Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Nemá někdo zájem, náhodou jsem na to narazil, je to docela pěkný - http://sz.aukro.cz/item239358464_luxusni_privesek_peugeot_v_sametu.html

nic moc , ja mam u Domanskeho objednane přivšky střibrnych lvičku a odznačky ale dodani neurcito pač to došlo i v hl. skladech v Rakousku (ty jo ja myslel ze to jsou francouzky auta:myslim:D)

Jé lvíčka bych si taky nechal líbit;)
Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Nemá někdo zájem, náhodou jsem na to narazil, je to docela pěkný - http://sz.aukro.cz/item239358464_luxusni_privesek_peugeot_v_sametu.html

nic moc , ja mam u Domanskeho objednane přivšky střibrnych lvičku a odznačky ale dodani neurcito pač to došlo i v hl. skladech v Rakousku (ty jo ja myslel ze to jsou francouzky auta:myslim:D)

Jé lvíčka bych si taky nechal líbit;)

ok vemu i pro tebe , zasloužiš si to:super

Odesláno

Pěkný pěkný. Jen ten lev vypadá spíš jako lama, ale třeba to je tou fotkou. Zrovna sháním nějaký pěkný přívěsek (momentálně mám gumový míč od baterií GP) ale asi se podívám někde u Vietkongů resp. v kamenném obchodě. Tyhle aukce, potažmo internetové obchody jsou super. Jedinou nevýhodou je, že u takto nízkých částek pak poštovné dělá 20-200% ceny navíc :-(

Odesláno
Původně zaslal: Ticcino

Pěkný pěkný. Jen ten lev vypadá spíš jako lama, ale třeba to je tou fotkou. Zrovna sháním nějaký pěkný přívěsek (momentálně mám gumový míč od baterií GP) ale asi se podívám někde u Vietkongů resp. v kamenném obchodě. Tyhle aukce, potažmo internetové obchody jsou super. Jedinou nevýhodou je, že u takto nízkých částek pak poštovné dělá 20-200% ceny navíc :-(

zajdi do autorizaku , tam maji pekneho lvicka na kliče za 48,-

teda až budou skladem:D

[upravil dne 4/9/07 Pe.Tr]

Odesláno
nic moc , ja mam u Domanskeho objednane přivšky střibrnych lvičku a odznačky ale dodani neurcito pač to došlo i v hl. skladech v Rakousku (ty jo ja myslel ze to jsou francouzky auta:myslim:D)

No a to si představ, že plastové pokovené lvy, co se přidělávají na kryt motoru vyrábí BTV plast v Jablonci n.Nisou.

Odesláno

Pe.Tr : a ty se něčemu divíš ?

máš francouzské auto, tak se nediv ...

.. jó, mít alfu nebo Passata, to by byla jiná :o)

.. rozumíš, oni chlastají "božolé" - a to nemůže nijak jinak dopadnout :)

Odesláno

zajdi do autorizaku , tam maji pekneho lvicka na kliče za 48,-

teda až budou skladem:D

Mám to cestou z práce. Stavím se tam... Jen už vidím ty vytřeštěné oči přijímacího technika, stachujícího se, že jdu zase za ním :-)

Odesláno
Původně zaslal: Ticcino

nic moc , ja mam u Domanskeho objednane přivšky střibrnych lvičku a odznačky ale dodani neurcito pač to došlo i v hl. skladech v Rakousku (ty jo ja myslel ze to jsou francouzky auta:myslim:D)

No a to si představ, že plastové pokovené lvy, co se přidělávají na kryt motoru vyrábí BTV plast v Jablonci n.Nisou.

radši Jablonec jak Japonec:D

Odesláno

omlouvam se , jdu spáchat harakiri:D

To nedělej. Dvojí rozříznutí břicha a ještě by ti někdo musel useknout hlavu abys netrpěl. Já uznávám, že je lepší Jablonec než Japonec :-)

Odesláno
Původně zaslal: Ticcino

nic moc , ja mam u Domanskeho objednane přivšky střibrnych lvičku a odznačky ale dodani neurcito pač to došlo i v hl. skladech v Rakousku (ty jo ja myslel ze to jsou francouzky auta:myslim:D)

No a to si představ, že plastové pokovené lvy, co se přidělávají na kryt motoru vyrábí BTV plast v Jablonci n.Nisou.

A když jsme u toho, tak stabilizátory nebo co to je se vyrábí v Prostějovských železárnách a tchán je každej týden vozí do Poisy kamionem :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...