f3Rd@ Odesláno 1. srpen 2007 Odesláno 1. srpen 2007 Jelikoz se nekolik mych kamaradu prihlasilo do uzasneho tjuning klubu, tak jsem si, rekl, ze se podivam k nim na forum... No jak to dopadlo se podivejte sami, prikladam nekolik vlaken do kterych jsem se vyjadril: Je dulezite to docist do konce a obcas se mrknout na zacatek na fotky... par vytek k favoritu na vyzvu nekolika clenu jsem se pochlubil svym vozem kamosova A3 Nezbytne info pro chipovani favorita!!! Citovat
jozefsv Odesláno 1. srpen 2007 Odesláno 1. srpen 2007 Původně zaslal: f3Rd@ Jelikoz se nekolik mych kamaradu prihlasilo do uzasneho tjuning klubu, tak jsem si, rekl, ze se podivam k nim na forum... No jak to dopadlo se podivejte sami, prikladam nekolik vlaken do kterych jsem se vyjadril: Je dulezite to docist do konce a obcas se mrknout na zacatek na fotky... par vytek k favoritu na vyzvu nekolika clenu jsem se pochlubil svym vozem kamosova A3 Nezbytne info pro chipovani favorita!!! nejak ma to neoslovilo nicim Citovat
f3Rd@ Odesláno 1. srpen 2007 Autor Odesláno 1. srpen 2007 jojo, stoji to za to, kolega z prace se uz taky regnul, asi jim to forum zrusime.... jsem si vzpomel, jak jsme jednoou nejakou stranku tak zapnili, ze to museli zrusit.... Citovat
Marlin Odesláno 1. srpen 2007 Odesláno 1. srpen 2007 ja jsem pro kazdou spatnost muj seriovy baworak, ktery se uvadim do top stavu, to jim zacne varit krev Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 1. srpen 2007 Odesláno 1. srpen 2007 Co to je za lidi tam, no to je síla, co to mají místo hlav? Snad kedlubny:D Jinak není ani možný aby se pořád napadali, a těch vykřičníků všude. A to nemluvim o některej vytvorech a vyplodech:bojim. No ještě že jsem tady, tam bych asi nemohl existovat. Tady je pohoda;) Citovat
petr307 Odesláno 1. srpen 2007 Odesláno 1. srpen 2007 to je narez! nase pezotacky forum se ma jeste co ucit :D:D Citovat
Stifler Odesláno 1. srpen 2007 Odesláno 1. srpen 2007 Původně zaslal: f3Rd@ Jelikoz se nekolik mych kamaradu prihlasilo do uzasneho tjuning klubu, tak jsem si, rekl, ze se podivam k nim na forum... No jak to dopadlo se podivejte sami, prikladam nekolik vlaken do kterych jsem se vyjadril: Je dulezite to docist do konce a obcas se mrknout na zacatek na fotky... par vytek k favoritu na vyzvu nekolika clenu jsem se pochlubil svym vozem kamosova A3 Nezbytne info pro chipovani favorita!!! Tak jsem konečně přelouskal všechny ty příspěvky a musim říct, že mě tenhle klub nijak neoslovil. A Ani si nemyslim, že by nějak platily věty typu:"Vítej mezi skvělýma lidičkama. Jsme tu skvělá parta." Už jen to, že je to čistě tuningovej klub, není podle mě dobrá volba, protože takový kluby jsou spíš jen o tom, kdo má něco na autě lepšího a když se to někomu nelíbí, tak začnou padat urážky a ostrý slova na to, co má ten druhej špatnýho a to jeho je proti tomu o dost lepší...Chtěj se jen chlubit a v momentě, kdy někdo řekne, že to není skvělý, tak vybuchne sopka a nejde to zastavit. Díííky všem, že náš klub se s timhle nepotýká... Citovat
