Jump to content
Sign in to follow this  
f3Rd@

MOBIL SHOP

Recommended Posts

Takových shopů se šedým dovozem jsou desítky. Já bych si tam mobil nekoupil....

Já osobně taky, pěkně z ruky do ruky a hlavně v kameném obchodě, který znám:roker V mém případě přímo od T-Mobile, kde mám smlouvu a každé dva roky mě nabídnou nový:papa

Původně zaslal: Citros

www.digipoint.cz

už jsem to psal: \"Takových shopů se šedým dovozem jsou desítky.\"

Původně zaslal: komisar

jo pak ti pošlou vrak či prázdnou krabici kupoval bych jen při osobním kontaktu v prodejnách:papa

Ale ne, zase bych to s tou opatrností nepřeháněl.

Tohle jsou zavedené e-shopy, které tohle na 99% neudělají. Tady jde spíš o to, že prodávají výrobky, které nejsou určeny pro náš trh se všemi riziky, které z toho vyplývají.

Koukni na www.mobildick.cz, budou určitě levnější, kupoval sem odtud bráchovi N6233, sice, mělo vedle popisek na klávesnici ABC i nějaký hebrejský znaky,ale komplet balení, zabalená, byl sem v autorizovaným servise a říkali,že nebude v případě reklamace problém (koukali na záručák),takže sice šedej dovoz,ale spokojenost.

ja koupil N7210 za pakatel ,na klavesnici byly činske znaky a software uměl max angličtinu,musel jsem to přehrat .dnes už je to nerealne ,všude chtěji doklad o koupi aby ti to přehraly ale u šedeho dovozu dostaneš jen nesmyslnou (vyčuranou) fakturu.tot mije zkušenost,faktem je že mě fachala dobře ,po pulroce jsem ji pustil kamošovi a po měsíci musel koupit novou pametovou kartu ,neslo na ni nic ukladat a ani otevirat veci na ni ulozene.ale jestli to mello souvislost s sedym dovozem,to fakt nevim .