Kurt Odesláno 15. červenec 2007 Odesláno 15. červenec 2007 Původně zaslal: PŘEMA Mě jse akorát otevře složka "pub" a ta je prázdná......... tak nevím? Složka "pub" tam vůbec není, nezabloudil jsi někam? Citovat
kujon106 Odesláno 15. červenec 2007 Odesláno 15. červenec 2007 pub tam je, ale jen když se přihlásíš anonymně. Citovat
Guest PŘEMA Odesláno 15. červenec 2007 Odesláno 15. červenec 2007 Už jsem tam, byl problém v tom anonymním přihlášení...Dík za rady:papa:papa Citovat
boltn 406 Odesláno 15. červenec 2007 Odesláno 15. červenec 2007 Původně zaslal: kujon106 pub tam je, ale jen když se přihlásíš anonymně. dik za radu už jsem se tam dostal:potlesk:potlesk Citovat
Kurt Odesláno 15. červenec 2007 Odesláno 15. červenec 2007 Původně zaslal: kujon106 pub tam je, ale jen když se přihlásíš anonymně. Máš pravdu, to jsem vlastně nikdy nezkoušel. Citovat
Escaper Odesláno 15. červenec 2007 Odesláno 15. červenec 2007 Diky hurvajzi za presun. Ty ses ale cinil pri foceni Citovat
Guest PŘEMA Odesláno 15. červenec 2007 Odesláno 15. červenec 2007 Už zase to nejde i když jse přihlasím tak to píše že se server resetuje......ale už jednou jsem tam byl.... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 15. červenec 2007 Autor Odesláno 15. červenec 2007 Původně zaslal: Escaper Diky hurvajzi za presun. Ty ses ale cinil pri foceni Tak pokud stačí baterie a kapacita karty tak to jde ne. Jinak hodně fotek pobrali ty sprinty, byli v seriích Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 15. červenec 2007 Autor Odesláno 15. červenec 2007 Původně zaslal: PŘEMA Už zase to nejde i když jse přihlasím tak to píše že se server resetuje......ale už jednou jsem tam byl.... Zřejmě je tam ted hodně přístupů, vydrž až bude volněji Citovat
Guest PŘEMA Odesláno 15. červenec 2007 Odesláno 15. červenec 2007 Původně zaslal: Radek Hurvajz Původně zaslal: PŘEMA Už zase to nejde i když jse přihlasím tak to píše že se server resetuje......ale už jednou jsem tam byl.... Zřejmě je tam ted hodně přístupů, vydrž až bude volněji Tak jo zkusím počkat...jo a ty fotky jsou super fakt jses činil....:potlesk Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 15. červenec 2007 Autor Odesláno 15. červenec 2007 Původně zaslal: PŘEMA Původně zaslal: Radek Hurvajz Původně zaslal: PŘEMA Už zase to nejde i když jse přihlasím tak to píše že se server resetuje......ale už jednou jsem tam byl.... Zřejmě je tam ted hodně přístupů, vydrž až bude volněji Tak jo zkusím počkat...jo a ty fotky jsou super fakt jses činil....:potlesk A to tu mám ještě video Neona jak zpíval jako šmoula:D Citovat
Escaper Odesláno 15. červenec 2007 Odesláno 15. červenec 2007 Jo jeste takove dve momentky EDIT: smouly nemam ale mam hasice [upravil dne 15-7-2007 Escaper] Citovat
janča205 Odesláno 15. červenec 2007 Odesláno 15. červenec 2007 Hasiči jsou taky v poho.Jedna lahev helia a o zábavu bylo postaráno. Citovat
Guest PŘEMA Odesláno 15. červenec 2007 Odesláno 15. červenec 2007 Pro Radka Hurvajze: Jsou ty fotky stejné jak na FTP tak i na clubu v galerii? Citovat
Netopýrka Odesláno 15. červenec 2007 Odesláno 15. červenec 2007 na 100% jsou ...i když nejsem Hurvajz Citovat
Escaper Odesláno 15. červenec 2007 Odesláno 15. červenec 2007 Původně zaslal: PŘEMA Pro Radka Hurvajze: Jsou ty fotky stejné jak na FTP tak i na clubu v galerii? Doufam ze nebude vadit ze odpovidam.Vsechny fotky ze srazu co se davaji na FTP dava admin na web aby byly verejne pristupne. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 15. červenec 2007 Autor Odesláno 15. červenec 2007 Původně zaslal: Escaper Původně zaslal: PŘEMA Pro Radka Hurvajze: Jsou ty fotky stejné jak na FTP tak i na clubu v galerii? Doufam ze nebude vadit ze odpovidam.Vsechny fotky ze srazu co se davaji na FTP dava admin na web aby byly verejne pristupne. Jen doplním že by je Admin mohl trochu protřídit. Ale asi ne nějak příliš, spíš jen pokud by byli třeba 2 skoro stejné nebo tak;) Citovat
Guest PŘEMA Odesláno 15. červenec 2007 Odesláno 15. červenec 2007 Původně zaslal: Radek Hurvajz Původně zaslal: Escaper Původně zaslal: PŘEMA Pro Radka Hurvajze: Jsou ty fotky stejné jak na FTP tak i na clubu v galerii? Doufam ze nebude vadit ze odpovidam.Vsechny fotky ze srazu co se davaji na FTP dava admin na web aby byly verejne pristupne. Jen doplním že by je Admin mohl trochu protřídit. Ale asi ne nějak příliš, spíš jen pokud by byli třeba 2 skoro stejné nebo tak;) Tak fajn,na clubu jse k nim dá lépe dostat......FTP je asi hodně navštěvován tak blbne...... Citovat
Kurt Odesláno 15. červenec 2007 Odesláno 15. červenec 2007 aka sem dávala odkaz, tak si přečtěte instrukce. 1. Všechny fotky v max. rozlišení 800x600!!!!! 2. Fotky lehce vyselektovat, aby tam nebylo 150 fotek, z toho 50 podobnejch... 3. Po nalogování bude přístupnej adresář temp, do kterýho to nahrajete - po nalogování vytvoříte adresář s názvem akce a s vaším nickem popř ID (např. Sraz Ostrava-Ondra(2) ), datum a cas psát snad nemusíte. 4. Po nahrání mě přijde mail (automaticky, že někdo něco dělal s temp adresářem), já to ručně prohlédnu (kdyby tam někdo cizí nakopíroval např. soubory s virama) a pak to automaticky přeřadím do galerie. díky, ako Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.