Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zprávy na n@vě


Kurt

Zprávy na n@vě  

  1. 1. Zprávy na n@vě


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: vix

Ale, že už policejní munice nedokáže prostřelit zkorodovanou Š120 je už na pováženou.

Mnooo, když taková koule 9mm Luger trefí jako na potvoru kus auta, kerej není úplně shnilej (měněnej blatník, výfuk z Polska,...) tak může nadělat paseku. Otázkou je, jestli už v době, kdy lezla do auta, nebyla vodražená a nebyl to tzv. "Asfaltovej holub". ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se Policajtům divím, že to vůbec dělaj. Ať udělají cokoli, byť bez sebemenšího pochybení, vždycky je to špatně.

Špatně třeba pro motorkáře, co si nevšim že ztratil RZ, nefungoval mu tachometr a měl špatně seřízená zpětná zrcátka. Vždyť určitě kdyby byl jen motorkář tušil, že ho na upadlou RZ chtějí policisté upozornit, určitě by zastavil. A přece kdyby jim chtěl motorkář ujet, tak určitě ujede......jj je to sradna řídit motorku v takovém silničním provozu.....v honičce by byl stačil jedinný řidič co se nepodíval do zpětného zrcátka a z motorkáře by byla placka.

Špatně pro úplně slušné lidi, jako třeba já, co vezmou stopařku, v rozrušení zapomenou zaplatit na benzínové pumpě a pak ujíždějí cca30km policejním hlídkám co maj zaplé modré světla a snaží se je zastavit......obcí neobcí 50, mimo obec 90, fakt sem si vás nevšim páni policisté. Navíc jste postřelili stopařku kterou jsem vezl......no umřela....proč jste po mě vůbec stříleli ? Nebylo lepší mě nechat ujet? Já bych třeba příště sejmul vaše děti, když jdou ze školy.....nebo taky ty vaše.....

Já jsem policajt, hele jsem tu pro srandu, .....

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JaZa

Já se Policajtům divím, že to vůbec dělaj. Ať udělají cokoli, byť bez sebemenšího pochybení, vždycky je to špatně.

Špatně třeba pro motorkáře, co si nevšim že ztratil RZ, nefungoval mu tachometr a měl špatně seřízená zpětná zrcátka. Vždyť určitě kdyby byl jen motorkář tušil, že ho na upadlou RZ chtějí policisté upozornit, určitě by zastavil. A přece kdyby jim chtěl motorkář ujet, tak určitě ujede......jj je to sradna řídit motorku v takovém silničním provozu.....v honičce by byl stačil jedinný řidič co se nepodíval do zpětného zrcátka a z motorkáře by byla placka.

Špatně pro úplně slušné lidi, jako třeba já, co vezmou stopařku, v rozrušení zapomenou zaplatit na benzínové pumpě a pak ujíždějí cca30km policejním hlídkám co maj zaplé modré světla a snaží se je zastavit......obcí neobcí 50, mimo obec 90, fakt sem si vás nevšim páni policisté. Navíc jste postřelili stopařku kterou jsem vezl......no umřela....proč jste po mě vůbec stříleli ? Nebylo lepší mě nechat ujet? Já bych třeba příště sejmul vaše děti, když jdou ze školy.....nebo taky ty vaše.....

Já jsem policajt, hele jsem tu pro srandu, .....

;)

mne je divne preco si vsetci myslite ze je take jednoduche ujst na motorke.ze motorka ide rychlo neznamena ze ju vie dotycny ovladat na 100% aby riskoval pomedzi auta.alebo si myslite ze vsetci motorkari su profici?omyl.

skuste si to na motorke kluckovat a cakat v domneni kedy si vas nejaky ,,debil,, v aute nevsimne.

add rozpravka- rozpravas uplne o blbosti.ked na pumpe zabudnes zaplatit koli zenskej tak rozmyslas cim?

sa ti to uz stalo?polemizovat o tom co keby je out.

keby bolo keby boli by sme v nebi, ale ze sme ale na zemi sme stale .toto si recituju male deti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jessie

já stojim za ti motorkářem... a zakrok byl neprimerenej.. asi nikdo zvas by nebyl nadšenej kdyby vás kvuli "údajně"ohnutý značce rozbili auto!!!!! celej ten paragraf o spz je zbytecnej - nekdo ji vam odkopne ci ukradne a muzete za to vy ze ji tam nemate - to je slusna blbost...

To je blbost. Ty by jsi taky ujizdel, kdyby za tebou jeli policajti a houkali na tebe? Ja bych si to teda 2x rozmyslel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za svůj článek výše, byl to pokus o fejeton.

Fakta:

- oba případy se staly

- nejsem polda

- neujížděl jsem z benzínky

- souhlasím s názorem že není jednoduché na motorce ujíždět komukoli ve městě

- zákrok policistů vůči motorkáři byl přiměřený

- novináři by mohli případ sledovat do konce - informovat lidi jak to zkutečně bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Tak to dneska ve "112" na nově uvedli na pravou míru. Ten típek měl vlivnýho otěcka a ten hned volal novu atd. atd. Policajtům pomohla ta nahrávka na kameru. Jinak říkali že by to těžko uhádali.

no konecne!

Hned sa mi zdal ten typek akysi suveren. Dalo sa cakat ze je to decko nejakeho ober pohlavara:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Jessie

já stojim za ti motorkářem... a zakrok byl neprimerenej.. asi nikdo zvas by nebyl nadšenej kdyby vás kvuli "údajně"ohnutý značce rozbili auto!!!!! celej ten paragraf o spz je zbytecnej - nekdo ji vam odkopne ci ukradne a muzete za to vy ze ji tam nemate - to je slusna blbost...

To je blbost. Ty by jsi taky ujizdel, kdyby za tebou jeli policajti a houkali na tebe? Ja bych si to teda 2x rozmyslel...

je to asi 2 mesice co sem si taky nevsim ze za mnou jeli cajtí - zjistil sem to az kdyz sem zatocil na benzinku ke stojanu... taky sem nemel spz a nesrazili me.. ale pani cajtí byli slusny :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...