Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Prosím o radu, jaký typ žároviček je na podsvícení tlačítek tohoto rádia.

Nesvítí nám to a chtěl bych si je koupit předem, abychom to pak při jedné rozborce vyměnili. (Navíc auto nemám tady).

Děkuji předem za radu.

[upravil dne 28.9.2007 P607Olda]

post-0-14109596591774_thumb.jpg

Odesláno
Původně zaslal: OK406

Jestli se nemýlím, tak jsou tam žárovičky, které jsou např. přístrojovce a nebo v displeji.

Nejsou tam ty samý, bohužel. Jsou tam buď menší, nebo SMD žárovky (SMD žárovky má třeba moje origo rádio Clarion).

Odesláno

V displeji jsou bezpaticový 12V 1,2W. Jinak o podsvícení přímo v rádiu se starají LED diody oranžový barvy takže jedině přeletovat nebo je chyba někde jinde. Pokud nesvítí podsvícení vůbec tak je nejspíš chyba v napájení. To je napojený na světla a podsvícení se rozsvěcí až při rozsvícenejch světlech. :papa

[upravil dne 28/9/07 Dave_k]

Odesláno

Díky zatím za informace. Budu to muset prověřit s rozsvícenými světly. Dělali jsme tam úpravu, aby podsvit přístrojovky neztlumoval při zapnutí světel, tak to možná souvisí. Teď budu pár dní na cestách, ale jak se něco dozvím, dám vědět.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...