chuck11 Odesláno 18. leden 2008 Odesláno 18. leden 2008 Kudma je lepší přístup k olejovému filtru u motoru 1,8 16V,je tam docela málo místa se k němu dostat a vyměnit ho.Z vrchu z motorové části se mi zdá že neáí moc přístup,že chce na něho jít radší ze spoda motoru. Kudma ho měnit? Citovat
RomanNR Odesláno 18. leden 2008 Odesláno 18. leden 2008 .......mne ho menili, ked bolo auto nad jamou.......nedal sa dat dole ani tym retazovym klucom - potom to urobil tak, ze do neho natlkol zboku srobovak, pootocil, vytiahol, nabil 3cm vedla a takto pokracoval po celom obvode - doporucujem srobovak adekvatnej dlzky - aby to neschytali mriezky na chladici..... Citovat
chuck11 Odesláno 18. leden 2008 Autor Odesláno 18. leden 2008 to je pěkný a nový tam přitáhl jak zase šroubovákem skrz, to bych pochyboval,nebo ti ho snad nepřitáhli:myslim Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 18. leden 2008 Odesláno 18. leden 2008 Původně zaslal: chuck11 to je pěkný a nový tam přitáhl jak zase šroubovákem skrz, to bych pochyboval,nebo ti ho snad nepřitáhli:myslim No přitahuje se pouze rukou;) Citovat
chuck11 Odesláno 19. leden 2008 Autor Odesláno 19. leden 2008 Já ho radši vždy přitahují víc než rukou ,tím řetezem,aby mi to náhodou neteklo Citovat
chuck11 Odesláno 19. leden 2008 Autor Odesláno 19. leden 2008 To si nikdo nemění olej a olejový filtr,motor 2,0 16V má to samé uspořádání tak můžete poradit i vy:nevim Citovat
subin Odesláno 19. leden 2008 Odesláno 19. leden 2008 Já to dělám u 406 1.8 16v řetízkem na golu povolim a pak dotáhnu jen rukou na fest. Citovat
MartinR Odesláno 21. leden 2008 Odesláno 21. leden 2008 Pokud to rukou dotáhnu, tak to potom při výměně v pohodě i rukou povolím,takže nač klíče a řetězy. Citovat
Guest servisman Odesláno 21. leden 2008 Odesláno 21. leden 2008 Původně zaslal: MartinR Pokud to rukou dotáhnu, tak to potom při výměně v pohodě i rukou povolím,takže nač klíče a řetězy. taktéž hlavně namáznout těsnění olejem když jej montujete jde to lépe dotáhnout a těsní Citovat
EXI.60 Odesláno 9. duben 2008 Odesláno 9. duben 2008 ja jsem si ho měnil sam na 1,8 16v-klima.přistup tam fakt neni.nakonec jsem z vrchu vzal malej hasak ze šikma směrem k chladiči a na parkrat jsem filtr povolil.šlo to jen tak po centimetru po obvodu,ale stačilo čtvrt otačky a zbytek šel rukou.makl jsem tam směrem od čerpadla na servo,ale musel jsem zvednout tu hadici a pak tam dat ruku.tak jsem filtr i utahl a neteče.jinak kazdy ma na to figl a kazdemu to jinak vyhovuje. Citovat
EXI.60 Odesláno 9. duben 2008 Odesláno 9. duben 2008 jinak to pomazani těsněni u filtru není k zahozeni.dik,ale neudělal jsem to.nevadi Citovat
Neon Odesláno 9. duben 2008 Odesláno 9. duben 2008 Jako dotahovat olejový filtr ještě řetězem je blbost... Já osobně jsem olejový filtr nikdy nesundaval žádným udělátkem (jednou jsem teda musel použít šroubovák)... Vždy mi šel uvolnit rukou a vždy jsem ho také pouze rukou dotahoval. Namáznout olejem těsnění (proč asi?? :D)a růčo dotáhnout, nechat motor proběhnout a eventuelně dotáhnout (teče-li -> což se mi taky nikdy nestalo). Stejně tak i zkontroluju výpušťák, je li tam taky sucho. Nikdy ho nervu nadoraz, abych náhodou nestrhl závit u vany ... Není to zkušenost z jediné výměny, vyměňoval jsem olej minimálně 10x ... Takže dotahování filtru řetězem = barbarství ... :D:D Citovat
Guest servisman Odesláno 10. duben 2008 Odesláno 10. duben 2008 Olejový filtr jsem měnil za těch 20 let x krát.Dotahoval jen ručně.Těsnění jen slabě namáznout,protože se mi stalo při dotažení že se mi gumové těsnění jak šlo na suchosesmeklo.PROTO namáznout ,aby šlo lehce dotáhnout a nikdy se mi nestalo že by teklo okolo filtru. S povolením je to občas horší jak to bývá použít více síly či nářadí k tomu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.