Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyhřívané sedačky


Quiddo1

Recommended Posts

Mám dotaz:

Zjístil jsem že asi mám vyhřívané sedačky tj. , že mi vedou kabely zespodu do obou předních sedaček,ale nikde jsem nenašel jak by se dali zapnout a tak by ně zajímalo co je potřeba k zprovoznění asi nejspíš nějaké relátko a vapínač ale nevím přesně co? Mohl by mi někdo s tím pomoci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som našiel pod sedačkami toto, dva zapojené jeden hnedý a jeden oranžový konektor, z toho oranžového šiel potom hrubý oranžový kábel ku pásu vzadu asi k pyropatrone, a jeden biely konektor nezapojený, bočné airbagy ani pred spolujazdcom nemám, môže ten hnedý konektor slúžiť na vyhrievanie sedačky keď som objavil pri ručnej brzde pod tým krytom dva nezapojené konektory :myslim

[upravil dne 6.5.2007 mirec.dk.406]

[upravil dne 6.5.2007 mirec.dk.406]

post-0-14109595564755_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dk.406

ja som našiel pod sedačkami toto, dva zapojené jeden hnedý a jeden oranžový konektor, z toho oranžového šiel potom hrubý oranžový kábel ku pásu vzadu asi k pyropatrone, a jeden biely konektor nezapojený, bočné airbagy ani pred spolujazdcom nemám, môže ten hnedý konektor slúžiť na vyhrievanie sedačky keď som objavil pri ručnej brzde pod tým krytom dva nezapojené konektory :myslim

[upravil dne 6.5.2007 mirec.dk.406]

ten hnědý je stejně ve slepé zástrčce,ale je to ono

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dk.406

to znamená, že keby som zohnal tie vypínače čo sú pri ručnej brzde tak mi to nepôjde :bojim

přesně tak ,musel bys mit v sedácích a opěradlech vyhřivané podložky,před pár týdnama totu někdo prodával i s oladači za 2000,- bylo tam i foto, zkus to dohledat ,uvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...