Vertex Odesláno 20. duben 2007 Odesláno 20. duben 2007 Jen bych rád doplnil, že si dám také oběd v Rakovníku a to Vepř. krkovice pečená, knedlík, zelí tudíž ještě jednou i s IDéčkem: Vertex ID 2104: SO snídaně: Marmeláda , máslíčko , sejra , pečivo SO večeře: Smažený vepřový řízek , brambory , citron NE snídaně: Párek , hořčice , pečivo Citovat
bagr Odesláno 20. duben 2007 Odesláno 20. duben 2007 bagr: ID 4165 pátek - večeře: vepřový řízek,brambory, citron sobota - snidaněárek, hořčice ,pečivo oběd: hovězí vývar,játrové knedlíčky,kuřecí stehno,bramborová kaše večeře: vepřová čína,rýže neděle - snídaně: marmeláda, máslíčko, sýr, pečivo takže 1*polopenze a 1*plná penze a jsme čtyři - proto čtyřikrát. Díky. Citovat
Marcel505 Odesláno 20. duben 2007 Odesláno 20. duben 2007 Ještě já! ID 1440 Marcel505: Pátek -večeře: Smažený vepřový řízek , brambory , citrón Sobota -snídaně: Marmeláda , máslíčko , sýr , pečivo -večeře: polévka: Hovězí vývar , játrové knedlíčky Smažený vepřový řízek , brambory , citrón Neděle: -snídaně: Párek , hořčice , pečivo A JirkoP: Myslíš že taky budu moct obědvat v tom Rakovníku? Asi ne co? Takže si mám vzít něco sebou do batůžku? Citovat
Radek V. Odesláno 20. duben 2007 Odesláno 20. duben 2007 Obědvat v Rakáči mohou všichni....šlo jen o ty hotovky(levnější). Tím že toho bylo málo objednáno a ta vepřová byla jen jednou, výběr jsem nahlásil na guláš a hov. na česneku.....objednal jsem o něco více porcí ale ne pro všechny......nemohu nikoho nutit;) Citovat
petr307 Odesláno 20. duben 2007 Odesláno 20. duben 2007 Ooo v rakaci mem rodnem meste vari nejlepe v restauraci Pamir... doporocuji Citovat
tomyka Odesláno 22. duben 2007 Odesláno 22. duben 2007 ja som zabudol na datum 20.4.2007 dufam ze to este nie je neskoro patek vecera : 3x rizek sobota snidane: 3x parky sobota vecere : 3x cina nedela snidane: 3x parky Citovat
Zdeny Odesláno 23. duben 2007 Odesláno 23. duben 2007 Ahoj,tak já si taky objednám něco na papu:D bude to 2x polopenze: ID: 3992, nick: Zdeny PÁ večeře: 2x vepřová čína, rýže SO snídaně: marmeláda , máslíčko , sýr , pečivo párek , hořčice , pečivo SO večere: 2x smažený vepřový řízek , brambory , citrón NE snídaně: marmeláda , máslíčko , sýr , pečivo párek , hořčice , pečivo Oběd v Rakovníku: Hovězí na česneku, bramborový knedlík, špenát Guláš knedlík Díky a budu se těšit:super Citovat
AKCZ Odesláno 23. duben 2007 Odesláno 23. duben 2007 ID: 560, nick AKCZ 2x SO snídaně: Párek , hořčice , pečivo 2x SO oběd: Vepřové výpečky , bramborový knedlík , zelí 2x SO večere: Vepřová Čína , rýže 2x NE snídaně: Párek , hořčice , pečivo 2x NE oběd: Vepřové výpečky , bramborový knedlík , zelí Citovat
Ventil Odesláno 23. duben 2007 Odesláno 23. duben 2007 Takže teda i já: ID: 1638, nick: Ventil (+Renča), polopenze 2x PÁ večeře: Vepřový šnicl, kobzole, citrón 2x SO snídaně: Párek, horčica, pečivo 2x SO večeře: Čína, rýža 2x NE snídaně: Mámtěráda, máslo, sýr, pečivo 2x SO oběd (Rakovník): Vepř.krkovice pečená, knedlík, zelí Citovat
Jirkap Odesláno 24. duben 2007 Autor Odesláno 24. duben 2007 Přidán seznam jídla: http://www.peugeot-club.com/jirkap/jidlo_visnova.pdf Citovat
