Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nemilé překvapení


M.a.R.i

Recommended Posts

Nedávno mi začalo téct skrz anténu do auta. Tak jsem navštívil vrakoviště a koupil originální, namontoval, pořádně utěsnil a jezdil jsem si vesele dál. Dnes přijdu k autu a anténa je fuč. Dotýčny neaplikoval jednoduché utrhnutí antény,ale urval jí i se základnou co je přišroubovaná na střeše, naštěstí ale střechu nepromáčknul, za čož mu děkuji.

Parkuju 80m od baráku na ulici která je kolmá na ulici kde bydlím já. Parkuju před poliklinikou přímo pod okny pohotovosti,kde se svítí celou noc,ale i to mnohé neodradí.

Co si tak vybavuju,tak vandalismus na mých autech byl:

Škodovka:

vajíčko na střeše

pár škrábanců

utrhlá beskydka, 2.týden utrhlá 2. beskydka

P205:

pár škrábanců

prokoplé přední světlo

utrhlé zrcátko

utrhlá anténa

P405

několikrát ukradnutý chromovaný ventílky

pár škrábanců

někdo se prošel po autě a promáčknul haupnu

teď ta antená

Tak pohár trpělivosti přetekl a objednávám Magicar, nastavím tichý alarm. Vedle postele připravím kalhoty,boty,bundu, kliče a pořádnou tyč...

Kdybyste náhodou zaslechly na Nově či na Primě,že 21 letý mladík surově napadl skupinu náctiletých chlapců co se vraceli z diskotéky,tak víte o koh jde :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Kdybyste náhodou zaslechly na Nově či na Primě,že 21 letý mladík surově napadl skupinu náctiletých chlapců co se vraceli z diskotéky,tak víte o koh jde :grr

Hh, chápu tě. Toto si budu pamatovat.

Btw Mari, a ty blázne si chceš kupovat takový velký krásný kolečka.:D Asi uděláme anketu až si je koupíš, jak dlouho ti tam vydrží. :D Ba ne, držím pěsti aby se ti nic už neztrácelo nebo vandalům aby to přežili. :):P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

to co jsem měl raději ani nepíšu,protože bych jej toho dotyčného musel asi .....pneu pích auto jak omalovánky podložky RZ urvané byly s logem pc clubu, samolepky pc clubu poničené

A pak co si mám myslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Kurte, to je krasnej slogan :) s tim jdi do nakejch voleb......v nejhorsim to zamen za jahodovou marmeladu :) a tu do kazde rodiny dvakrat :)

Skvělej nápad!

Myslím s tou marmoškou - dneska jsem si dělal palačinky a došla. Jó, kdybych měl dvě... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: subin

Řek bych,že by bohatě stačila pořádná nakládačka dotyčnejm s varováním,aby se téhle ulici vyhýbaly,hlavně se nehlásit ke konkrétnímu autu.

Ono je to skoro jedno jak to vyřešíš, hlavní je si nenechat s*át na hlavu. Při té příležitosti si vzpomínám na citát jedné velmi známé (dnes již historické) postavy:

"Mě kdyby někdo napadl, já bych ho snad utloukl cihlou - kdybych ji měl ze zdi vyrvat!"

A musím dodat, že můj postoj s ním velmi koresponduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: myryn

Raději se zdržím komentáře, abych se třeba někoho nedotkl...............

A sdělit něco jiného než to, že nám nic nesdělíš jsi nechtěl?

Kdo měl zájem, ten to pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: subin

Řek bych,že by bohatě stačila pořádná nakládačka dotyčnejm s varováním,aby se téhle ulici vyhýbaly,hlavně se nehlásit ke konkrétnímu autu.

Ono je to skoro jedno jak to vyřešíš, hlavní je si nenechat s*át na hlavu. Při té příležitosti si vzpomínám na citát jedné velmi známé (dnes již historické) postavy:

"Mě kdyby někdo napadl, já bych ho snad utloukl cihlou - kdybych ji měl ze zdi vyrvat!"

A musím dodat, že můj postoj s ním velmi koresponduje.

Ano asi máš pravdu vím,že se to takhle neřeší,když si vemu,že pro mě auto není jen dopravní prostředek,je to takovej muj mazlik a nějakej ožralej b*b mi ho poškodí tak bych nejradši přetrh vejpůl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...