RichVa Odesláno 16. říjen 2007 Odesláno 16. říjen 2007 Ahoj, přestalo mi hřát pravé zrcátko .. ted spíš jsem zjistil, že nehřeje spolu s pátými dveřmi - tam jsem opravil -- byly zlomené kablíky. U zrcátka je to jiné . .. 12 jde až na kontakty na samotném zrcáktu zezadu, ovšem mezi nimi je nekonečný odpor .. takže asi někde přerušeno (spálené tělísko nebo někde vevnitř upálené konektory (ty tam jsou na nýtky)) Takže asi nezbývá, než samotné sklo vyměnit .. nebo jde nějak vyměnit jen samotné topné těleso? .. např. to rozlepit? A vůbec, dá se to někde sehnat? (ať už zrcátko nebo jen topné tělísko) PS, Jedná se o 306D z roku 2000 Dík Citovat
Pe.Tr Odesláno 16. říjen 2007 Odesláno 16. říjen 2007 Původně zaslal: RichVa Ahoj, přestalo mi hřát pravé zrcátko .. ted spíš jsem zjistil, že nehřeje spolu s pátými dveřmi - tam jsem opravil -- byly zlomené kablíky. U zrcátka je to jiné . .. 12 jde až na kontakty na samotném zrcáktu zezadu, ovšem mezi nimi je nekonečný odpor .. takže asi někde přerušeno (spálené tělísko nebo někde vevnitř upálené konektory (ty tam jsou na nýtky)) Takže asi nezbývá, než samotné sklo vyměnit .. nebo jde nějak vyměnit jen samotné topné těleso? .. např. to rozlepit? A vůbec, dá se to někde sehnat? (ať už zrcátko nebo jen topné tělísko) PS, Jedná se o 306D z roku 2000 Dík no skličko s vyhrivanim vjde tak na 300 novez druhovyroby , ale musi se prebastlit uchyt ,holt druhovyroba no. Citovat
kobra Odesláno 16. říjen 2007 Odesláno 16. říjen 2007 druhovýroba je krásné slovo skoro jako víceméně Citovat
PeterG Odesláno 17. říjen 2007 Odesláno 17. říjen 2007 alebo ti predam original co funguje. rozpredavam auto po buracke. Citovat
Dave_k Odesláno 17. říjen 2007 Odesláno 17. říjen 2007 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: RichVa Ahoj, přestalo mi hřát pravé zrcátko .. ted spíš jsem zjistil, že nehřeje spolu s pátými dveřmi - tam jsem opravil -- byly zlomené kablíky. U zrcátka je to jiné . .. 12 jde až na kontakty na samotném zrcáktu zezadu, ovšem mezi nimi je nekonečný odpor .. takže asi někde přerušeno (spálené tělísko nebo někde vevnitř upálené konektory (ty tam jsou na nýtky)) Takže asi nezbývá, než samotné sklo vyměnit .. nebo jde nějak vyměnit jen samotné topné těleso? .. např. to rozlepit? A vůbec, dá se to někde sehnat? (ať už zrcátko nebo jen topné tělísko) PS, Jedná se o 306D z roku 2000 Dík no skličko s vyhrivanim vjde tak na 300 novez druhovyroby , ale musi se prebastlit uchyt ,holt druhovyroba no. To mi řekni kde mají vyhřívaný sklíčko na starší model 306 za 300,-? Nedávno jsem sháněl a pod 1000,-jsem nenašel. Upozorňuji druhovýroba. Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. říjen 2007 Odesláno 17. říjen 2007 Původně zaslal: Dave_k Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: RichVa Ahoj, přestalo mi hřát pravé zrcátko .. ted spíš jsem zjistil, že nehřeje spolu s pátými dveřmi - tam jsem opravil -- byly zlomené kablíky. U zrcátka je to jiné . .. 12 jde až na kontakty na samotném zrcáktu zezadu, ovšem mezi nimi je nekonečný odpor .. takže asi někde přerušeno (spálené tělísko nebo někde vevnitř upálené konektory (ty tam jsou na nýtky)) Takže asi nezbývá, než samotné sklo vyměnit .. nebo jde nějak vyměnit jen samotné topné těleso? .. např. to rozlepit? A vůbec, dá se to někde sehnat? (ať už zrcátko nebo jen topné tělísko) PS, Jedná se o 306D z roku 2000 Dík no skličko s vyhrivanim vjde tak na 300 novez druhovyroby , ale musi se prebastlit uchyt ,holt druhovyroba no. To mi řekni kde mají vyhřívaný sklíčko na starší model 306 za 300,-? Nedávno jsem sháněl a pod 1000,-jsem nenašel. Upozorňuji druhovýroba. nedavno jsem CHechetovi kupoval zrcatko na novy model el nastavitelne s vyhřivanim a komplet za 800,- s toho usuzuji vyše napsane Citovat
Dave_k Odesláno 17. říjen 2007 Odesláno 17. říjen 2007 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: Dave_k Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: RichVa Ahoj, přestalo mi hřát pravé zrcátko .. ted spíš jsem zjistil, že nehřeje spolu s pátými dveřmi - tam jsem opravil -- byly zlomené kablíky. U zrcátka je to jiné . .. 12 jde až na kontakty na samotném zrcáktu zezadu, ovšem mezi nimi je nekonečný odpor .. takže asi někde přerušeno (spálené tělísko nebo někde vevnitř upálené konektory (ty tam jsou na nýtky)) Takže asi nezbývá, než samotné sklo vyměnit .. nebo jde nějak vyměnit jen samotné topné těleso? .. např. to rozlepit? A vůbec, dá se to někde sehnat? (ať už zrcátko nebo jen topné tělísko) PS, Jedná se o 306D z roku 2000 Dík no skličko s vyhrivanim vjde tak na 300 novez druhovyroby , ale musi se prebastlit uchyt ,holt druhovyroba no. To mi řekni kde mají vyhřívaný sklíčko na starší model 306 za 300,-? Nedávno jsem sháněl a pod 1000,-jsem nenašel. Upozorňuji druhovýroba. nedavno jsem CHechetovi kupoval zrcatko na novy model el nastavitelne s vyhřivanim a komplet za 800,- s toho usuzuji vyše napsane Když jsem ho scháněl tak jsem si taky myslel že když komplet v elektrice stojí 1200,- bude sklíčko tak do 400,-, ale podle cen na který jsem narážel je na celým zrcátku právě to vyhřívaný sklíčko nejdražší a cena je víc jak 50% celýho kompletu. Trošku postavený na hlavu, ale je to bohužel tak. A na vrakovištích samotný sklíčko je též nedostatkový zboží. Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. říjen 2007 Odesláno 17. říjen 2007 ad vraky souhlasim, ted sem koukal , bez vyhrevu 400 ,jinak s je za 800 .- +/- Citovat
RichVa Odesláno 17. říjen 2007 Autor Odesláno 17. říjen 2007 Původně zaslal: PeterG alebo ti predam original co funguje. rozpredavam auto po buracke. OK jsem pro .. co za něj chceš? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.