Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Praha - Sebetov a z5


Vvitty

Recommended Posts

Tak když se toho někdo po příjezdu ujme, co by ne, ale myslim, že po J.W a Trundikovi coby organizatorech to nemuzeme pozadovat, protože budou mít ostatních starostí nad hlavu ... Ale ujme-li se toho někdo z dříve dorazivších, proč ne ...

Např. FOURZÍROUFÁJFLÁJN na Křovoklátě byla COOL

[upravil dne 11/7/2007 Neon]

post-0-14109595959241_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se do té "zweihundertfuenfreihe" raději ani nepřidám.. ne, že by mi nárazník ještě visel na drátu (jako onehdá v Plzni), ale ten hmyz, co naberu (a nebo jsem za poslední rok nabral) cestou, by někdo nemusel taky rozdejchat ;)

hele, 205-kaři.. chcete omlácenou, obouchanou, poškrábanou, neumytou 205 do své řady ?

P.S.: doufám, že se bude letos udělovat titul "Popelnice roku " ! :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: aka

moc me tesi, jak na me vsichni myslite....misto aby nekdo rek, ja te rad vezmu, mas odvoz?........no proste hruza! ja jdu schanet permoniky.....

O příspěvek výš jsi psala "My jedeme . . . . ", takže jsem předpokládal, že vše konkrétní je zařízeno

Jinak to vypadá, že na 90% Helča nejede, takže se na Džbáně kllidně můžeme na odvozu domluvit (ale tramvaj nemám, takže množství lidiček, co jsem ochoten vzít se limitně blíží počtu 1 Aka + E-shop)

P.S.

Nechceš mi na Šebetově dělat prodavačku???

[upravil dne 8/7/2007 Medvěd]

Jééé prodavačka:D Mám vzít zástěrku a čelenku, někde se to tu po manželčině puvodní profesi válí:D. Nová žena pod pultem:o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neonku, tolik plechovek uz asi nikdy nikde nebude......

pokud bude chtit nekdo organizovat nake organizovane plavani/parkovani....asi to chce napsat i jinam nez do odjezdu z prahy a prijezdu do prahy....jestli teda ten prijezd uz zvladame......

vvitty: sehnals mi uz bicik? korzet mam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...