Vvitty Odesláno 24. duben 2007 Odesláno 24. duben 2007 2jirka: zlaticko nase 2akcz: ty jsi se dal na dietu, ze si davas dve porce? :xvul Citovat
bigosak Odesláno 24. duben 2007 Odesláno 24. duben 2007 Kurňa málem jsem to zapomněl: bigoš: ID 3937 Pá-večeře - 2xřízek, brambor So-snídaně - 2x marmeláda,máslo,sýr,pečivo So-večeře - 1x Čína, rýže Ne-snídaně- 1x marmeláda,máslo,sýr, pečivo 1x párek, hořčice, pečivo Sobota - Rakovník - 2x hovězá na česneku, bram. knedl, špenát Sory za opoždění Citovat
Jirkap Odesláno 25. duben 2007 Autor Odesláno 25. duben 2007 Původně zaslal: bigoš Kurňa málem jsem to zapomněl: bigoš: ID 3937 Pá-večeře - 2xřízek, brambor So-snídaně - 2x marmeláda,máslo,sýr,pečivo So-večeře - 1x Čína, rýže Ne-snídaně- 1x marmeláda,máslo,sýr, pečivo 1x párek, hořčice, pečivo Sobota - Rakovník - 2x hovězá na česneku, bram. knedl, špenát Sory za opoždění Ještě potřebuji jedno jídlo na večeři!! máš tam jen jedno. Citovat
Radek V. Odesláno 25. duben 2007 Odesláno 25. duben 2007 Jelikož v pátek jsem musel nahlásit počty jídel v Rakáči abylo jich přibližně 12+12, objednal jsem tedy 20+20. Jde o hotovky. Zbytek účastníků kteří se budou chtít naobědvat si mohou vybrat z jídelního lístku přímo na místě a jedná se o minutky.....bohužel byť se tomu říká minutka, trochu déle se na to čeká Citovat
Autoškolič Dodo Odesláno 25. duben 2007 Odesláno 25. duben 2007 I já se omlouvám za zpoždění. Jelikož já ani moje drahá polovička nemáme ani jeden mlsnou čuňu, bereme cokoliv z výběru a 2x od pátku do neděle. Citovat
bigosak Odesláno 25. duben 2007 Odesláno 25. duben 2007 Původně zaslal: Jirkap Původně zaslal: bigoš Kurňa málem jsem to zapomněl: bigoš: ID 3937 Pá-večeře - 2xřízek, brambor So-snídaně - 2x marmeláda,máslo,sýr,pečivo So-večeře - 1x Čína, rýže Ne-snídaně- 1x marmeláda,máslo,sýr, pečivo 1x párek, hořčice, pečivo Sobota - Rakovník - 2x hovězá na česneku, bram. knedl, špenát Sory za opoždění Ještě potřebuji jedno jídlo na večeři!! máš tam jen jedno. Holka Čínu nechce, dá si prý něco co bude v lístku. Dík Citovat
Zipík Odesláno 25. duben 2007 Odesláno 25. duben 2007 Původně zaslal: Zipík Zipík ID 2487 Pa- večeře: 2x Vepřová čína , rýže So- snídaňě:2x Párek , hořčice , pečivo So- večeře:2x Smažený vepřový řízek , brambory , citrón + 2x Hovězí vývar Ne- snídaňě:1x Párek , hořčice , pečivo 1x Marmeláda , máslíčko , sýr , pečivo Jirko prosim ještě dva obědy v Rakovníku a to Hovězí na česneku,bram. knedlík,špenát. Děkuji;) Citovat
bigosak Odesláno 25. duben 2007 Odesláno 25. duben 2007 Původně zaslal: bigoš Původně zaslal: Jirkap Původně zaslal: bigoš Kurňa málem jsem to zapomněl: bigoš: ID 3937 Pá-večeře - 2xřízek, brambor So-snídaně - 2x marmeláda,máslo,sýr,pečivo So-večeře - 1x Čína, rýže Ne-snídaně- 1x marmeláda,máslo,sýr, pečivo 1x párek, hořčice, pečivo Sobota - Rakovník - 2x hovězá na česneku, bram. knedl, špenát Sory za opoždění Ještě potřebuji jedno jídlo na večeři!! máš tam jen jedno. Holka Čínu nechce, dá si prý něco co bude v lístku. Dík V SEZNAMU JÍDLA mám uvedeno 3x řízek. Psal jsem ale 2x v pátek. To je doplněná ta večeře??? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.