Přejít na obsah
Creams

Kolísání otáček

Recommended Posts

Tak mám menší problém... poslední dobou si všímám, že mě kolísají otáčky při dobržďování. Když zastavím tak mě klesnou 1050-900 tak 3x a pak jsou ustálené na 970 asi . Nevíte čím by to mohlo být ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Původně zaslal: Creams

Takže nikdo neví jaká by mohla být příčina ?

krokovy motorek , tot přičina kolisani otacek , zkus ho na par km odpojit od konektoru , pokud bude zmena je to jasny ale nejdrive ho skuz jen vyčistit, ale nezkoušej ho zatlacovat ci vytlacovat ručne! jen vyndat očistit treba break cleanem a i trosku to sedlo kam zajizdi , to je to v tom koleni , a pak vyzkoušet , budeš potřebovat torx 20 .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Me dela neco podobneho... KDyz to delsi cestu kalim jako prase a pak hodim neutral a nechamt o na volnobeh tak se mi otacky nejdriv asi na 10 sekund zastavej na 1100 a pak jdo na tech 900....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

moze to robit aj odidena lambda sonda. volal mi jeden chlapik ci nemam lambdu. ze mu kolisu otacky a zistil ze to robi ona.

ze tam dal druhu a prestalo to. skus sa s niekym dohodnut a pozicaj ju na skusku,.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mě to dělá tak do těch 70 °C a při plným sešlápnutí plynu to nemá tah. musím dát půlku a pak asi ve 4 tisících můžu dát plnej a palivovej filtr jsem vyměnil.poradíte?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tí čo máte problém s kolísaním otáčiek a máte Volnobežný ventil tak skúste spravit nasledovné:

Naštartovať auto nechat troška bežat. Stlačiť hadičku čo ide od volnobežného ventilu k vrchu filtru (vzduchového) kým nezdochne auto a potom pustiť. mne to pomohlo lebo predpokladám ten vzduch čo sa tam nahromadil pri stlačení hadice som naraz pustil a pod tlakom mi to prečistilo potrubie. Za pokus to stojí. :roker

Prípadne ak aj vám tento postup pomôže dajte vedieť.

Platí za predpokladu ked na diagnostike nezistili nič ako mne. NA diagnostike mi povedali že bohatosť zmesy.

[upravil dne 16.6.2008 tiburtius]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku