Guest DD Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 Celkem dobrej test , ukazte se - http://bleskove.centrum.cz/clanek.phtml?id=29417 ..ja udelal 18 z 20 Citovat
aka Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 18, chyby tam, kde je delam vzdycky jen si vzdycky pripadam jak nakej dys, kdyz koukam pet minut na dve moznosti a prijdou mi stejny.....ale to ma i u cisel.... Citovat
Ferry Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 8 - dobry ne ? testy s vice moznostmi mi nikdy nejdou, jakmile to vidim napsany ctyrmi ruznymi zpusoby, vyberu vetsinou ten spatnej i kdyz treba v diktatu bych to napsal jinak a mozna i spravne Citovat
aka Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 Ferry, tak jo, my Ti na Dzbane priste dame diktat:D:D:D:D:D:D Citovat
Ferry Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 Původně zaslal: aka Ferry, tak jo, my Ti na Dzbane priste dame diktat:D:D:D:D:D:D no proc ne, zkusime to, ale kolektivne A kdo to bude diktovat ? budem muset pozadat cisnika, aby meli vsichni moznost [upravil dne 9/3/07 Ferry] Citovat
aka Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 kolektivne, jako ze to budou psat vsichni, nebo kolektivne, jako ze Ti vsichni budou napovidat?:D:D Citovat
Guest DD Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 komisar> Ja maturoval v roce 96 .. a myslim, ze za tu dobu se cestina tolik nezmenila, ale hadat se nechci . Souhlasim s tim, ze je dulezity se domluvit, na druhou stranu, kdyz ti nekdo napise vetu \"Denodene se dohadujeme proc ty veci nefungovali\", tak te to dost nastve . Citovat
aka Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 znam lidi, kterejm by nepomohlo ani zkusit to treba den po maturite....tak tu tema rokama nemavejte! i kdyz aspon se cejtim mlade:D:D:D Citovat
Ferry Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 Původně zaslal: aka kolektivne, jako ze to budou psat vsichni, nebo kolektivne, jako ze Ti vsichni budou napovidat?:D:D samozrejme vsichni psat, a bez opisovani, rozesadime se :D Citovat
Maverick Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 Já maturoval přeT rokem a mŇel jsem ZprávŇE 7 odpovJEĎÝ [upravil dne 9.3.07 Mefisto86] Citovat
Ferry Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 Původně zaslal: Mefisto86 Já maturoval přeT rokem a mňel jsem ZprávŇE 7 odpovJEĎÝ tak to je fajn, to muzes jit i na vysokou Citovat
aka Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 Původně zaslal: Ferry Původně zaslal: aka kolektivne, jako ze to budou psat vsichni, nebo kolektivne, jako ze Ti vsichni budou napovidat?:D:D samozrejme vsichni psat, a bez opisovani, rozesadime se :D neni potreba, pulka z nas si sunda brejle a bude:D:D:Dsem jendou sla na pisemku s lupou, abych mohla opisovat:D:Ddalekohled sem bohuzel nesehnala:aut Citovat
Supersonic Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 Já mám dvanáct, takže taky nic moc, ale lepší něco než nic:super Citovat
Bohouš Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 Já to nedělám, protože je to nějaký divný....:myslim Citovat
Mišak Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 Sem z toho zmaten většinu slov ani neznam:D Muj vysledek je spíše podprůměrný, ale ne zas tak špatný Citovat
Blizzard Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 taky podprůměr... u některých otázek mi přišly správně všecky odpovědi. Citovat
Vvitty Odesláno 9. březen 2007 Odesláno 9. březen 2007 2DD: jsem skoncil u tretiho, protoze jsem musel na jednani...dam si to vecer znova, ale reknu Ti, koukat deset minut na dve vety a hledat rozdil... pripadal jsem si jak magor 2AKA: den po maturite bych byl rad, kdybych nasel klavesnici... takove napady Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.