Přejít na obsah
Fakir

Neznámé tlačítko

Recommended Posts

Mohl by mi někdo prosím vysvětlit funkci tlačítka v přiloženém obrázku? Našel jsem to celkem náhodou na svojí 206ce a manuál mám bůh ví kde... :D Dík.

P.S.: Jediné, co jsem zatím vypozoroval je, že když to zmáčknu, tak se to rozsvítí... :D:aut

[upravil dne 11/11/07 Fakir]

post-0-14109596971036_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Původně zaslal: buml

neni to nahodou zamezeni funkce stahovani zadnich skel zadnim ovladacem?

Nevim. :D Nicméně vzhledem k umístění vlevo vedle volantu (u klopení světel a vypínání airbagu), tak mi to tak moc nepřipadá... :myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak u me je tlacitko s timhle symbolem na mych dverich a vypina zadni ovladace, ted sem pro jistotu jeste kouknul do manualu a je to presne takhle znaceno

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: buml

tak u me je tlacitko s timhle symbolem na mych dverich a vypina zadni ovladace, ted sem pro jistotu jeste kouknul do manualu a je to presne takhle znaceno

Ok, vyzkouším, dík. Pokud to ale jsou zadní okna, tak je to hodně švihle umístěný, páč jsem o tom čudlu tři roky nevěděl... :roll:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Gargamell

Tak to mi řekni, kde je to tlačítko schované, že si ho objevil až teď :myslim

Hehe :), vlevo od sloupku volantu, v místech, kde je kolečko nastavení sklonu světel a přepínač odpojení airbagu spolujezdce. Většina aut tam má ještě ovladač světel a mlhovek, nicméně to má 206ka na levé páčce, což z této oblasti dělá místo, kam mi sklouzne zrak tak jednou za půl roku při čištění... :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku