Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Finální pozvánka


Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

Ikdyž je to zachvilku ,pro mě je ten termin nesmírně daleko ,ještě fakt netuším co bude

Tak já Ti to, synu, trošku nastíním

nejpozději do konce tohoto týdne se na ten sraz přihlásíš - klidně i s rodinkou

do 5.2. pošleš na klubový účet odpovídající obnos penízků

a 15. 2. odpoledne vyrazíš z Neratovic směr Hojsova Stráž, kde s námi všemi prožiješ krásný, zasněžený weekend

Nějakej zásadní problém?????????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

Ikdyž je to zachvilku ,pro mě je ten termin nesmírně daleko ,ještě fakt netuším co bude

Tak já Ti to, synu, trošku nastíním

nejpozději do konce tohoto týdne se na ten sraz přihlásíš - klidně i s rodinkou

do 5.2. pošleš na klubový účet odpovídající obnos penízků

a 15. 2. odpoledne vyrazíš z Neratovic směr Hojsova Stráž, kde s námi všemi prožiješ krásný, zasněžený weekend

Nějakej zásadní problém?????????????????

No jen Ti připomenu že 29.2. a 1.3. probíhá v Neratovicích akce Kulový blesk . co tomu předchází ti nemusim asi vic psat nehledě na to že potřebuji do te doby sehnat kupce na ten náš byteček. 7.2. ma svatek tvoje snacha ,10.2. prvni narozeniny tvuj vnuk,11.2. tvuj syn narozeniny a 22.2.svatek zase já. V práci z osmi pracovnich mist na postu skladnika mame obsazeny tři i semnou takže jakekoliv volno je nemožne a skoro i scifi.Takže budu dost velkej frajer když stihnu ranni odjezd spanile kolony směr náměstí+(možna vladni vozidlo orientaku ) a večer zas trada směr Praha.

Nějaké připomínky tati?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nebyl by nějakej popis kde najdeme konkrétně ten pension? Hledal jsem všude možně, ale pension tohoto názvu jsem nikde nenašel :bojim

Ještě by mě zajímalo kdy už tam bude možné dorazit? Vyjíždíme dřív a chceme si udělat výlet po okolí, tak abychom věděli kdy už tam někdo bude...

Díky za odpověď... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schreek: myslim, že Hojsova Stráž není zase tak veliká a domorodci patrně budou vědět (vždy tak tomu zatím bylo). A za další na srazech byly vždy od určité hlavní cesty, kudy přijíždí většina účastníků na viditelných místech umístěny šipky se znakem "peugeot clubu" a to zanavigovalo i trouby (i když jsem se občas ztratil :D). Myslímk, že i letos tomu bude tak ... :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...