Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brždění


kahy

Recommended Posts

Ahoj, včera večer mi začala blikat kontrolka od brzdové kapaliny. Jdu si koupit brzdovou kapalinu a doliju a jedu. V pohodě. Druhý den ujedu cca 100km a zjistím že zase probliká no otevřu kufr a co mě nečeká... To co jsem dodil je fuč. Si říkám co se děje, sakrýš... Tak znova doliju. Ujedu cca 20km a předbarákem se dívám a ona je znova pryč. Chtěl bych ještě řící že když pedál zmáčku jde těžce (asi jen do půlky) a když pedál stále držím tak se zmáčkne až dolu a přestane brzdit. Vůbec netuším čím to může být.... Asi to vidíte na servis, co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to zmizne všechna brzdovky, nebo jenom půlka ?

(že se tak blbě ptám, podle mě je to půlka - jinak by ti to nebrzdilo)... a protože ti svítí kontrolka, tak to bude někde mezi válcem a pravým zadním, popř. levým předním kolem.

Většinou prohnijou u 205 brzdové trubky v oblasti nádrže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kahy

No tož jako ono to asi utíká podle intenzity brždění, včera jsem jel pouze asi 20km a myslím, že to zůstalo v normě... nevím, no asi budu muset říci automechanikovi, který se mi o to stará. Na kolik tipujete výměnu těch hadiček?

jinak nakupujete z http://www.aci.cz/ ?

Když něco potřebuju, chodím spíš do Autokelly. www.autokelly.cz . Ale záleží jak to má kdo dostupné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...