Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: PŘEMA

Mě jse akorát otevře složka "pub" a ta je prázdná......... tak nevím?:myslim

Složka "pub" tam vůbec není, nezabloudil jsi někam? :)

Odesláno

Už jsem tam, byl problém v tom anonymním přihlášení...Dík za rady:papa:papa

Odesláno
Původně zaslal: kujon106

pub tam je, ale jen když se přihlásíš anonymně.

Máš pravdu, to jsem vlastně nikdy nezkoušel. :D

Odesláno

Už zase to nejde i když jse přihlasím tak to píše že se server resetuje......ale už jednou jsem tam byl....

Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: PŘEMA

Už zase to nejde i když jse přihlasím tak to píše že se server resetuje......ale už jednou jsem tam byl....

Zřejmě je tam ted hodně přístupů, vydrž až bude volněji

Tak jo zkusím počkat...jo a ty fotky jsou super fakt jses činil....:potlesk:potlesk

Odesláno
Původně zaslal: PŘEMA

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: PŘEMA

Už zase to nejde i když jse přihlasím tak to píše že se server resetuje......ale už jednou jsem tam byl....

Zřejmě je tam ted hodně přístupů, vydrž až bude volněji

Tak jo zkusím počkat...jo a ty fotky jsou super fakt jses činil....:potlesk:potlesk

A to tu mám ještě video Neona jak zpíval jako šmoula:D
Odesláno

Pro Radka Hurvajze: Jsou ty fotky stejné jak na FTP tak i na clubu v galerii?

Odesláno
Původně zaslal: PŘEMA

Pro Radka Hurvajze: Jsou ty fotky stejné jak na FTP tak i na clubu v galerii?

Doufam ze nebude vadit ze odpovidam.Vsechny fotky ze srazu co se davaji na FTP dava admin na web aby byly verejne pristupne.

Odesláno
Původně zaslal: Escaper

Původně zaslal: PŘEMA

Pro Radka Hurvajze: Jsou ty fotky stejné jak na FTP tak i na clubu v galerii?

Doufam ze nebude vadit ze odpovidam.Vsechny fotky ze srazu co se davaji na FTP dava admin na web aby byly verejne pristupne.

Jen doplním že by je Admin mohl trochu protřídit. Ale asi ne nějak příliš, spíš jen pokud by byli třeba 2 skoro stejné nebo tak;)
Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Escaper

Původně zaslal: PŘEMA

Pro Radka Hurvajze: Jsou ty fotky stejné jak na FTP tak i na clubu v galerii?

Doufam ze nebude vadit ze odpovidam.Vsechny fotky ze srazu co se davaji na FTP dava admin na web aby byly verejne pristupne.

Jen doplním že by je Admin mohl trochu protřídit. Ale asi ne nějak příliš, spíš jen pokud by byli třeba 2 skoro stejné nebo tak;)

Tak fajn,na clubu jse k nim dá lépe dostat......FTP je asi hodně navštěvován tak blbne......:papa

Odesláno

aka sem dávala odkaz, tak si přečtěte instrukce. ;)

1. Všechny fotky v max. rozlišení 800x600!!!!!

2. Fotky lehce vyselektovat, aby tam nebylo 150 fotek, z toho 50 podobnejch...

3. Po nalogování bude přístupnej adresář temp, do kterýho to nahrajete - po nalogování vytvoříte adresář s názvem akce a s vaším nickem popř ID (např. Sraz Ostrava-Ondra(2) ), datum a cas psát snad nemusíte.

4. Po nahrání mě přijde mail (automaticky, že někdo něco dělal s temp adresářem), já to ručně prohlédnu (kdyby tam někdo cizí nakopíroval např. soubory s virama) a pak to automaticky přeřadím do galerie.

díky, ako :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...