Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opet, zase, necekane problem s angeleyes


Recommended Posts

Odesláno

Zdar, diody su sice dobre ako nahrada ziarovky, ale su omnoho nachylnejsie na akekolvek napatove spicky, kmity....... Takze ak chces diody daj pred ne stabylizator na 5V a k tomu vypocitaj podla diody odpor, a hlavne zezabudni kondenzatory kludne ku kazdej diode mozes dat paralelne 100nF keramiku, chyta prepatia od indukcnosti. A na ten jeden stabilizator moze ist viac dion podla toho aky stab tam das a ake diody. Kledne nakreslim schematka a napisem typy suciaskot ;):roker

Odesláno

odpory mam dobre vypocitane,lepe to uz nepujde a diody proste nesezenu takovy aby svitili hodne!ted potkavam fabii a ty to sviti jako krava,zajimalo by me,co v tom ma!jinak tu parkovacku nevim kam dat,pac parkovacku maj funkci ty krouzky a kdyz nebudou svitit,tak nevim jak to vyresit!!!

Odesláno

nezkousel,ale stejne vsechny diody svitej na h.....! ty co tam mam ted maj udajne 70000mcd a vubec to neni znat,uz nevim jak to vyresit!napadlo me,ze bych dal jak je blinkr bilou diodu,ktera by svitila furt,jako parkovacka,ale mam strach ze by pak nebyl videt blinkr!

Odesláno

jo ty myslis ty maly topeni :)

tak to potom bude mozna ten problem... mas je pridelany na nejakym hodne velkym masivnim kusu hliniku? 1W ztratoveho vykonu na kus je sakra znat...

Odesláno

jj opravdu jsem se neupsal nebo aspon na netu kde jsem to kupoval to psali,ze maji takovou svitivost,ale jsem zjistil ze to nebude jen o svitivosti! nevim co treba v tom maj ty fabie,ze jim to tak sviti! ale uz fakt netusim jak to mam udelat

Odesláno

http://www.ezk.cz/e-shop/select.php?sada=1&str=3&skupina=49&klic=&kod=&od=0&do=100000&razeni=Kat_cislo&rozsah=1

je to model L5GRE30000 poustim do nich 75 mA..... mam je strceny do krouzku a zapatlany tim tekutym lepidlem z pistole...

kazdopadne kazdej se divy te svitivosti ktera urcite tolik nedosahuje nebo neumim spocitat odpor!kazdopadne diody nepraskly,ale vzdy mi praskne ten odpor! fakt mi me zajimalo co je ve svetlech o maj fabie...to sviti az extreme!!

Odesláno

jinak tz katalogovy hodnoty me stejne neprestavaji prekvapovat, prijde mi ta ledka ponekud mala a hlavne proud ponekud nizky... chmmmm

Odesláno

no ten odpor by mel bejt nejak okolo 75 ohmu....

no ja jsem to konzultoval s hodne lidma a skoro vsem se ta hodnota nezdala!!

[upravil dne 22/2/08 oni]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...