Béďa Odesláno 10. duben 2007 Odesláno 10. duben 2007 takze ja bych si dal: ID:3119 SO snidane: Marmeláda , máslíčko , sýr , pečivo SO vecere: Hovězí vývar , játrové knedlíčky + Vepřová čína , rýže NE snidane: Párek , hořčice , pečivo [upravil dne 20/4/2007 Béďa] Citovat
John Odesláno 10. duben 2007 Odesláno 10. duben 2007 Já bych si teda dal : SO snidane: Marmeláda , máslíčko , sýr , pečivo SO vecere: Smažený vepřový řízek , brambory , citrón NE snidane: Párek , hořčice , pečivo [upravil dne 10/4/2007 John] Citovat
šikula Odesláno 11. duben 2007 Odesláno 11. duben 2007 Ahoj, jako BATT vyberu v sobotu na jeden den pro mě a děti přímo v restauraci! Dík Citovat
Royal Odesláno 11. duben 2007 Odesláno 11. duben 2007 Snídaně árek,hořčice,pečivo Oběd :výpečky,bramborový knedlík Pokud můžu i páteční večeři tak vepřová čína,rýže. To vše prosím 2 krát. Citovat
Royal Odesláno 11. duben 2007 Odesláno 11. duben 2007 Bude tam někdo už třeba v 15 hod.odpoledne?Jedeme z moravy a tak nějak tam asi dorazíme.Děkuji za odpověď. Citovat
tomyka Odesláno 11. duben 2007 Odesláno 11. duben 2007 royal: ty jedes z kromerize? ja sa tam zastavim u rodiny vo stvrtok, a planujem ist az v piatok na zraz Citovat
Blizzard Odesláno 12. duben 2007 Odesláno 12. duben 2007 tak já objednávám 3x (za sebe, Matese306+přítulkyni) polopenzi a sice ve složení: PÁ večeře: Čína s rejží SO snídaně: Marmeláda , máslíčko , sejra , pečivo SO večeře: Smažený vepřový řízek , brambory , citron NE snídaně: Párek , hořčice , pečivo EDIT: ještě jsem doplnil páteční véču. [upravil dne 12.4.2007 Blizzard] Citovat
Jirkap Odesláno 12. duben 2007 Autor Odesláno 12. duben 2007 Původně zaslal: Royal Bude tam někdo už třeba v 15 hod.odpoledne?Jedeme z moravy a tak nějak tam asi dorazíme.Děkuji za odpověď. Budu tam už od dopoledne v pátek. Citovat
paul jane Odesláno 12. duben 2007 Odesláno 12. duben 2007 ja bych tedy 2x ID 871 Nick : Paul Jane PA večeře : Vepřová čína , rýže SO snídaně : Marmeláda , máslíčko , sýr , pečivo SO večeře : Smažený vepřový řízek , brambory , citrón NE snídaně : Marmeláda , máslíčko , sýr , pečivo Polévka : Bramborová Oběd v Rakovníku: 2x Hovězí na česneku, Bram. knedlík a špenát [upravil dne 20.4.2007 paul jane] Citovat
Royal Odesláno 13. duben 2007 Odesláno 13. duben 2007 Jirkap tam bude už dopoledne v pátek?Tak to je super.Aspoň si to tam prohlídnu.Děkuju. Citovat
Petav Odesláno 13. duben 2007 Odesláno 13. duben 2007 Tak u nás je to takle: pátek večeře 2x hovězí polívka a 1x čína, 1x řízek sobota snídaně 2x párek, večeře zase 2x hovězí polívku a 2x čína neděle opět 2x páreček Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 14. duben 2007 Odesláno 14. duben 2007 tož: SOBOTA: SNÍDANĚ: Párek , hořčice , pečivo OBĚD: Bramborová Vepřové výpečky , bramborový knedlík , špenát VEČEŘE: Smažený vepřový řízek , brambory , citrón NEDELE: SNÍDANĚ: Marmeláda , máslíčko , sýr , pečivo + kakajko Díky ;-) [upravil dne 14/4/2007 Jezkovi.voci] Citovat
Dave_k Odesláno 15. duben 2007 Odesláno 15. duben 2007 Moje maličkost a Aluška tedy 2x: PÁ večeře : Vepřová čína , rýže SO snídaně : Marmeláda , máslíčko , sýr , pečivo SO večeře : Smažený vepřový řízek , brambory , citrón NE snídaně : Párek , hořčice , pečivo :papa:papa:papa Citovat
Garfield Odesláno 15. duben 2007 Odesláno 15. duben 2007 Prosím pro nás dva kusy: SO snídaně: 2x Párek , hořčice , pečivo SO večeře: 2x Bramborová polévka 2x Smažený vepřový řízek , brambory , citrón NE snídaně: 2x Marmeláda , máslíčko , sýr , pečivo NE oběd: 2x Hovězí vývar , játrové knedlíčky 1x Vepřové výpečky , bramborový knedlík , špenát 1x Pečené kuřecí stehno , bramborová kaše NE večeře: 2x Smažený vepřový řízek , brambory , citrón Citovat
Pavel T. Odesláno 15. duben 2007 Odesláno 15. duben 2007 Objednávám: vše 4x !!! Pá - večeře: Smažený vepřový řízek , brambory , citrón So - snídaně: Párek , hořčice , pečivo Ne - snídaně: Marmeláda , máslíčko , sýr , pečivo - oběd: Hovězí vývar , játrové knedlíčky Pečené kuřecí stehno , bramborová kaše Citovat
King_Of_The_Cheese Odesláno 16. duben 2007 Odesláno 16. duben 2007 1x Pá: -večeře: Smažený vepřový řízek , brambory , citrón So: -snídaně: Párek , hořčice , pečivo -večeře: Vepřová čína , rýže Ne: -snidaně: Marmeláda , máslíčko , sýr , pečivo Citovat
Radka S. Odesláno 16. duben 2007 Odesláno 16. duben 2007 tak si objednávám : pá večeře : vepř.čína, rýže 2x so snídaně : párek 1x marmeláda, sýr, pečivo 1x so večeře : smažený řízek, brambory 2x ne snídaně : marmeláda, sýr, pečivo 1x párek 1x Citovat
Radi Odesláno 16. duben 2007 Odesláno 16. duben 2007 pá večeře vepř.čína 2x so snídaně párek 2x večeře řízek 2x ne snídaně párek 2x Citovat
Neon Odesláno 16. duben 2007 Odesláno 16. duben 2007 Táta a máma Neonovi: snídaně bude pokaždé jenom jedna a to ta džemová večeře: 2x řízek 2x čína pořadí nerozhoduje Tak na srazu a ahoj. Citovat
mk405 Odesláno 17. duben 2007 Odesláno 17. duben 2007 tak pro mě: SO snídaně: Marmeláda , máslíčko , sýr , pečivo SO večeře: Bramborová polévka + Smažený vepřový řízek , brambory , citrón NE snídaně: Marmeláda , máslíčko , sýr , pečivo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.