jara.bor Odesláno 15. prosinec 2007 Odesláno 15. prosinec 2007 Mám Peugeot 307 a začala se mi objevovat na palub.počítači tato hláška Catalytic convector fault ale ještě před tím než se to zobrazí auto nechce moc akcelerovat, asi po ujetí cca5 kilometrů musím zastavit a znovu nastartovat a toto třeba i dvakrát než se to vzpamatuje.Nevím co stím. Díky za radu. Citovat
RychJ-1 Odesláno 15. prosinec 2007 Odesláno 15. prosinec 2007 Píše ti to závadu na katalyzátoru. Citovat
jara.bor Odesláno 15. prosinec 2007 Autor Odesláno 15. prosinec 2007 dik je tedy nutná výměna? kolik asi stojí abuch se nesložil. Citovat
MartinR Odesláno 15. prosinec 2007 Odesláno 15. prosinec 2007 Záleží na značce.Třeba i 15000,-. Citovat
Fakir Odesláno 15. prosinec 2007 Odesláno 15. prosinec 2007 Ach jo... taková drobnost: co to je za motor? Pokud benzín, tak to taky můžou být svíčky, nebo zapalovací rampa. Pokud některý válce nechytaj, tak to pochopitelně nejede a fouká to směs do výfuku, následkem čehož se lambdy můžou zbláznit a píše to tuhle hlášku. Každopádně doporučuju okamžitou návštěvu servisu - katalyzátoru nic být nemusí, ale pokud je to tak, tak čím dýl to budeš protahovat a zkoušet s tím jezdit, tím větší je šance, že ho budeš měnit taky. Citovat
hnusoba Odesláno 16. prosinec 2007 Odesláno 16. prosinec 2007 NA 95% zapaľovacia rampa, jedna sviečka nehádže iskru, do výfuku ide nespálená zmes a zadná lambda zachytí hlúposti. Citovat
Ajdamek Odesláno 16. prosinec 2007 Odesláno 16. prosinec 2007 A po pár nastartování to zmizí, nebo se to objeví při každém nastartování? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.