Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Senec


Fusion

Recommended Posts

Potřeboval bych vědět jestli někdo ze sousedů nejezdí na nějakou vodní nádrž u Sence.

Jde mě o to, jestli tam je kemp (popř. kolik stojí) a hlavně jestli si tam můžu vzít vodní skútr (popř. kolik se za něj platí).

Je tam nějaká zábava? Hospoda?

Aji obecný info o tom jaký to tam je bych uvítal :papa

Plánujeme tam vyjet v bandě na víkend 17.-19.8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Potřeboval bych vědět jestli někdo ze sousedů nejezdí na nějakou vodní nádrž u Sence.

Jde mě o to, jestli tam je kemp (popř. kolik stojí) a hlavně jestli si tam můžu vzít vodní skútr (popř. kolik se za něj platí).

Je tam nějaká zábava? Hospoda?

Aji obecný info o tom jaký to tam je bych uvítal :papa

Plánujeme tam vyjet v bandě na víkend 17.-19.8.

jezdil jsem tam 10 let , je tam možnost ubytovani v hotelu , v chatkach , pod stanem i kemp s obytnym přivěsem ,jake sou ted ceny netušim ale vim určitě že vodni skutr je na slovensku povoleny všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Fusion

Potřeboval bych vědět jestli někdo ze sousedů nejezdí na nějakou vodní nádrž u Sence.

Jde mě o to, jestli tam je kemp (popř. kolik stojí) a hlavně jestli si tam můžu vzít vodní skútr (popř. kolik se za něj platí).

Je tam nějaká zábava? Hospoda?

Aji obecný info o tom jaký to tam je bych uvítal :papa

Plánujeme tam vyjet v bandě na víkend 17.-19.8.

jezdil jsem tam 10 let , je tam možnost ubytovani v hotelu , v chatkach , pod stanem i kemp s obytnym přivěsem ,jake sou ted ceny netušim ale vim určitě že vodni skutr je na slovensku povoleny všude.

Supr, takže to je vyloženě rekreační středisko? To by byla bomba.

Právě s tím skútrem je to v Česku chabý, vím jenom o Náklu a možná Dalešice, pak pár míst v čechách.

Jezdíval sem ještě do Horné Stredy u Piešťan a tam to bylo taky dobrý, akorát tam kluci vojáci udělali půjčovnu těch skútrů a byla to relativně malá vodní plocha na vyblbnutí (z jedné strany pak dost lidí plavalo na na opačné straně trčely z vody cementový kvádry :)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to vyloženě rekreační oblast,docela velký kemp,dost hospod i diskoték na kterých po tobě nikdo nechce vstupné,nebo aspoň před 4mi lety nechtěl.Ale jinak ceny za ubytování,jídlo atd jsou relativně vysoké i pro Čechy.To víš je tam 99% Čechů tak si Slováci mastí kapsu.V kterémkoliv českém kempu se ubytuješ a najíš minimálně o polovinu levněji,než v Senci,jak jsem zjistil z vlastní zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není Senec na skůtr malej? Já tam byl loni nakouknout a pak jsme raděj jeli na Zlaté písky, ty mi připadaly v tu chvíli daleko lepší a hlavně tam nebylo tolik lidí jako na Senci. Ubytování ve stanech, v chatkách a v penzionech ( toho tam je mraky ). Ceny normální ( jako u nás ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Potřeboval bych vědět jestli někdo ze sousedů nejezdí na nějakou vodní nádrž u Sence.

Jde mě o to, jestli tam je kemp (popř. kolik stojí) a hlavně jestli si tam můžu vzít vodní skútr (popř. kolik se za něj platí).

Je tam nějaká zábava? Hospoda?

Aji obecný info o tom jaký to tam je bych uvítal :papa

Plánujeme tam vyjet v bandě na víkend 17.-19.8.

skutre nie su povolene, ked som tam bol pred dvoma rokmi ani jeden som tam nevidel. Dokonca mam dojem v okoli BA uz skutristov nahanaju policajti lebo su zakazane. Takze moc by som sa netesil.:bojim

skus toto:

http://www.senec.sk/index.php?id=116〈=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

pozor.obcas niekde zakazu skutrom vyjazdy na vodu.overil by som to radsej.

a mas vodicak na skuter?

Ne, během 10 let co na tom jezdím sem ho nikdy nepotřeboval.

Co vím tak na povodí ČR je potřeba mít lodní průkaz M100 na malou loď poháněnou motorem, ale na soukromých místech to nikdy nikdo nechtěl a myslím že to ani není potřeba.

Původně zaslal: lape

Jo je to vyloženě rekreační oblast,docela velký kemp,dost hospod i diskoték na kterých po tobě nikdo nechce vstupné,nebo aspoň před 4mi lety nechtěl.Ale jinak ceny za ubytování,jídlo atd jsou relativně vysoké i pro Čechy.To víš je tam 99% Čechů tak si Slováci mastí kapsu.V kterémkoliv českém kempu se ubytuješ a najíš minimálně o polovinu levněji,než v Senci,jak jsem zjistil z vlastní zkušenosti.

Díval sem se na senec.sk a vychází to po přepočtu všechno podobně jako jsme byli nedávno na tom Mušově, takže pohoda. Díky za info.

Původně zaslal: ajven

skutre nie su povolene, ked som tam bol pred dvoma rokmi ani jeden som tam nevidel. Dokonca mam dojem v okoli BA uz skutristov nahanaju policajti lebo su zakazane. Takze moc by som sa netesil.:bojim

skus toto:

http://www.senec.sk/index.php?id=116〈=1

Vypadá to, že máš pravdu a že se jezdí na té Gulášovce, tam je zákaz koupání a potápění a je to pro motoráky (alespoň bývalo).

Zkusím asi brnknout do toho infocentra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...