Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co se strankama PC


buml

co se strankama PC  

  1. 1. co se strankama PC


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: buml

tak po tech neustalejch peripetiich s hlavni stranou nevim, ke komu se s zadosti obrati, takze tudy.

Proc se na verejne karte clena objevuje email ve standartni podobe:grr:grr:grr, delsi dobu patram po tom, kde se zacalo brat tolik spamu zrovna v tyhle moji schrance a jiz sem na to prisel, jediny kde je viditelna je zde, proto prosim o nezverejnovani emailu, tak jak je ve formulari pri zadavani zakladnich udaju udavano (neoznacen hvezdickou - nezverejnuje se). Dekuji.

tak naprava byla sice slibena, ale skutek jaksi utek, proto se ptam, kdy bude toto bezpecnostni riziko odstraneno, tyka se to kazdeho z nas, kdo mame registraci na hlavni strane, tak si myslim, ze je to ve vseobecnem zajmu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to trochu prehanis,nemyslis. To se takhle chovas jako predstavitel vedeni, no tak potes pr...

EDIT > jenom potvrzujes to, co si jiz delsi dobu myslim, arogantni a nesnesitelnej jesita:potlesk:potlesk:potlesk

a jestli se ti zda, ze je v poradku, kdyz zadas delat stranky kamaradovi a skonci to v takovimdle stavu tak to fakt neni a naky kece ze nechcete aby byl autor kodu spjatej z klubem jsou jaksi v haji ze?

A k tomu mailu jestlize je nekde napsano, ze veci oznacene hvezdickou jsou verejne, tak znamena ze ostatni nejsou, ale to ty asi nejsi schopen pochopit

[upravil dne 18/1/08 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že jsi nepochopil základní věc:

Předělat stránky u nezávislé firmy - na to prostě nemáme, respektive to spolkne rozpočet klubu na x roků...

Takže jsme oslovili "známé" firmy s tím, že je to snad bude i bavit a budou mít referenci a dostaneme akceptovatelnou cenu. Zvažovala se ještě firma z Brna, ti co to dělají nejsou moji kamarádi, v životě jsem s nimi nebyl na pivu, pouze jsem u nich kupoval nějaké služby a tak jsem se dohodli.

Tvoje pozice je jednoduchá, sedět u kompu a občas poslat výkřik. Nám to trvá dlouho, ale že by se tu něco hroutilo, odtekly peníze, to nějak nevidím. A co, jsme nějaká high firma, co jí to poškodí image? Nechápeš, že všechno je závislé na osobním čase členů? Že nejsme, mimo vnitřního pocitu, nijak zaianteresováni?

Když už máš pocit, že se dělá hovno, musím znovu zopakovat, že polovina členů vedení nekandidovala z vlastní vůle, ale z obecné povinnosti, protože bylo málo kandidátů. A na to to funguje docela dobře.

Současná situace, pokud mohu shrnout:

Medvěd: Těsně před nasráním, hodně pracovních změn.

Já: Změna podnikání, rodinné povinosti

Jirka -OK, věnuje se administrátorství

RadekV- osobní povinnosti, nová práce, prakticky vypadl

Dodo- OK, ale bohužel trpí geografickou vzdáleností

Revizka:

Trundík- OK, zpracovává administrativu

Oddie - prakticky rezignoval

Garfield- hodně povinností, ani na fóru není moc vidět

A co se myslíš změní, že tady budeš vyskakovat?

Jo a jestli ti připadám arogantní, tak mi spadl kámen ze srdce, že se na sebe aspoň nemusíme usmívat, já jsem tvoje osobní útoky toleroval dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem rad ze sme si to vyrikali, informaci ze se jedna o tvoje znamy mam z vedeni, jmenovat nebudu, o jistych starostech napr, Medi vim moc dobre, a myslim si ze napsat jede mail, aby se opravila mal chybicka, zas az takova ztrata neni.

