Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306tka HDI


petko309

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Mám ji rok a spokojenost!Má to super motor a dobrou spotřebu.Sice jsem ji po původním majiteli dostal se spoustou maličkostí,které postupně opravuju,ale jsem s ní moc spokojený.Pokud se o auto člověk stará a to platí obecně,tak ti auto pak dělá jen radost!Jak se říká,jaký pán,takový krám!!!:D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

306tka mi přijde jako povedené auto, kde se snad nic zásadního nekazí, pokud neberu některé 1.4i kde byla špatná série zapalovacíhc cívek Sagem. Jinak pokud to bude starší kousek tak bych koukl na zadní nápravu jestli už není KO. Jinak já za 190tkm na přední nápravě měnil : 1x tyčka stabíku , 1x spodní uložení nápravy pod motorem, 1x tlumiče ... a zadní bez problémů, ale na max jsem jí zatížil jen jednou když jsem vezl 400kg kachliček ...

jinak HDi je v pohodě, ale můžeš trefit na vyjetý kousek, tam bych spíše koukal na servisku a jestli to mělo pravidelněj servis. No a jestli jsou vstřiky na výměnu a nebo těsně před výměnou to asi jedině na diag a nechat proměřit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam 306 hdi necely rok a som spokojny.ak neratam vymenu filtrov,oleja a rozvodov,tak som akurat menil baterku, potenciometer plynoveho podalu,doplnal som klimu.inak je to celkom svizne auto a jazda s nim je zabavna a navyse vyzera aj na dnesnu dobu zaujimavo.ma to designe,ktory sa tak lahko neobkuka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 306 HDI break necele 2 mesiace..vymenil som rozvody, olej, filtre, naplnil klimu.. zatial spokojnost...

trocha ma ale hnevaju vibracie od motora pri otackack okolo 1500. vibracie su silnejsie ako je pre mna znesitelne, asi bude treba vymenit silenbloky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oba typy pežotů mají tyto vady

Spotřeba do 6litrů--neznáš nikoho na pumpě

Pozinkovaná karos.--nepotřebuješ karosáře

Plno místa uvnitř--nevíš,kde se posadit

Pohodlná jízda bez rázů--nenavštěvuješ fit centra ani masérky

A teď to příjemné

Velmi příjemné ceny náhr. dílů a servisu :papa:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: ajsik

jinak HDi je v pohodě, ale můžeš trefit na vyjetý kousek, tam bych spíše koukal na servisku a jestli to mělo pravidelněj servis. No a jestli jsou vstřiky na výměnu a nebo těsně před výměnou to asi jedině na diag a nechat proměřit ...

Skutečně se dá na diagnostice zjistit stav vstřiků? Kolik stojí prohlídka? Než bych HDI koupil, určitě bych to nechal prověřit. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...