Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 Relatko?


adamB

Recommended Posts

Dnes sa ked som zabacal do lava sa mi na chvilku rozblikakla lava smerovka velmi rychlo. Potom som skusil zapnut pravu, ta bola ok. Chvilu som este robil hokus pokus s tou lavou a stale blikala jak diva...tak po 5min bolo vsetko ok. Ze by relatko? Sak to by blbla aj ta prava nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adamB

Dnes sa ked som zabacal do lava sa mi na chvilku rozblikakla lava smerovka velmi rychlo. Potom som skusil zapnut pravu, ta bola ok. Chvilu som este robil hokus pokus s tou lavou a stale blikala jak diva...tak po 5min bolo vsetko ok. Ze by relatko? Sak to by blbla aj ta prava nie?

robi to ked je spatny kontakt na ziarovke a nesvieti, alebo ked je odpalene vlakno v ziarovku...normalna vec, ziadny problem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: silex

Nie je nahodou na 307 rychlost blikania ovladana softverom, t.j. nezalezi na zatazeni rele?

Mimochodom, ked mi to zblblo, tak rychlost blikania smeroviek bola presne taka, ako je ked odomknes auto.

fuuuuu...tak to neviem...ale tie ziarovky by som skontroloval a precistil kontakty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, ono je tam nějaký relé? Zvuk blikání je navozován uměle z repráčku (alespoň u mě). Takhle to má spousta aut. Včera když jsem jel s kolegyninou Audinou jsem dokonce zjistil, že když si nezapnu pás a pípá upozornění a dám směrovku, tak ta sice bliká, ale neklape :)

Jináč to rychlý blikání bývá způsobeno právě vadnou žárovkou nebo špatným kontaktem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze neni to az tak ako sa mi to zdalo....kupil som novu ziarovku a robilo to zas....proste sem tam to ide a sem tam nie. Predna lava smerovka neblika a blika iba ta na blatniku a vzadu. Pricom blikaju ako dive.... Neviete co s tym moze byt skusal som ju aj vyberat , pozeral som na kontakty, ale nic som nespozoroval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...