Co se tyce toho kdo stranky dela, je mi to jedno potud, dokud budu videt naky posun a zajem na dokonceni veci. Verim, ze spousta clenu by do rekonstrukce stranek dala i kus srdce a urcite by si za to nerekli majlant. No a to ceho se v tom pripae bojite se da osetrit ve smlouve o dilo, to bys jako podnikatel mohl vedet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když se to tu znova rozbíhá, zajimalo by mě jak se situace dále vyvíjí, nebo jsem ten výpis "závad" smolil zbytečně. Všimnul jsem si že se na Hl. straně objevilo Hledání, tak si říkám hurá něco se hýbe, no ale to byl asi jediný pohyb kterej byl vidět. Řeší se to nějak? Nebo se vyčkává? Jo ten Mail co popisuje Buml by mě taky zajímal, nejsem jedinej komu chodí spam v činštině nebo co je to rozsypanej čaj.

[upravil dne 18/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je sem rasdsi smazal vse co tam neni potreba a at si hold stranky doleaj trebas deset let, jestlize ma nekdo pristup jako rebik, tak to tak asi hold bude

TIP DNE > shanite nahodou stanovy Peugeot-clubu? na strankach je nehledejte, poproste pritele googla, tan jedinej vi kde jsou zasity;)

EDIT > tak uz je najde i vyhledavac na hlavni strance:potlesk

[upravil dne 18/1/08 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

TIP DNE > shanite nahodou stanovy Peugeot-clubu? na strankach je nehledejte, poproste pritele googla, tan jedinej vi kde jsou zasity;)

Chápu tvoje rozhořčení, ale nenech prchlivost cloumat Tvým majestátem a pokus se být alespoň trochu objektivní. ;)

peugeotclubnovinky12006oy4.th.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

jj, vzdyt sem taky doplnil, ze hledani na hlavni strane uz je najde taky, ale na takhle dulezitej dokument by mel bejt primej a viditelnej odkaz z hlavni strany

Čistě subjektivní názor, že? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

zajiste, ale objektivne by to tak melo bejt;)

Mohlo, ne mělo - to je rozdíl.

Podívej, vykřikl jsi tady, že stanovy nejsou na stránkách k nalezení. Když jsem ti předvedl opak (na který jsi mezitím i sám přišel), tak zase vykřikuješ, že není odkaz, který by někde měl být. Mám takový dojem, že to, co vyčítáš Rebikovi, do velké míry platí i u tebe - nepřiznáš, že ses mýlil.

Takže: ačkoliv s tvými názory do jisté míry souhlasím, s jejich prezentací ani trochu.

Ale nebudu to tu pitvat a rušit vás v kritice za ten nedodělek - rád bych věřil, že to něčemu pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurte, ja to myslel tak ze odkaz na ne neni k nalezeni na hlavni strance, ano spatne sem to napsal, bo jak to chapu ja nemusi to pochopit druhej, takze omluva za spatnou formulaci, ale muj subjektivni nazor je ze by ODKAZ na stanovy clubu mel bejt na hlavni strane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: buml

zajiste, ale objektivne by to tak melo bejt;)

Mohlo, ne mělo - to je rozdíl.

Podívej, vykřikl jsi tady, že stanovy nejsou na stránkách k nalezení. Když jsem ti předvedl opak (na který jsi mezitím i sám přišel), tak zase vykřikuješ, že není odkaz, který by někde měl být. Mám takový dojem, že to, co vyčítáš Rebikovi, do velké míry platí i u tebe - nepřiznáš, že ses mýlil.

Takže: ačkoliv s tvými názory do jisté míry souhlasím, s jejich prezentací ani trochu.

Ale nebudu to tu pitvat a rušit vás v kritice za ten nedodělek - rád bych věřil, že to něčemu pomůže.

Já myslím že se nemýlil, přeci viděl kde mu je Google našel, mozna to nepřesně napsal. Stejná situace je se sekcí Servis a možná i s dalšíma;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Kurte, ja to myslel tak ze odkaz na ne neni k nalezeni na hlavni strance, ano spatne sem to napsal, bo jak to chapu ja nemusi to pochopit druhej, takze omluva za spatnou formulaci, ale muj subjektivni nazor je ze by ODKAZ na stanovy clubu mel bejt na hlavni strane.

No vidíš. Přesně tak, jak píšu - souhlasím s tvými názory (ne všemi). A tohle je jeden z nich. Dokonce bych řekl, že už je na to vpravo dole na hlavní straně připravený odkaz (třeba ten "Vše o klubu").

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...