Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kola na 206


Escaper

Recommended Posts

No ja prave jezdim celkem dost tak sem nechtel aby mi to zvedalo spotrebu, pokud bych jezdil jenom soukrome tak je mo to jedno ale rozjizdim vlastni kseft a kazda korunka se hodi a pul litru na spotrebe poznam celkem dost protoze bez problemu vyjedu nadrz za tyden nekdy i rychlejc. zase na 175 nejsou 15ctky elektrony, nebo by ta guma na tom byla dost blbe :roll

pokud musis resit spotrebu tak si kup naftu;) a nebo to nech na gumach co mas a kup jen litaky..:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam pro tebe nabidku ... :-)

mam sadu 5 originalnich peugeot kol, jedno jako rezervni.

15\" typ Corail

- 4x original Peugeot bezpecaky (dva orechy)

- 16x original chromovane srouby peugeot

- vcelku schudne gumy 185/55 R15

cenu necham na 10000 za komplet, muzu dovezt jezdim ostrava - olomouc - brno a zpet kazdy tyden.

stav: maji oderky, ale neni to strasne , kazdopadne nehazou a nejsou to sisky...

mel jsem na sve SWcko ale jelikoz budu tjunit jinde tak sou k mani.

Na 206tce vypadaji moc hezky, rekl bych ze hned po ouraganech (bohuzel 16\" coz je uz dost na nase cesty) a scirocco co se davaly na SW , patri mezi nejhezci ...

[upravil dne 25/2/07 ajsik]

[upravil dne 25/2/07 ajsik]

post-0-14109595301419_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

No ja prave jezdim celkem dost tak sem nechtel aby mi to zvedalo spotrebu, pokud bych jezdil jenom soukrome tak je mo to jedno ale rozjizdim vlastni kseft a kazda korunka se hodi a pul litru na spotrebe poznam celkem dost protoze bez problemu vyjedu nadrz za tyden nekdy i rychlejc. zase na 175 nejsou 15ctky elektrony, nebo by ta guma na tom byla dost blbe :roll

pokud musis resit spotrebu tak si kup naftu;) a nebo to nech na gumach co mas a kup jen litaky..:aut

no spotrebu resim ale zase decentne, ne ze bych visel na kazde desetine litru ale jestli dam novy kola a spotreba vyleze o litr tak to je moc, navic si myslim ze na moji 1.4i je tech 195 uz dost, tak jak psal ajsikdo te 185tky bych jeste sel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: Escaper

Co by jste doporucovali za kola na P206 (litá :super) POrad se nemuzu rozhoupat jestli 14 nebo 15 mam pneu na 14 ale ty se daji prodat :papa poradte co mate nebo co vypada dobre.

15´ s 195/50 staci akorat kdyz vezmes s ET 25 tak budou tesne vylezly ze to vypade dobre a policajti ti nic nereknou. nikde to neskrta ani pri peti lidech v aute a plnym kufru koukni na moje fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak potom bych to videl na kolo 6,5 x 15" ET (třeba 25) a pneu 185/55 (nebo na 60 - tam nevim jakej rozmer je povolenej).

no a bude to kompromis. Bude to vypadat dobre, prida se na stabilite (na 175kach to fakt plave) a na vykonu a spotrebe to poznas min nez u 195tek. Az sjedu 195ky, tak priste kupuju 185 :D:D

No a jakou znacku? koupil sem 15" ENZO H (asi za 2litry za kus) a po dvou sezonach je to v pohode - vyvazeni probehlo bezproblemove. Samozrejme je to kolo hooodne tezky (zadna horcikova slitina :D) a jasne ze by melo platit že cim vyssi cena, tim kvalitnejsi disk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Může mi někdo poradit v vel. techničáku mám psán max. rozměr 185/65 R14. Takže to v praxi znamená že tam nedám větší kolo ? Nebo je nějaký seznam dodatečně schválených pneu ? Nebo nějaké vyjímky Peugeotu ? Nebo si musím žádát o vyjímku ? Nějak se v tomto vůbec nevyznám ani v tom co je ET ?

Jinak mám 1.4 HDi

Předem díky že mě neukamenujete :mrk

[upravil dne 5.4.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tak jsme kontaktoval Peugeot s pro mě přiznivá odpověď

"V případě, že nemáte na identifikačním štítku ani v technickém průkazu uvedený rozměr peumatik, doporučujeme Vám podat žádost o atestaci u libovolného autorizovaného servisu Peugeot. Atestace není zpoplatněna."

Netušil jsme že to je tak jednoduché teda jestli to projde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...