Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Jelikoz se nekolik mych kamaradu prihlasilo do uzasneho tjuning klubu, tak jsem si, rekl, ze se podivam k nim na forum... No jak to dopadlo se podivejte sami, prikladam nekolik vlaken do kterych jsem se vyjadril:

Je dulezite to docist do konce a obcas se mrknout na zacatek na fotky... ;)

par vytek k favoritu

na vyzvu nekolika clenu jsem se pochlubil svym vozem

kamosova A3

Nezbytne info pro chipovani favorita!!!

Odesláno
Původně zaslal: f3Rd@

Jelikoz se nekolik mych kamaradu prihlasilo do uzasneho tjuning klubu, tak jsem si, rekl, ze se podivam k nim na forum... No jak to dopadlo se podivejte sami, prikladam nekolik vlaken do kterych jsem se vyjadril:

Je dulezite to docist do konce a obcas se mrknout na zacatek na fotky... ;)

par vytek k favoritu

na vyzvu nekolika clenu jsem se pochlubil svym vozem

kamosova A3

Nezbytne info pro chipovani favorita!!!

nejak ma to neoslovilo nicim

Odesláno

jojo, stoji to za to, kolega z prace se uz taky regnul, asi jim to forum zrusime.... jsem si vzpomel, jak jsme jednoou nejakou stranku tak zapnili, ze to museli zrusit.... ;)

Odesláno

Co to je za lidi tam, no to je síla, co to mají místo hlav? Snad kedlubny:D Jinak není ani možný aby se pořád napadali, a těch vykřičníků všude. A to nemluvim o některej vytvorech a vyplodech:bojim. No ještě že jsem tady, tam bych asi nemohl existovat. Tady je pohoda;);)

Odesláno
Původně zaslal: f3Rd@

Jelikoz se nekolik mych kamaradu prihlasilo do uzasneho tjuning klubu, tak jsem si, rekl, ze se podivam k nim na forum... No jak to dopadlo se podivejte sami, prikladam nekolik vlaken do kterych jsem se vyjadril:

Je dulezite to docist do konce a obcas se mrknout na zacatek na fotky... ;)

par vytek k favoritu

na vyzvu nekolika clenu jsem se pochlubil svym vozem

kamosova A3

Nezbytne info pro chipovani favorita!!!

Tak jsem konečně přelouskal všechny ty příspěvky a musim říct, že mě tenhle klub nijak neoslovil. A Ani si nemyslim, že by nějak platily věty typu:"Vítej mezi skvělýma lidičkama. Jsme tu skvělá parta." Už jen to, že je to čistě tuningovej klub, není podle mě dobrá volba, protože takový kluby jsou spíš jen o tom, kdo má něco na autě lepšího a když se to někomu nelíbí, tak začnou padat urážky a ostrý slova na to, co má ten druhej špatnýho a to jeho je proti tomu o dost lepší...Chtěj se jen chlubit a v momentě, kdy někdo řekne, že to není skvělý, tak vybuchne sopka a nejde to zastavit. Díííky všem, že náš klub se s timhle nepotýká... :potlesk

Odesláno
Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: f3Rd@

Jelikoz se nekolik mych kamaradu prihlasilo do uzasneho tjuning klubu, tak jsem si, rekl, ze se podivam k nim na forum... No jak to dopadlo se podivejte sami, prikladam nekolik vlaken do kterych jsem se vyjadril:

Je dulezite to docist do konce a obcas se mrknout na zacatek na fotky... ;)

par vytek k favoritu

na vyzvu nekolika clenu jsem se pochlubil svym vozem

kamosova A3

Nezbytne info pro chipovani favorita!!!

Tak jsem konečně přelouskal všechny ty příspěvky a musim říct, že mě tenhle klub nijak neoslovil. A Ani si nemyslim, že by nějak platily věty typu:"Vítej mezi skvělýma lidičkama. Jsme tu skvělá parta." Už jen to, že je to čistě tuningovej klub, není podle mě dobrá volba, protože takový kluby jsou spíš jen o tom, kdo má něco na autě lepšího a když se to někomu nelíbí, tak začnou padat urážky a ostrý slova na to, co má ten druhej špatnýho a to jeho je proti tomu o dost lepší...Chtěj se jen chlubit a v momentě, kdy někdo řekne, že to není skvělý, tak vybuchne sopka a nejde to zastavit. Díííky všem, že náš klub se s timhle nepotýká... :potlesk

Dalo by se to shrnout větou "Ty nemáš auto podle mých představ, takže to máš špatně. Jen já mám na autě všechno správně.", což je totální nesmysl a nikdo tam není ani schopnej obhájit svoje teorie rozumným podkladem.

Odesláno

tak to neni jen o penezich, si vem ze az fanosa dal treba 20 - 25k + do toho neco nacpal, tak rekneme celkem 30 000. A za 30 muze mit auto se kterym se favorit nemuze srovanvat...

escort, mondeo, acorda, 323F, 405 atd...

Odesláno

hhh a cipovat 1.3i :D:D:D

chlapi, chlapi ...a co teprv ty hustospojlery s pletivem pro kraliky? :cool::D:D:D

Edit: stejne mam pak radost, kdyz utahnu na svetlech nejakou "hustou" felu s tjuuuningem tak za 30k s moji zelenou francouzskou pozinkovanou seriovkou :D:D:D

[upravil dne 1/8/2007 Pata]

Odesláno

jj, takovy veci jsme vyrabeli za mejch detskej let doma na vsi, "tunily" a stavely ruzny domacky motorky apod. ale psat o tom na foru a myslet to smrtelne vazne...to je fakt cool :D viz to video z driftovani s citroenem :D:D:

Odesláno
Původně zaslal: petr307

jj, takovy veci jsme vyrabeli za mejch detskej let doma na vsi, "tunily" a stavely ruzny domacky motorky apod. ale psat o tom na foru a myslet to smrtelne vazne...to je fakt cool :D viz to video z driftovani s citroenem :D:D:

jj a rucka na predni kola :D:D:D:D

Odesláno

pockat jaky driftovani s citronem? :myslim

EDIT: ten favorit co kritizuju je k videni na prvni strance toho vlakna...

[upravil dne 1/8/07 f3Rd@]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...