P607Olda Odesláno 28. září 2007 Odesláno 28. září 2007 Prosím o radu, jaký typ žároviček je na podsvícení tlačítek tohoto rádia. Nesvítí nám to a chtěl bych si je koupit předem, abychom to pak při jedné rozborce vyměnili. (Navíc auto nemám tady). Děkuji předem za radu. [upravil dne 28.9.2007 P607Olda] Citovat
MatrixChose Odesláno 28. září 2007 Odesláno 28. září 2007 To radio mam ale zarovicky jsem si nechal menit v Rachotu v Nove Pace, nejak jsem si na to netroufl, takze nevim jake Vymena stala 300,- Citovat
OK406 Odesláno 28. září 2007 Odesláno 28. září 2007 Jestli se nemýlím, tak jsou tam žárovičky, které jsou např. přístrojovce a nebo v displeji. Citovat
Dundee Odesláno 28. září 2007 Odesláno 28. září 2007 Původně zaslal: OK406 Jestli se nemýlím, tak jsou tam žárovičky, které jsou např. přístrojovce a nebo v displeji. Nejsou tam ty samý, bohužel. Jsou tam buď menší, nebo SMD žárovky (SMD žárovky má třeba moje origo rádio Clarion). Citovat
Dave_k Odesláno 28. září 2007 Odesláno 28. září 2007 V displeji jsou bezpaticový 12V 1,2W. Jinak o podsvícení přímo v rádiu se starají LED diody oranžový barvy takže jedině přeletovat nebo je chyba někde jinde. Pokud nesvítí podsvícení vůbec tak je nejspíš chyba v napájení. To je napojený na světla a podsvícení se rozsvěcí až při rozsvícenejch světlech. [upravil dne 28/9/07 Dave_k] Citovat
P607Olda Odesláno 29. září 2007 Autor Odesláno 29. září 2007 Díky zatím za informace. Budu to muset prověřit s rozsvícenými světly. Dělali jsme tam úpravu, aby podsvit přístrojovky neztlumoval při zapnutí světel, tak to možná souvisí. Teď budu pár dní na cestách, ale jak se něco dozvím, dám vědět. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.