Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Max. rychlost dle TP


Toman

Recommended Posts

Ja na dalnic z mirneho kopce s bocakem 178 na tacho, ale po prepoctu na rozmer gumy to vyplivlo cifru 190km/h.... sam jsem na to cumerl jako puk, ale stejne si myslim, ze ten budik keca jak sfyne, bo se to chovalo tak nejak klidne, az na ten hluk.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Hmm.. pekny cifry.. ale stejne budu delat machra s tema 197km!! :D

Ja mam auto nejaky ty 3 tydny takze jsem to moc netestoval (rychlost), ale jak jsme ted jeli z chaty ve 3 + celkem nalozeni, tak me nasral nejakej magor s tim vysokym zmrdem Atosem - nedele vecer, od svitav az po brno fronta jak na banany, clovek si predjizdenim stejne nepomuze a ten debil to tam furt rezal. Auto po autu. Bylo to tesne pred brnem, pockam jsem na 2 pruhy, vytocil na 160km a strouhl jsem ho. Rezervu na plynu jsem jeste trochu mel, ale dal byl uz kopecek takze 150 ale i tak to sedelo OK jak to bylo tezky. Sam jsem valil 150 a plavalo to jak necky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jó když chcete jezdit rychle, tak si musíte zklopit zpětná zrcátka a hned to bude o hodně lepší a tižší, ale musíte jet alespoň 240km/h, protože jsem tůhle jel asi 200km/h a myslel jsem si, jaká jsem stihačka a jak trefim kance nebo nějakýho vožralu (bylo to v noci), ale hned jsem zjistil, že nejsem zdaleka nejrychlejší, vypadalo to spíš, že povolili max. 230 km/h ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

mno 306 1.8 16v ... 200, z kopecka 210, ale je fakt ze mam 205/45 a sedelo to i tak velice slusne, pak se za mnou objevila octavka, 1.8T a rychle sem sel do pravyho pruhu ... celkem sem necekal ze i v takovy rychlosti mu to bude tak zrychlovat (mel sem tam neco kolem 190)

jinak v TP mam 192

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

ja razil tedkon v mem gticku 309 1.9 uprava vacky hlavy sani a ladak... 220-230 .. a je zajimave ze auto sedelo lip nez ve 160 a dokonce me prislo i velice svyzne a reakce plynu byly uzasne ;)

chtel bych se zeptat nevite nekdo jak je na tom 306 ka 1.8 16V cko ? potrebuji vedet kolik se z toho da vyzdimat maximalky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice je to vobehraná informace, ale mám na tachometru 220. Ručička se seznámila i s touhle hodnotou, ale dál jí to nechtělo pustit takže kolik sem jel nevim.

Tuhle sem chtěl dělat machra, když sem jel ze srazu viď DJ, a nejelo to víc než 190, tak doufejme , že to je tou řemenicí co se jí chystám vyměnit.

S atmosférickou 1,9 sem jel skorem stodevadesát, takže se nebojte že vás vezme felina. Jedinej problém může bejt zacpanej vejfuk, nebo u TD nízký dovolený plnicí tlak turba. Teda nejdřív to netáhne, pak se to tak ve 150ti zlomí a auto zabere. Co si pamatuju tak když sem to neroztáh přez 140 tak to nechtělo jet do kopců, jenže když sem to rozjel 160 a kopce to vyjelo uplně samo, tak motor řval jak traktor při orgasmu. Těch 190 sem jel jenom dvakrát a jednou sem se shodou okolností honil právě s felinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...