Sign in to follow this  
Followers 0
vinorak

Maznice v zadní nápravě

28 posts in this topic

Prohledal sem tady toho spousty ale stejně ještě potřebuju ujistit. takže tu díru musím vyvrtat mezi ložiska. jedno je v tom zúžení a druhý na kraji trubky. takže díru někam doprostřed. A na druhý straně to samý. Mám pravdu???

omlouvám se že se tak blbě ptám ale nechci třeba omylem provrtat ložisko. stačí mi odpověď typu Ano řešilo se to tady nejmíň tisíckrát:D

Nebo se stav u Vašendy, kolegovi je na 405ku navrtali a namazali nápravu za 500,-Kč;):super

Už jsi namazal? Já sem se taky pustil do mazání zadní nápravy a nevím jak poznám že už je tam dost vazelíny. Jestli už tam prostě nepoleze nebo jestli to naopak začne lézt někde zboku u kola? Maznice už tam byly navrtaný tak jak popisujete.

Já mazal ve čtvrtek.

Zase jsem zkoušel, estli mě po tom Budvaru bude bolet ráno hlava nebo ne.

No, a hádejte ?... bolela.

Takže to máme 10 pokusů - 10 bolení hlavy.

Dotáhnu to na 25, ať mám alespoň nějaký statistický základní soubor a pak udělám výpočet a zhodnocení ;)

ještě sem nemazal snad o víkendu. ale urřitě by to nemělo vylejzat kolem ložiska to už je moc

[upravil dne 4.7.2007 vinorak]

Já jsem to prostě zkusil a mačkal jsem do té doby dokud se mi zdálo že to tam leze. Cca 20 zmáčknutí na každou maznici. Potom už se mi zdálo že se to jen tlakuje v hadici tak jsem toho radši nechal abych nevymáčknul nějakej simerink nebo něco takovýho.

jak pise Pata - kto mate maznice na naprave mohli by ste to vyfotit nech presne viem kam ich navrtat (na napravu z 309GTi)

Zatim na naprave maznice nemam, vim kam je navrtat a jak udelat, ale kola do A nejsou a naprava je zatim OK (neni zatuhla a dalsi nedostatky), tak jsem proste linej....jit...koupit matros...a udelat to.

Jinak ta mezera je tam celkem mala, muze se vrtat dokud tam vrtak trosku nezajede (roura je tlusta myslim tak 5 mm a pak uz je ta mezera)...pak uz nevrtat!!!:D:D

ja mam tiez napravu OK, ale premazanie jej neuskodi :) tam jak som naznacil na tom obrazku vyssie to mozem navrtat neee? :D

No já bych to navrtal trošku víc napravo, než je naznačeno na tom obrázku co jsi sem vložil o par příspěvků výš. Ale je to můj odhad

maznice navrtane, teraz by ma zaujimalo kolko tam mam nacpat vazeliny dekalamitkou abych neco nahodou neposkodil :myslim