witron Odesláno 9. květen 2012 Odesláno 9. květen 2012 jenyk - povedal tu niekto o predných sklách?:roll Citovat
kotlos.16 Odesláno 14. květen 2012 Odesláno 14. květen 2012 Dnes jsem byl na stk a žádné měřeni propustnosti skel neproběhlo.Nemaji měřáky. Tak nevim,co na to Policie při kontrole auta. .Mám pokovená autoskla Citovat
ivanh Odesláno 14. květen 2012 Odesláno 14. květen 2012 Naposledy, ked uz policajt nemal co najst (presiel doklady, lekarnicku, vybavu...) zacal meditovat preco mam moc tmave zadne sklo na 206SWcku. Hodnu chvilu mi trvalo mu vysvetlit ze ziadnu karticku nepotrebujem lebo tam foliu nemam a ze to je od vyrobcu...No vzdy je to individualne na koho narazis. Co ja viem na Slovensku moze byt na aute iba homologovana folia. Citovat
jaku07 Odesláno 20. květen 2012 Odesláno 20. květen 2012 dneska jsem lepil folie u 106 na zadní okna a uplně perfekt žádná bublina a falda takhle se mi to ještě nepovedlo a to jsem lepil už 4 auta takže nějakou zkušenost mám a vždycky se objevyly bubliny a tentokrát ani jedna bublina Citovat
anthraX306 Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 Je moc 2000 za folie na zadni dvere a 5 dvere ne peugeot 307 ? Citovat
safi1 Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 Podla mna to je velmi dobra cena Ja som platil na 206 100euro Citovat
joshiki Odesláno 18. duben 2013 Odesláno 18. duben 2013 Je potřeba mít atest na folie za B slopkem? Někdo píše, že ano někdo zase že ne..jak to teda je? Citovat
MilanF1 Odesláno 18. duben 2013 Odesláno 18. duben 2013 Ano, musí, zrovna nedávno se to řešilo ve vlákně \"Lidl\": PS: Sakra, koblížek byl rychlejší, to je tím, než jsem našel to \"Lidl\" vlákno [upravil dne 18/4/13 22:32 od MilanF1] Citovat
Harlley Odesláno 19. duben 2013 Odesláno 19. duben 2013 kotlos.16 - pokud jsi prošel STK s folií na přednich dveřích je to problém té STK stanice ,ale od pokut tě to neochrání.Je to prostě zakázané a pokud tě změří policajt je to za kačky já jsem je teď sundal a to jsem měl jen lehké zatmavení.Jdou po tom teď celkem fest.Měl jsem je 5let a poslední max rok 3xpokuta. Citovat
kotlos.16 Odesláno 19. duben 2013 Odesláno 19. duben 2013 Policie me také stavěla,ale neměřila propustnost skel,vždy stačila kartička,doklad pro potřeby kontrolních orgánu,Stk a Policie ČR. Mám pokovena tonovaná skla,tak nevim,jestli se na to dívají jinak... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.