Radek Hurvajz Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 Nemá někdo zájem, náhodou jsem na to narazil, je to docela pěkný - http://sz.aukro.cz/item239358464_luxusni_privesek_peugeot_v_sametu.html Citovat
Pe.Tr Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 Původně zaslal: Radek Hurvajz Nemá někdo zájem, náhodou jsem na to narazil, je to docela pěkný - http://sz.aukro.cz/item239358464_luxusni_privesek_peugeot_v_sametu.html nic moc , ja mam u Domanskeho objednane přivšky střibrnych lvičku a odznačky ale dodani neurcito pač to došlo i v hl. skladech v Rakousku (ty jo ja myslel ze to jsou francouzky auta:myslim:D) Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 4. září 2007 Autor Odesláno 4. září 2007 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: Radek Hurvajz Nemá někdo zájem, náhodou jsem na to narazil, je to docela pěkný - http://sz.aukro.cz/item239358464_luxusni_privesek_peugeot_v_sametu.html nic moc , ja mam u Domanskeho objednane přivšky střibrnych lvičku a odznačky ale dodani neurcito pač to došlo i v hl. skladech v Rakousku (ty jo ja myslel ze to jsou francouzky auta:myslim:D) Jé lvíčka bych si taky nechal líbit;) Citovat
Pe.Tr Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 Původně zaslal: Radek Hurvajz Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: Radek Hurvajz Nemá někdo zájem, náhodou jsem na to narazil, je to docela pěkný - http://sz.aukro.cz/item239358464_luxusni_privesek_peugeot_v_sametu.html nic moc , ja mam u Domanskeho objednane přivšky střibrnych lvičku a odznačky ale dodani neurcito pač to došlo i v hl. skladech v Rakousku (ty jo ja myslel ze to jsou francouzky auta:myslim:D) Jé lvíčka bych si taky nechal líbit;) ok vemu i pro tebe , zasloužiš si to:super Citovat
Ticcino Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 Pěkný pěkný. Jen ten lev vypadá spíš jako lama, ale třeba to je tou fotkou. Zrovna sháním nějaký pěkný přívěsek (momentálně mám gumový míč od baterií GP) ale asi se podívám někde u Vietkongů resp. v kamenném obchodě. Tyhle aukce, potažmo internetové obchody jsou super. Jedinou nevýhodou je, že u takto nízkých částek pak poštovné dělá 20-200% ceny navíc :-( Citovat
Pe.Tr Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 Původně zaslal: Ticcino Pěkný pěkný. Jen ten lev vypadá spíš jako lama, ale třeba to je tou fotkou. Zrovna sháním nějaký pěkný přívěsek (momentálně mám gumový míč od baterií GP) ale asi se podívám někde u Vietkongů resp. v kamenném obchodě. Tyhle aukce, potažmo internetové obchody jsou super. Jedinou nevýhodou je, že u takto nízkých částek pak poštovné dělá 20-200% ceny navíc :-( zajdi do autorizaku , tam maji pekneho lvicka na kliče za 48,- teda až budou skladem:D [upravil dne 4/9/07 Pe.Tr] Citovat
Ticcino Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 nic moc , ja mam u Domanskeho objednane přivšky střibrnych lvičku a odznačky ale dodani neurcito pač to došlo i v hl. skladech v Rakousku (ty jo ja myslel ze to jsou francouzky auta:myslim:D) No a to si představ, že plastové pokovené lvy, co se přidělávají na kryt motoru vyrábí BTV plast v Jablonci n.Nisou. Citovat
vix Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 Pe.Tr : a ty se něčemu divíš ? máš francouzské auto, tak se nediv ... .. jó, mít alfu nebo Passata, to by byla jiná ) .. rozumíš, oni chlastají "božolé" - a to nemůže nijak jinak dopadnout Citovat
Ticcino Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 zajdi do autorizaku , tam maji pekneho lvicka na kliče za 48,- teda až budou skladem:D Mám to cestou z práce. Stavím se tam... Jen už vidím ty vytřeštěné oči přijímacího technika, stachujícího se, že jdu zase za ním :-) Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 4. září 2007 Autor Odesláno 4. září 2007 a já pořád proč je každej Peugeot jinak udělanej, v tom není to a v tom zase něco přebejvá, no a ono to je tím Božolé,:D no že mě to nenapadlo samotnýho:D:D:D:D Citovat
Pe.Tr Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 Původně zaslal: Ticcino nic moc , ja mam u Domanskeho objednane přivšky střibrnych lvičku a odznačky ale dodani neurcito pač to došlo i v hl. skladech v Rakousku (ty jo ja myslel ze to jsou francouzky auta:myslim:D) No a to si představ, že plastové pokovené lvy, co se přidělávají na kryt motoru vyrábí BTV plast v Jablonci n.Nisou. radši Jablonec jak Japonec:D Citovat
Ticcino Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 radši Jablonec jak Japonec:D Já dělám v japonský firmě! Citovat
Ticcino Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 Původně zaslal: vix Ticcino : v Jablonci, viď ? To ne. Z Jablonce mám manželku. Já dělám v Liberci. Citovat
Pe.Tr Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 Původně zaslal: Ticcino radši Jablonec jak Japonec:D Já dělám v japonský firmě! ¨ omlouvam se , jdu spáchat harakiri:D Citovat
Ticcino Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 omlouvam se , jdu spáchat harakiri:D To nedělej. Dvojí rozříznutí břicha a ještě by ti někdo musel useknout hlavu abys netrpěl. Já uznávám, že je lepší Jablonec než Japonec :-) Citovat
jozefsv Odesláno 4. září 2007 Odesláno 4. září 2007 Původně zaslal: Radek Hurvajz Nemá někdo zájem, náhodou jsem na to narazil, je to docela pěkný - http://sz.aukro.cz/item239358464_luxusni_privesek_peugeot_v_sametu.html mal som podobny.je to smejd.osupe sa to rychlo.neberte to Citovat
Hadra Odesláno 5. září 2007 Odesláno 5. září 2007 Původně zaslal: Ticcino nic moc , ja mam u Domanskeho objednane přivšky střibrnych lvičku a odznačky ale dodani neurcito pač to došlo i v hl. skladech v Rakousku (ty jo ja myslel ze to jsou francouzky auta:myslim:D) No a to si představ, že plastové pokovené lvy, co se přidělávají na kryt motoru vyrábí BTV plast v Jablonci n.Nisou. A když jsme u toho, tak stabilizátory nebo co to je se vyrábí v Prostějovských železárnách a tchán je každej týden vozí do Poisy kamionem Citovat
Mila_S Odesláno 5. září 2007 Odesláno 5. září 2007 Hééj, Pe.tr: co jsou to přivšky? Já chcu takyyyy. :D:D Citovat
Mila_S Odesláno 5. září 2007 Odesláno 5. září 2007 Ajo, tý woe, to jsou asi přívěsky, já su mamlas... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.