306-Kubik-S16 Odesláno 15. březen 2015 Odesláno 15. březen 2015 Jojo v HoPo, už jsem tě tu viděl parkovat víckrát. Tam jsem docela casto bud sluzebakem a nebo prave S16kou babca bydli v te ruzove bytovce Citovat
Medvěd Odesláno 17. březen 2015 Odesláno 17. březen 2015 Vcera kolem 9-te potkan Scratchuv modry vuz pod Libenskym zamkem. On (ridic) jel od Bulovky na Svabky, ja Transitem naproti. Citovat
Guest Scratch Odesláno 18. březen 2015 Odesláno 18. březen 2015 (upraveno) potvrzuju, jeli jsme z Proseka na Florenc pro krmici zidlicku pak jsme jeste potkali Kubik306 s16 pritelkyni s ruzovyma kolama Upraveno 18. březen 2015 uživatelem Scratch Citovat
Gabriel 307 Odesláno 18. březen 2015 Odesláno 18. březen 2015 (upraveno) Ty máš židličku která tě nakrmí Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk Upraveno 18. březen 2015 uživatelem Gabriel 307 Citovat
Guest Scratch Odesláno 18. březen 2015 Odesláno 18. březen 2015 (upraveno) Ja ne ale mlade. Normalne takova zidlicka kolem ktery lita Adela a hraje si na letadlo.... na kacenku..... na auto nebo vlak a Vale to tam lita do pusy prakticky samo :D Upraveno 21. březen 2015 uživatelem Scratch Citovat
Pe.Tr Odesláno 27. březen 2015 Odesláno 27. březen 2015 možná halušky ale možná jsem viděl: Edisona na Novovysočanské cca 15:30 +/- Mobyho auto naproti Burgerkingu ul Chodovská Citovat
Krt€K Odesláno 27. březen 2015 Odesláno 27. březen 2015 Tipnul bych, že Edisona ne, je v Polandu :-) Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. březen 2015 Odesláno 29. březen 2015 jo a ještě jsem potkal Rejtyho auto v Tůmovce 9/I, ale řídil to nějakej rumcajs zarostlej Citovat
Guest Scratch Odesláno 30. březen 2015 Odesláno 30. březen 2015 ja vcera potkal Vektora v 307 CC a myslim, ze taky maval Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 31. březen 2015 Odesláno 31. březen 2015 Dnes v 16:30 viden Scratch v poco ja maskovan sluzebakem :-)) Citovat
Krt€K Odesláno 31. březen 2015 Odesláno 31. březen 2015 Teď, Luk Oil ve Zdibech, stříbrná 406 na veeelmi pěkných kolech, 2AF7710 :-) Jo a jsem tu s Edisonem, takže 2 mouchy jednou ranou :-D Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 31. březen 2015 Odesláno 31. březen 2015 clen SV24 on vas videl prej taky ted jsme se spolu bavily a projizdeli moji S16ku :-)) Citovat
SV 24 Odesláno 31. březen 2015 Odesláno 31. březen 2015 omlouvám se... byl sem zamyšlený a trochu mimo :-D příště napravím! Citovat
Krt€K Odesláno 31. březen 2015 Odesláno 31. březen 2015 My koukali, jestli bude nálepka klubu a já chtěl zout kola :-D Citovat
Edison Odesláno 31. březen 2015 Odesláno 31. březen 2015 Kdybychom jtě kousek popošli, všiml bych si lva za zadním oknem dřívejc a mávli bychom. Takže aspoň takhle zdravím... Citovat
SV 24 Odesláno 31. březen 2015 Odesláno 31. březen 2015 já už byl asi na 5. pumpě. Sháněl jsem jeden časopis a jelikož ho tam taky neměli, tak už jsem byl otrávenej a moc sem nevnímal :-D jinak taky zdravím! p.s.: klubové polepy mám na levém zadním okénku a v zadu na okně Citovat
Edison Odesláno 31. březen 2015 Odesláno 31. březen 2015 Toho jsme si pochopitelně všimli, Jenže to už jste nás míjeli, takže to bylo pozdě... Jak jsem psal... kdybych si průhledem autem všiml dřív lvíčka... Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 4. duben 2015 Odesláno 4. duben 2015 Dneska videno vinove coupe 2AJ 9007 smer Louny :-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.