Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Střední morava podruhé. 12. 5. 2007 14:00 Hradisko


Escaper

Recommended Posts

Původně zaslal: Escaper

Zdeny: tak napis nejaky rozumny termin a myslim neni problem udelat sraz tehdy. Zatim nemaji olomoucke srazy pevne terminy tak si muzes diktovat.

Pepito, tak budeme muset udelat jeste minimalne jeden v olomouci:D

Hmm,tak to je výzva:mrk:potlesk Pokud to budu směřovat na sobotu,tak moje první volná bude 30.6. Co vy na to?Není to pro vás pozdě?Jinak se samozřejmě podřídím většině jak jen to bude v mých silách.Je dobrý vždycky na minisrazu potkat jinou squadru,páč na velkým srazu si člověk až tak nepokecá...Mějte se a přemýšlejte,Holomóčáci:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

to je 14 dní před Šebetovem??? Tak to mě zase nečekejte, takhle brzo po sobě na moravu nejedu

Nevím,byl to jen návrh:PRozhodnout si to musí místní a orgánizátoři...Jen se obávám,že při pohledu do diáře nebudu moct do Šebetova:myslim,což mě pěkně štve...No nic,každopádně se těším na nějakej sraz:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdeny

Původně zaslal: Escaper

Zdeny: tak napis nejaky rozumny termin a myslim neni problem udelat sraz tehdy. Zatim nemaji olomoucke srazy pevne terminy tak si muzes diktovat.

Pepito, tak budeme muset udelat jeste minimalne jeden v olomouci:D

Hmm,tak to je výzva:mrk:potlesk Pokud to budu směřovat na sobotu,tak moje první volná bude 30.6. Co vy na to?Není to pro vás pozdě?Jinak se samozřejmě podřídím většině jak jen to bude v mých silách.Je dobrý vždycky na minisrazu potkat jinou squadru,páč na velkým srazu si člověk až tak nepokecá...Mějte se a přemýšlejte,Holomóčáci:papa

Zatím nic nemám,takže přijet bych mohl :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...