P205XR Odesláno 26. červen 2002 Odesláno 26. červen 2002 Cau mam 205 XR bez otackomeru a jsou tam hodiny. Da se tam namontovat otackomer? - kdyz se vyhodej ty hodiny a koupim ho na vrakaci. Vite nekdo co a jak???? Predem diky. Citovat
voštík Odesláno 26. červen 2002 Odesláno 26. červen 2002 mas na tom motoru rozdelovac, nebo to vsechno ridi pocitac? Citovat
P205XR Odesláno 27. červen 2002 Autor Odesláno 27. červen 2002 Jo normalne tam je rozdelovac. Tohle je kara z roku 87 ta si muze o pocitaci nechat jenom zdat. Citovat
makovice Odesláno 30. červen 2002 Odesláno 30. červen 2002 Zdravim, mam taky 205XR, 1.4 z 87. Otackomer jsem shanel a jde to ztuha Lepe receno vubec, vsichni me presvedcovali na celou palubku z GTi. Nakonec jsem si poridil digital . No ale jsem docela spokojenej - dobre se serizuje motor. Pripojuje se na civce na 1 impulsy a jinak + a - na klicek, ostatne jako vsechny otackomery. Jo vysel me na neco okolo 500,-. Tak zatim a hodne zdaru, kdybys nahodou sehnal misto tech hodin analogovej, tak se mi ozvi, docela bych ho taky ocenil. Makovice [makovice@nipax.cz] Citovat
P205XR Odesláno 1. červenec 2002 Autor Odesláno 1. červenec 2002 Jasne a dik ja zajedu k nam na vrakac a snad tam nakej budou mit. Maj tam asi milion Peugeotu takze se tam da sehnat skoro vsechno. Kdyz ho sezenu tak se ti ozvu. Cau. Citovat
P205XR Odesláno 1. červenec 2002 Autor Odesláno 1. červenec 2002 Hele Makovice rave jsem koukal do clenu a zjistil jsem ze jsi ze Studeny. Ja jsem z J. Hradce ale prez tejden jsem v C. Budejovicich ale taky mam chatu v Radlicich. Vis kde to je? To je kousek od Studeny a vetsinou tam chlastame. Tak cau P205XR. Citovat
makovice Odesláno 1. červenec 2002 Odesláno 1. červenec 2002 Zdravim,nevim kde jsi cetl, ze jsem ze Studeny, ale bohuzel jsem z Prahy Ale urcite se sejdem nekdy na srazu . Tak zatim a hodne stesti. Makovice Citovat
varuz Odesláno 8. srpen 2002 Odesláno 8. srpen 2002 když tady čtu o těch otáčkoměrech, tak bych serád zeptal, jak je řešenej otáčkoměr na dieselech mám 205tku 1.9D a rád bych ho tam taky nacpal, ale nevím jak. Poradíte?? Citovat
kortez Odesláno 26. srpen 2002 Odesláno 26. srpen 2002 Já to dělal když jsem měl 205 GTI 1.9D z 306. Koupil jsem Diesel otáčkoměr z 309 (tam byl často) cca 500 kč. vypreparoval jsem tem originál a dal jsem tam mechaniku a ele. z doho dieselu. Připojíš to na snímačk otáček , který je na setrvačníkem. Kor. Citovat
oddie Odesláno 16. leden 2004 Odesláno 16. leden 2004 Kdo máte 205-ku nový model (či aspoň palubku z nového modelu), a nemáte otáčkoměr, mám tu jednu kapličku z 205 GTI, viz foto. Pro benzín lze použít budíky GTI, pro diesel budíky z 309D s otáčkoměrem (mám k dispozici taky). Kaplička, budíky ani volant už nejsou, tak už tu není ani fotka... [Editován dne 2/23/04 oddie] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.