Jump to content
OK406

Minisraz Týn nad Vltavou dne 2.6.2007

Recommended Posts

Přemýšlel jsem, jak vylepšit minisraz P-C v Týně nad Vltavou a jak již někdo poznamenal v Kameňákově a jaký datum udělat minisraz v Týně nad Vltavou a tak mě napdlo, že dne 2.června, kdy se koná tradiční závod ve sprintu cestovních motocyklů na 1/4 anglické míle. Hlavní závod je od 13.00hod. Pokud by jsme si dali sraz např. v 10.00hod. u mě v garáži a nebo na letišti cca 1 km od Týna n/Vlt. ve směru na Tábor, kousek od památníku Depot. Dále jsem zjistil, že by se zde měla u příležitosti motosprintu konat i burza součástek a další atrakce.

Prosím o Vaše názory. Co se týká občerstvení, tak je možno si dojít do nějaké z mnoha restaurací. Jinak na místě je možno si udělat kávu. Záleží na účastnicích a taky počtu zúčastněních. A nebo by byla i možnost si opéct vuřta apod. na ohni. Je tu možnost se sejít na parkovišti pod poštou. kousek odsuď asi 100m je restaurace Plzeňka, kde lze se najíst a popít a posedět v zahrádce venku.

Tak prosím Vaše návrhy. Děkuji

Jinak dne 26.5. (sobota)se koná v Týně nad Vltavou pod kostelem Jízda zručnosti osobních automobilů. Pokud by měl někdo zájem se zúčastnit, tak prezentace je od 12.30 -13.00hod. pod kostelem na parkovišti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud se budete chtít zúčastnit 1,minisrazu v Týně nad Vltavou, tak proti, kdo to tam nezná, tak se sejdeme na parkovišti pod poštou. jedná se o tři kaskády pod sebou. Příjezd k parkovišti od směru Tábor, Veselí nad Lužnicí(Jindřichův Hradec) bude vzhledem k pořádání motosprintu omezen a veden značeními objížďkami. Ve směru od Českých Budějovic,Písku atd. po přejetí mostu, se dáte na kruhovém Objezdu doleva a pojedete pořád po hlavní silnici a podél (budete ji mít po levé ruce) řeky Vltavy. Pojedete stále po hlavní a nikde nebudete odbočovat!! Až přijdete k OOP PČR, tak pojedete stále do kopce a po pravé straně je parkoviště, kde už by měli být vozidla značky Peugeot. Uvidíte tento pohled z vozidla na parkoviště :

Podle počtu účastníků, by jsme se mohli přesunout ke garáži. Navrhuji tento program: v 10-10.30 hod. sjíždění účastníků minisrazu. Poté seznámení a prohlídka vozidel. Pak si můžeme dojít na jídlo + pití ale řidiči pozor na alkohol!!! Pokud bude mít někdo zájem, můžeme se jít podívat na motosprint a na burzu. Ještě zjistím přesní čas burzy a co a jak.

[upravil dne 18/5/07 OK406]

post-0-14109595643295_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem si zjišťovala jestli mám volno a bohužel musím do práce.Kdybych volno měla a někdo by se ke mně přidal tak bych dojela.Je to zhruba 190km,takže trošku dálka,ale třeba to vyjde příště!:papa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdybych nemusela do práce tak dojedu,ale vydělávat se musí!Jinak Vám přeju,ať se minisrázek povede a aspoň pár lidí se ukáže!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Janča205: děkuji ti za zájem a opravdu práce má přednost. Ale vždyť to snad nebude naposled. Rádi tě uvidíme.;):papa

Komisar: To já na 99,9% doufám, že se nic nestane. To víš, v Budějovicích by to bylo lepší, ale vzhledem k mým současným problémům, tak jsem se rozhodl pro Týn. Tipuji to tak 1-2 hodinky a i sprint motorek by nemusel být špatný. Kdo ví, co bude do té doby. Rád tě uvidím toho 2.6.:super:papa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zkusím si naplánovat cestu k příbuzným do Veselí - pokud budou mít čas a chuť, pak bych se na chvilku ukázal

(ALE ZATÍM NIC NESLIBUJU)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazdarek,

tak dopredu to jeste naplanovat nedokazu. 3.6. ma manzelka narozeniy, takze cely tyden se musim chovat hezky ....

Jinak od PO do PA jsem 5km od Tyna pod vezema ....

Takze kazdy vsedny den muzu bey povolenky .... :mrk

Parkoviste znam ;)

WiZi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Medvěd: samozřejmě že jsi vítán jako každý, kdo přijede. Pokud mohu doporučit, vzít si sebou řidiče, aby si mohl ochutnat pravé nefalšované pivo:D ale to platí i pro ostatní účastníky. Je pravda, že je to poprvé, tak nějaké chyby budou.

WiZiPoK: Pokud by si mohl ve všední den přijet a mohl by přijet i Komisar a další, tak můžeš zajet na komorní setkání.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahojky,

vsedny den?? kazdy den!!! ;)) a raaaad :)

WiZi

PS: nemate nekdo Twingo? potrebuji helfnout, protoze se mi rozpadne rodina kvuli tomu ze manzelka nemuze jezdit.

Nestartuje, starter jede na sucho, imobilizer nesviti/neblika - je asi vypnuta OK....

CO to muze byt??? Cidlo klikoveho hridele? Kde to hledat?

Jeste jednou diky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komisar: Děkuji ti za příspěvek ohledně motosprintu.:super

M.a.R.i.: Máš vozidlo Peugeot, máš, tak nevidím důvod, proč by si nemohl přijet:mrk

Bohumil: budeš samozřejmě jako všichni vítáni:papa

WiZiPok: Stačí se jen ozvat a můžeme se sejít i ve všední den. A pokud by mohl i Komisar, tak to už by bylo i super. Ale mohou i ostatní.

Zatím nás je celkem 6 členů. Ještě musím objednat počasí, tak uvidím, co mi ČHMÚ nabídnou.:D

Co se týká programu, tak ten by byl asi následovný: a) příjezd b) seznámení členů + vozidel, c) možnost občerstvení + jídlo v Plzence a nebo jiném zařízení, d) po domluvě jít se podívat na motosprit + burzu . Ale o všem se domluvíme na místě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Až teď jsem si všiml "brutálního" začátku v 10 hodin, což nestíhám na 101%

Nicméně pokud to vyjde a srázek se protáhne do odpoledne, tak bych se vokázal - tyydlifon na OK 406 mám, takže se dohodneme průběžně

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neboj, pokud se sejdeme, tak bude asi na parkovišti (podle počtu) a ty by si dorazil v kolik?? A šel by si se podívat pak na sprint? Ale zatím nevím, kolik je vstupné, ale zjistím to.

Jak jsem již psal, pokud by měl někdo dotaz, tak ať se zeptá a nestydí se. Jinak jsem zjistil, že na letišti jsou kužele, takže

pokud by tam někdo nebyl myslím modeláři, rogalisté a jiný vzdušní ptáci, tak si můžeme dát slalom. ;) Půjdeme se pak na ten motosprit ???;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

paul jane: Máš to vcelku daleko do Týna 120km. Pokud by si přijel, byl by si samozřejmě vítán.

Medvěd: začátek je asi moc brzy. Ale nikdo nic nenamítal. Od 10 hod. proto, že jsem i myslel, že by se pak mohli podívat na motosprint, který není zrovna všude a často. A kdyby si např. dali okolo 11 hod. Pardála a nebo jiný blahodárný jihočeský nápoj, tak to za 4 hodinky z nich vyprchá. Jinak mám v autě trubičky. Počítám, že se budeme scházet po 10 hodině. Pokud by si přijel, tak jak si psal, máš na mě mobil, tak by si brknul.:super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×