Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kde sa stratil komisar?


jozefsv

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

co na to říci?Jak jsem se objevil tak i zmizel čili třeba odešel.Jen vidím že odsuzujete suprově člověka aniž by jste jej znali.Radil jsem a dokumentoval a i občas jsem si něco zapsal kdybych se potřeboval k tomu vrátit.Jestli někomu vadí že tady šmíruji tajně či tak nebo onak.Divím se že to tu nenapsal jeden,s kterým jsem byla řekl jsem mu že na forum už nenapíši nic krom zdejšího příspěvku.

Jo, tvoje rady byli dobrý, jenže komu ted pomůžou když už tu nejsou, myslím že jsi schopnej a chytrej chlap, ale problemy by se měli řešit jinak, rozhodně né tím že zlikviduju všechno co jsem sem kdy napsal. A tím že jsem psal že koukáš na forum skrytý nebylo myšleno že nás šmíruješ ale že prostě jsi s námi, ostatní se ptali kde jsi tak jsem napsal co vím
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

pokud muzu byt napomocen - treba to smazani prispevku do urciteho casu by pro me nemel byt problem :myslim

Díky za nabídku - pakliže jsi "PHP compatible", tak tě určitě časem využiju. ;)

Teď bych to nechal tak, jak to je - uvidíme, jestli si okolnosti (uživatelé) vynutí možnost mazání příspěvků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: komisar

co na to říci?Jak jsem se objevil tak i zmizel čili třeba odešel.Jen vidím že odsuzujete suprově člověka aniž by jste jej znali.Radil jsem a dokumentoval a i občas jsem si něco zapsal kdybych se potřeboval k tomu vrátit.Jestli někomu vadí že tady šmíruji tajně či tak nebo onak.Divím se že to tu nenapsal jeden,s kterým jsem byla řekl jsem mu že na forum už nenapíši nic krom zdejšího příspěvku.

Jo, tvoje rady byli dobrý, jenže komu ted pomůžou když už tu nejsou, myslím že jsi schopnej a chytrej chlap, ale problemy by se měli řešit jinak, rozhodně né tím že zlikviduju všechno co jsem sem kdy napsal. A tím že jsem psal že koukáš na forum skrytý nebylo myšleno že nás šmíruješ ale že prostě jsi s námi, ostatní se ptali kde jsi tak jsem napsal co vím

To je pravda, ale je to "pežoťák " tělem i duší. Stačí se podívat na jeho auto ale i dokumentaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...