Přejít na obsah
oni

PS2 vs PSP

Recommended Posts

playstation 2 a playstation portable,ma nekdo zkusenosti s obema produkty!jsou oba za stejnou cenu a nemohu se rozhodnout ktery vybrat!co mi doporucite!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Já hoooodně přemýšlím nad PSPčkem slim, cena kolem 4700.

Pokud si ho necháš cracknout tak nabízí strašně moc možností jako GPS, ovládání televize, filmy s titulkama, mp3 atd. atd.

Do auta jako dělaný. Škoda jen že nemá dotykovej displej ale to už bych chtěl moc :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Fusion

Já hoooodně přemýšlím nad PSPčkem slim, cena kolem 4700.

Pokud si ho necháš cracknout tak nabízí strašně moc možností jako GPS, ovládání televize, filmy s titulkama, mp3 atd. atd.

Do auta jako dělaný. Škoda jen že nemá dotykovej displej ale to už bych chtěl moc :)

jakej je rozdil mezi PSP a PSP slim

[upravil dne 17/10/07 oni]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

zdravim.PS2 mám už 4roky a bez problémů,doporučuji koupit,když použitý tak bez čipu jelikož odchází u něho laser.Já mám tam butovací dvd,cd,a jde tam přepálený vše písně filmy hry.doporučuji.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nevite nekdo nahodou jakym stylem se do PSP dostavaj hry a jakej typ her v nem funguje,nikde jsem tuhle informaci nedohledal!!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: oni

nevite nekdo nahodou jakym stylem se do PSP dostavaj hry a jakej typ her v nem funguje,nikde jsem tuhle informaci nedohledal!!

Hry se kupujou originaly takovy karticky primo do toho ale myslim ze to jde i jinak, ale presne taky nevim. A jinak se musis rozhodnout hlavne podle toho jestli to chces mobilni nebo ne. PS2 moc neni, ze?!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku