Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ostrý zvuk řemenice 306 HDI


Steiner

Recommended Posts

Původně zaslal: Steiner

Tak co, chlapi, nový řemen nebo ne? Tohle mi ještě poraďte, prosím, a dám vám všem pokoj :)

Jinak dík za rady. :papa

podivej se na drzky, jestli nebudou potrhany nebo popraskany tak bych ho nechal, remenici mam treti aremen furt ten samej a v poho

[upravil dne 26/12/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem si ho opět v Hulíne bude za bezva cenu. ;) Ty dvě tři stovky už Tě nevytrhnou.

Jinak Buml, jako taxík bych si taky radši vzal Octavii TDI. S tím souhlasím. V létě jsem byl v Řecku a po Atenách jsem jezdil tágem právě Oktávkou TDI 81kW měla na tachu něco málo přes půl mega kolem 527tisíc a nevěřím tomu, že to auto vidělo nějakou dálnici, většinu bych řek, že najezdilo po Aténách a v zácpách brzda plyn jaké tam jsou a musím říct, že místní taxikáři oproti jim (nic proti Tobě) jsou přizdisráči co neumí řídit. Takové procpávání špuntem nedrzou formou jsem u nás nikdy neviděl o cenách se ani nebudu radši bavit.

Jinak pokud se bavíte o pohodlí, zkuste se svízt někdy na hydře u Citrouše a nebudete chtít vlízt do ničeho jinýho. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte jedna doplňujúca otázočka - je rozdiel medzi remenicou na 90k a 110k verziu? Mne totiž vedúci predaja n.d. u nás v Peugeote tvrdil, že je a presviedčal ma, že tá prvá varianta je pevná, teda neodpružená... Čo Vy na to? Nerád by som totiž vysolil 3.500,- za niečo, čo je v poriadku... :myslim

Skúšal som aj test kriedou, ale riska zatiaľ rozhodená nie je. Mám tam ale napadané piliny a rachoce to teda riadne...:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak u Pežotů ale Xantie má stejnou řemenici jak na 90k tak i na 110k verzi. Ale jelikož je to motor ze stejného koncernu tak bych si troufnul říct, že to bude stejný i u Pežotu. Podívej se do servisních manuálů na netu, tam to najdeš........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No aj som si myslel, ale nedovolil som si presviedčať vedúceho predaja náhr. dielov priamo v Peugeote... :roker

Tvrdil mi totiž, že on osobne mal 406 HDI 110k a vraj ju musel meniť tiež a stála 8.500,- :o. Potom kukol do systému a vraj tá moja je pevná a vychádza 3.200,-... Tak ho asi pôjdem poučiť!!! :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je tato řemenice 66kW HDI též odpružená a skládá se ze 2 dílů. Myslím, že právě to tlumení vibrací (gumové) je v háji a proto řemenice hází jak prase a odírá se. Pjajčík v Přerově mě strašil s cenou 6-7 tis. Kč s dílem přímo od Peugeota. Dnes budu mít novou řemenici Akron (cena asi 3100 Kč) a řemen z Hulína (asi 400 Kč), zítra opravuju. Dám pak vědět. Tu zatracenou mrchu si schovám na památku! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Steiner

Podle mě je tato řemenice 66kW HDI též odpružená a skládá se ze 2 dílů. Myslím, že právě to tlumení vibrací (gumové) je v háji a proto řemenice hází jak prase a odírá se. Pjajčík v Přerově mě strašil s cenou 6-7 tis. Kč s dílem přímo od Peugeota. Dnes budu mít novou řemenici Akron (cena asi 3100 Kč) a řemen z Hulína (asi 400 Kč), zítra opravuju. Dám pak vědět. Tu zatracenou mrchu si schovám na památku! :papa

Presne ako píšeš, pozeral som na ňu a robil som risku a je určite zložená z 2 dielov. Mne ale nehádže, zato rachoce ako sa patrí. Včera som ešte chcel pozisťovať ceny u iných predajcov, všade je ale ešte tento týžden zavreté. Každopádne v Peugeote mi ju ponúkali za 3.200,-, takže keď nezoženiem nič lacnejšie, tak ju tiež pôjdem bud. týždeň objednať. Chcem ešte cez víkend ten remeň zhodiť a skontrolovať všetky ostatné kladky a ložiská, keby ale nebola taká kosa!!! :roll

No nič, každopádne daj vedieť, čo sa zmenilo po výmene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...