stydět se na maškarním, že jsem došla v masce .... většina dam zahalených do Diorů, Versace, atp. a pánové v Armaniho výtvorech, to byla pro nás těžká konkurence.... oni si nandali škrabošku a za ní se nám vysmívali .... a my s Vendulkou jim. Našlo se totiž i dost našich příznivců a obdivovatelů. Přesto podtrženo sečteno: už nikdy víc!!!! :D cizinci si nás fotili, zdravili, mávali, zajímali se, kde je karneval.... Češi jen blbě čuměli a komentovali.... tedy při zpáteční cestě metrem se k nám přidala mladá slečna se slovy \"Supéééér, ježiš vy jste supééér, odkud jdete a kam a kdo jste a jak jste to udělaly, ty masky, a je super, že se nestydíte., atp...\"....někomu jsme se líbili, někdo na nás koukal, jako by si myslel, že jsme dvě zhulené puberťačky!

Prostě Češi jsou vesměs odměření studení čumáci, než aby se bavili, budou na sebe radši tři hodiny čumět vyšňoření, čekat na rauty, žrát a pomlouvat, než aby tancovali, bavili se, trochu se uvolnili a vyblbli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, Netopko, ač to bude znít šíleně, musím Ti dát za pravdu (a přiznávám, že ani má maličkost není zrovna příznivcem maškarních a podobných rejů, jsem spíš taková povídavá povaha, která svou tělesnou schránku k tanečním pohybům zásadně nerozhýbává).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi největší zábavu v maskách jsem zažil na jednom mejdanu, který se jmenoval \"Let kosmonautů a robotů\" a jak z názvu vyplývá tak vzhled masek byl jasný. Naše \"rusko-americko-československá posádka\" tam tenkrát získala i nějakou cenu jako maska :aut Byla to fakt pr..l, spoustu her, super tombola, prostě skvělá zábava :super

post-0-1410959928045_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sranda byla i po cestě domů v pozdních nočních (ranních hodinách) kdy nás zastavila hlídka policie. Když orgán nahlédl do auta a bylo mu sděleno, že jsme kosmonauti a že se právě vracíme domů tak vyzval řidiče aby si vystoupil a šel si dýchnout :D Kamarád samozřejmě nepil takže to bylo v pohodě, ale ty policajti si evidentně byli jistý že jdou najisto když nás v tom autě viděli :)

[upravil dne 3/3/2008 Driver]

post-0-14109599280604_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Jo, Netopko, ač to bude znít šíleně, musím Ti dát za pravdu (a přiznávám, že ani má maličkost není zrovna příznivcem maškarních a podobných rejů, jsem spíš taková povídavá povaha, která svou tělesnou schránku k tanečním pohybům zásadně nerozhýbává).

Kurňa Méďo, nejseš ty podobnej ročník jako já? :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Asi největší zábavu v maskách jsem zažil na jednom mejdanu, který se jmenoval \"Let kosmonautů a robotů\" a jak z názvu vyplývá tak vzhled masek byl jasný. Naše \"rusko-americko-československá posádka\" tam tenkrát získala i nějakou cenu jako maska :aut Byla to fakt pr..l, spoustu her, super tombola, prostě skvělá zábava :super

Ten prostřední je mi ňáko hustě povědomej ... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Ročník bychom mohli být podobný, ale váhová kategorie bude poněkud rozdílná (ale mám v záloze pár dobrých fotek, jen nevím, jak je sem dát)

hehehehehehhhhhééééé nenech se mýlit, už taky nejsem docent, a se svojí jateční váhou (tj. nad 100 kg) bych ti směle mohl konkurovat. ...

btw fotky do určité velikosti si ulož do PC a pak je sem načti (nevím, kolik to je, jestli 250 kB, ale Kurt to ví zcela určitě přesně) :D:D

[upravil dne 3.3.08 Mila_S]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak schválně, kdo ho pozná?

PS: já to nejsem, to by bylo moc jednoduchý:D:D:D:D:D

ze slušnych lidi si dělat legraci , to by Vám šlo pane

Já a legraci jo, to ty jsi si musel nějakou dělat když jsi se tak pěkně šklebil:D:D:D:D:D:D A toho pána si nech joooooooo:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...