buml Odesláno 2. prosinec 2007 Odesláno 2. prosinec 2007 chci obsit volant kuzi, shanim ve strednich cechach a samo Praze, nekoho, kdo mi obsije volant kvalite, muzete doporucit nekoho kvalitniho? nechal si to nekdo obsit? Citovat
Fusion Odesláno 2. prosinec 2007 Odesláno 2. prosinec 2007 Kámoš si to nechával tady v Brně, perfektně udělaný, 2000kč. Zkus obvolat jakýhokoliv čalouníka co s tím má zkušenosti (kdyby nikdo nedoporučil přímo člověka). Citovat
buml Odesláno 2. prosinec 2007 Autor Odesláno 2. prosinec 2007 Původně zaslal: Fusion Kámoš si to nechával tady v Brně, perfektně udělaný, 2000kč. Zkus obvolat jakýhokoliv čalouníka co s tím má zkušenosti (kdyby nikdo nedoporučil přímo člověka). no kdyz ten dobrej calounik co s tim ma zkusenosti se podle webovy presentace blbe pozna:D Citovat
Fx Odesláno 2. prosinec 2007 Odesláno 2. prosinec 2007 www.b3tuning.cz Před http://323.hotentot.net/Bilder%20BMW%20323i%20Ansicht%20Cockpit.jpg Po http://kupe2.hotentot.net/ipage00004.htm Citovat
buml Odesláno 2. prosinec 2007 Autor Odesláno 2. prosinec 2007 Původně zaslal: Fx www.b3tuning.cz Před http://323.hotentot.net/Bilder%20BMW%20323i%20Ansicht%20Cockpit.jpg Po http://kupe2.hotentot.net/ipage00004.htm diky, sice mi musel pomoci pritel google, abych zjistil ze ty stranky jsou na com a ne cz;) ale nasel:potlesk na kolik te to prislo, pisou tam od 1700,- aleto muze bejt taky 2500,- Citovat
Fx Odesláno 2. prosinec 2007 Odesláno 2. prosinec 2007 Jeee, promin :-) Tenhle volant vysel na 1500, je to o domluve a slozitosti. S panem majitelem je v pohode domluva, takze doporucuju. Mam to v aute uz skoro rok a jsem spokojen. Citovat
buml Odesláno 2. prosinec 2007 Autor Odesláno 2. prosinec 2007 a jak dlouho to trvalo, ne strankach pisou tejden Citovat
buml Odesláno 2. prosinec 2007 Autor Odesláno 2. prosinec 2007 tak to musim na tu dobu sehnat nahradni volant, doma by mi tejden dovoleny kvuli uzi neproslo:D Citovat
davidekcz Odesláno 14. duben 2019 Odesláno 14. duben 2019 Trosku to tady obnovim. Na 508 mam nepekne obsahanej volant a musim s tim neco udelat. Mate nekdo neco osvedcenyho, kde obsivaji a prace fakt stoji za to a netrva to nejak dlouho? Diky Citovat
Guest Scratch Odesláno 14. duben 2019 Odesláno 14. duben 2019 ve stredu jedu do vratislavic s kamaradovym volantem na obsiti, prej asi za dvojku. Ma to na pontiaca, takze to k looserovi nepovezu, kdybys chtel, mohu to pribalit, popr. pokud stihne ten volant sundat, se ti zeptat na podminky. Citovat
morepower Odesláno 14. duben 2019 Odesláno 14. duben 2019 (upraveno) doporučuju ↑ měl jsem od nich volant a řadicí páku do kabria, špičková práce a velmi rychlá. Maj to tam dokonce v galerii ↓ Upraveno 14. duben 2019 uživatelem Péťa Necituj předchozí příspěvek Citovat
mmartinkovic Odesláno 14. duben 2019 Odesláno 14. duben 2019 Ja som si kedysi objednaval od Maria Cavallo z Banskej bystrice potah, a obsival sam, ale to bolo na jednoduchy volant, 4 ramenny, su to uni velkosti podla priemeru venca a priemeru volantu, ani cena nebola zla. Prijemne na dotyk, nechladil, nepalil. Citovat
davidekcz Odesláno 14. duben 2019 Odesláno 14. duben 2019 @Scratch budu rad kdyz zjistíš co a jak. Jaky maji barevny variace, doba trvani, cena...moje predstava by byla nechat puvodni barvu, ale obsit to stejnou cervenou jakou jsou prosivany sedacky. @mmartinkovic ja manualne nejsem nejak vzrucnej, takze pro me pripada v uvahu pouze si to nechat nekde udelat @pavelu96 diky prozkoumam Citovat
pavelu96 Odesláno 14. duben 2019 Odesláno 14. duben 2019 U Volantech si můžeš navymýšlet co Tě napadne. Takhle jsem si nechal udělat volant do bývalé 307... Citovat
davidekcz Odesláno 14. duben 2019 Odesláno 14. duben 2019 @pavelu96 jak dlouho to trva? Pocitam posta 2x2 dny...+ jejich prace. Nevim jak dlouho vydrzim koukat na auto pred barakem bez volantu a tudiz moznosti se projet Citovat
pavelu96 Odesláno 14. duben 2019 Odesláno 14. duben 2019 Tenkrát to bylo asi na týden, ale teď to dělají i na "počkání". Po domluvě si naplánovat výlet do Liberce, sundají volant a za cca dvě až čtyři hodiny ho vrátí z5. (Info od kámoše co se zná s majitelem.) Taky se tam budu muset vypravit, když neseženu volant z 5008... Citovat
Laďa Odesláno 15. duben 2019 Odesláno 15. duben 2019 před 11 hodinami, davidekcz napsal: Nevim jak dlouho vydrzim koukat na auto pred barakem bez volantu a tudiz moznosti se projet Je tam možnost: 2) Zákazník objednává náš skladový volant (po výměně posílá zpět jeho starý korpus). Za skladový korpus je účtována vratná záloha +500,- Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.