Fusion Odesláno 1. srpen 2007 Odesláno 1. srpen 2007 Původně zaslal: Stifler Původně zaslal: f3Rd@ Jelikoz se nekolik mych kamaradu prihlasilo do uzasneho tjuning klubu, tak jsem si, rekl, ze se podivam k nim na forum... No jak to dopadlo se podivejte sami, prikladam nekolik vlaken do kterych jsem se vyjadril: Je dulezite to docist do konce a obcas se mrknout na zacatek na fotky... par vytek k favoritu na vyzvu nekolika clenu jsem se pochlubil svym vozem kamosova A3 Nezbytne info pro chipovani favorita!!! Tak jsem konečně přelouskal všechny ty příspěvky a musim říct, že mě tenhle klub nijak neoslovil. A Ani si nemyslim, že by nějak platily věty typu:"Vítej mezi skvělýma lidičkama. Jsme tu skvělá parta." Už jen to, že je to čistě tuningovej klub, není podle mě dobrá volba, protože takový kluby jsou spíš jen o tom, kdo má něco na autě lepšího a když se to někomu nelíbí, tak začnou padat urážky a ostrý slova na to, co má ten druhej špatnýho a to jeho je proti tomu o dost lepší...Chtěj se jen chlubit a v momentě, kdy někdo řekne, že to není skvělý, tak vybuchne sopka a nejde to zastavit. Díííky všem, že náš klub se s timhle nepotýká... Dalo by se to shrnout větou "Ty nemáš auto podle mých představ, takže to máš špatně. Jen já mám na autě všechno správně.", což je totální nesmysl a nikdo tam není ani schopnej obhájit svoje teorie rozumným podkladem. Citovat
petr307 Odesláno 1. srpen 2007 Odesláno 1. srpen 2007 ale ten favos je dost hustej... i kdyz chapu ze mladak nema prachy a videl film Rychle a zbesile... Citovat
f3Rd@ Odesláno 1. srpen 2007 Autor Odesláno 1. srpen 2007 tak to neni jen o penezich, si vem ze az fanosa dal treba 20 - 25k + do toho neco nacpal, tak rekneme celkem 30 000. A za 30 muze mit auto se kterym se favorit nemuze srovanvat... escort, mondeo, acorda, 323F, 405 atd... Citovat
Pata Odesláno 1. srpen 2007 Odesláno 1. srpen 2007 hhh a cipovat 1.3i :D:D chlapi, chlapi ...a co teprv ty hustospojlery s pletivem pro kraliky? :D:D Edit: stejne mam pak radost, kdyz utahnu na svetlech nejakou "hustou" felu s tjuuuningem tak za 30k s moji zelenou francouzskou pozinkovanou seriovkou :D:D [upravil dne 1/8/2007 Pata] Citovat
petr307 Odesláno 1. srpen 2007 Odesláno 1. srpen 2007 jj, takovy veci jsme vyrabeli za mejch detskej let doma na vsi, "tunily" a stavely ruzny domacky motorky apod. ale psat o tom na foru a myslet to smrtelne vazne...to je fakt cool viz to video z driftovani s citroenem :D: Citovat
Pata Odesláno 1. srpen 2007 Odesláno 1. srpen 2007 Původně zaslal: petr307 jj, takovy veci jsme vyrabeli za mejch detskej let doma na vsi, "tunily" a stavely ruzny domacky motorky apod. ale psat o tom na foru a myslet to smrtelne vazne...to je fakt cool viz to video z driftovani s citroenem :D: jj a rucka na predni kola :D:D:D Citovat
f3Rd@ Odesláno 1. srpen 2007 Autor Odesláno 1. srpen 2007 pockat jaky driftovani s citronem? EDIT: ten favorit co kritizuju je k videni na prvni strance toho vlakna... [upravil dne 1/8/07 f3Rd@] Citovat
Marlin Odesláno 1. srpen 2007 Odesláno 1. srpen 2007 jak tady probehlo video, kde se jeden khůůůl tuner snazil driftit s BXem pres rucku Citovat
petr307 Odesláno 1. srpen 2007 Odesláno 1. srpen 2007 jooo hledej dal bych, ale taky nevim kde to bylo..... Citovat
Pata Odesláno 1. srpen 2007 Odesláno 1. srpen 2007 hustarna: zvlast detail, kdy mu nesedi kvetouci dvere: [upravil dne 1/8/2007 Pata] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.