noradek Odesláno 10. leden 2008 Autor Odesláno 10. leden 2008 Původně zaslal: Creams JJ fakt hezky teď by to chtělo jen lehké folie a origo 16" :-) možná ty z té kamarádovy 406coupe jsou stále k prodeji Až na jaro těď tam jsou zimáky. Citovat
Tommy306 Odesláno 10. leden 2008 Odesláno 10. leden 2008 já mám tuhle..a stála asi litr, jestli si dobře vzpomínám.. Citovat
noradek Odesláno 10. leden 2008 Autor Odesláno 10. leden 2008 Původně zaslal: Tommy306 já mám tuhle..a stála asi litr, jestli si dobře vzpomínám.. Citovat
numeros77 Odesláno 10. leden 2008 Odesláno 10. leden 2008 Tommy306:kamo mas krasnu 306...dobre vyzera a pekne meni farbu v tme...fakt super:super Citovat
purkmistr Odesláno 28. leden 2008 Odesláno 28. leden 2008 prosím tě chci se tě zeptat, má to efekt na zadní okno v dešti? Pořád se tak zasírá nebo je to lepší. Zástěrky moc nepomůžou. Citovat
noradek Odesláno 28. leden 2008 Autor Odesláno 28. leden 2008 Původně zaslal: purkmistr prosím tě chci se tě zeptat, má to efekt na zadní okno v dešti? Pořád se tak zasírá nebo je to lepší. Zástěrky moc nepomůžou. Čoveče řek bych že trochu jo,ale doufám že to není jen muj dojem ale zas tolik se to zadní okno nezasviní,jen zas naopak když hodně prší tak tam stékají kapky vody protože se odráží o ten spodek spojleru který končí nad oknem a teče dolu na okno když tam nebyl tak vítr strhával vodu ze střechy pryč z auta. Citovat
KoNG Odesláno 28. leden 2008 Odesláno 28. leden 2008 Původně zaslal: Tommy306 já mám tuhle..a stála asi litr, jestli si dobře vzpomínám.. Za litr chci taky křídlo Citovat
noradek Odesláno 29. leden 2008 Autor Odesláno 29. leden 2008 Původně zaslal: miukoslav306 ja tiež ale na sedana Tady máš pro sedana http://peugeot.autodoplnky.cz/peugeot-306/autostyle-zadni-spoiler-kridlo-peugeot-306-sedan-s1599441 a tady http://peugeot.autodoplnky.cz/peugeot-306/autostyle-zadni-spoiler-kridlo-peugeot-306-sedan-s1599443 Citovat
marisw Odesláno 29. leden 2008 Odesláno 29. leden 2008 Původně zaslal: numeros77 Tommy306:kamo mas krasnu 306...dobre vyzera a pekne meni farbu v tme...fakt super:super no me sa nezda ze by strieborna metla menila farbu, neni to ziadny chameleon....to len niekto na to auto svieti...cize ten efekt je taky..... Citovat
Pepito Odesláno 26. červenec 2008 Odesláno 26. červenec 2008 Tak jsem si taky udělal radost a pořídil jsem si nové potahy [upravil dne 26.7.08 Pepito] Citovat
dzavel Odesláno 27. červenec 2008 Odesláno 27. červenec 2008 Vypadají pěkně. Na kolik přišly? Citovat
Pepito Odesláno 29. červenec 2008 Odesláno 29. červenec 2008 Původně zaslal: dzavel Vypadají pěkně. Na kolik přišly? 2.680,- Kč Citovat
mates306 Odesláno 31. červenec 2008 Odesláno 31. červenec 2008 Moc moc hezký, už asi přes rok ho sháním a nikde jsem ho nenašel. Asi si udělám předčasné Vánoce. A ještě jak se to tam přidělá? ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.