Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stve vas gramatika? Zkuste tohle...


Recommended Posts

Odesláno

18, chyby tam, kde je delam vzdycky :) jen si vzdycky pripadam jak nakej dys, kdyz koukam pet minut na dve moznosti a prijdou mi stejny.....ale to ma i u cisel....

Odesláno

8 - dobry ne ;) ? testy s vice moznostmi mi nikdy nejdou, jakmile to vidim napsany ctyrmi ruznymi zpusoby, vyberu vetsinou ten spatnej i kdyz treba v diktatu bych to napsal jinak a mozna i spravne :D

Odesláno
Původně zaslal: aka

Ferry, tak jo, my Ti na Dzbane priste dame diktat:D:D:D:D:D:D

no proc ne, zkusime to, ale kolektivne ;)

A kdo to bude diktovat ? budem muset pozadat cisnika, aby meli vsichni moznost :D

[upravil dne 9/3/07 Ferry]

Odesláno

komisar> Ja maturoval v roce 96 :) .. a myslim, ze za tu dobu se cestina tolik nezmenila, ale hadat se nechci ;). Souhlasim s tim, ze je dulezity se domluvit, na druhou stranu, kdyz ti nekdo napise vetu \"Denodene se dohadujeme proc ty veci nefungovali\", tak te to dost nastve ;).

Odesláno

znam lidi, kterejm by nepomohlo ani zkusit to treba den po maturite....tak tu tema rokama nemavejte!:D i kdyz aspon se cejtim mlade:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: aka

kolektivne, jako ze to budou psat vsichni, nebo kolektivne, jako ze Ti vsichni budou napovidat?:D:D:D

samozrejme vsichni psat, a bez opisovani, rozesadime se :D :D

Odesláno
Původně zaslal: Mefisto86

Já maturoval přeT rokem a mňel jsem ZprávŇE 7 odpovJEĎÝ:super

tak to je fajn, to muzes jit i na vysokou ;)

Odesláno
Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: aka

kolektivne, jako ze to budou psat vsichni, nebo kolektivne, jako ze Ti vsichni budou napovidat?:D:D:D

samozrejme vsichni psat, a bez opisovani, rozesadime se :D :D

neni potreba, pulka z nas si sunda brejle a bude:D:D:Dsem jendou sla na pisemku s lupou, abych mohla opisovat:D:Ddalekohled sem bohuzel nesehnala:aut

Odesláno

2DD: jsem skoncil u tretiho, protoze jsem musel na jednani...dam si to vecer znova, ale reknu Ti, koukat deset minut na dve vety a hledat rozdil... pripadal jsem si jak magor :)

2AKA: den po maturite bych byl rad, kdybych nasel klavesnici... takove napady :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...