Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otackomer 205


P205XR

Recommended Posts

Zdravim, mam taky 205XR, 1.4 z 87. Otackomer jsem shanel a jde to ztuha :) Lepe receno vubec, vsichni me presvedcovali na celou palubku z GTi. Nakonec jsem si poridil digital :(. No ale jsem docela spokojenej - dobre se serizuje motor. Pripojuje se na civce na 1 impulsy a jinak + a - na klicek, ostatne jako vsechny otackomery. Jo vysel me na neco okolo 500,-. Tak zatim a hodne zdaru, kdybys nahodou sehnal misto tech hodin analogovej, tak se mi ozvi, docela bych ho taky ocenil.

Makovice [makovice@nipax.cz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Já to dělal když jsem měl 205 GTI 1.9D z 306. Koupil jsem Diesel otáčkoměr z 309 (tam byl často) cca 500 kč. vypreparoval jsem tem originál a dal jsem tam mechaniku a ele. z doho dieselu. Připojíš to na snímačk otáček , který je na setrvačníkem. Kor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Kdo máte 205-ku nový model (či aspoň palubku z nového modelu), a nemáte otáčkoměr, mám tu jednu kapličku z 205 GTI, viz foto.

Pro benzín lze použít budíky GTI, pro diesel budíky z 309D s otáčkoměrem (mám k dispozici taky).

Kaplička, budíky ani volant už nejsou, tak už tu není ani fotka...

[Editován dne 2/23/04 oddie]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...