jarinek Odesláno 4. červen 2007 Odesláno 4. červen 2007 Původně zaslal: mares HDI motory jsou háklivé na kvalitu nafty a aditivum jim jenom prospívá.Jediné co bych výrobci aditiva VIF vytknul je to nepraktické dávkování.CASTROL to má lepší. No jestli máš flašku od Castrolu, tak si to přeli. Citovat
mares Odesláno 4. červen 2007 Autor Odesláno 4. červen 2007 Čteš myšlenky:P.Lahev s Castrolem mám, ale trošku plnou.Takže časem na toto řešení dojde:myslim. Citovat
jarinek Odesláno 4. červen 2007 Odesláno 4. červen 2007 Původně zaslal: mares Čteš myšlenky:P.Lahev s Castrolem mám, ale trošku plnou.Takže časem na toto řešení dojde:myslim. Já jsem to tak proved a celkem to de. Možná se naskytne nějaké elagantnější řešení. Citovat
mares Odesláno 4. červen 2007 Autor Odesláno 4. červen 2007 Štamprdličkové dávkování není špatné, ale ne pro auto.Těžko se to tam klopí a teče to vedle. Napiš až na něco přijdeš jak na to. Citovat
lamancha Odesláno 11. červen 2007 Odesláno 11. červen 2007 Původně zaslal: jarinek Původně zaslal: lamancha Je to běžně u každé benzínky? Popř. kde v Brně? V Brně to mají na Vídeňské, jak je Ferona (vysoká budova vedle Intersparu), tak v nižší části je prodejna autodílů (asi auto štangl). Díky, byl jsem tam , koupil a subjektivně mi připadá, že to k něčemu je. Nicméně mám tam VIF zimní, protože o letním nikdy děvuchy neslyšely a všichni kupují jen tenhle a tak ho mám taky:roker Citovat
jarinek Odesláno 11. červen 2007 Odesláno 11. červen 2007 Fakt tam nemají letní ? Já sem si dělal na něj zálusk, že to vyzkouším. No, třeba v Brně něco najdu. Citovat
mifa Odesláno 11. červen 2007 Odesláno 11. červen 2007 Původně zaslal: mares Tak jsem ho sehnal.Myslím to aditivum od VIFU. Jó v Týně nad Vltavou mají všechno. Napsal jsem mail do Vifu a odpověděli mi obratem kdo jejich výrobky prodává.V Teplicích Autoštangl:super Citovat
mares Odesláno 11. červen 2007 Autor Odesláno 11. červen 2007 Taky jsem neměl dlouho štěstí natrefit na výrobek VIF a psal přímo do firmy.Odpověděli obratem jak na to, ale nakonec při tankování v Týně nad Vltavou se na mne usmála plechovka VIF letní a bylo moje. Citovat
Hafity Odesláno 12. červen 2007 Odesláno 12. červen 2007 Původně zaslal: mares Taky jsem neměl dlouho štěstí natrefit na výrobek VIF a psal přímo do firmy.Odpověděli obratem jak na to, ale nakonec při tankování v Týně nad Vltavou se na mne usmála plechovka VIF letní a bylo moje. A jak tedy na to? Citovat
mares Odesláno 12. červen 2007 Autor Odesláno 12. červen 2007 Původně zaslal: Hafity Původně zaslal: mares Taky jsem neměl dlouho štěstí natrefit na výrobek VIF a psal přímo do firmy.Odpověděli obratem jak na to, ale nakonec při tankování v Týně nad Vltavou se na mne usmála plechovka VIF letní a bylo moje. A jak tedy na to? Po telefonické domluvě s nějakou paní od firmy VIF mě bylo přislíbeno, že se mi ozve zásobovač až pojede na jih.Doposud se nikdo neozval, ale při tankování na benzince v Týně ho měli. Po každém natankování se pořádně rozhlédni po regálech na pumpě a jednou budeš mít určitě štěstí.Mne to trvalo taky déle. Citovat
mares Odesláno 18. srpen 2007 Autor Odesláno 18. srpen 2007 Již uplynuly dva měsíce, co používám při každém tankování aditivum od VIFU a mohu konstatovat, že autu to evidentně prospívá.Předtím se mi občas stávalo po natankování i u značkové pumpy, že motor nebyl tolik pružný a nešel za plynem, ale nyní je chod plynulý.Spotřeba se pohybuje pořád ve stejném rozmezí. Citovat
Ticcino Odesláno 18. srpen 2007 Odesláno 18. srpen 2007 Původně zaslal: mares Štamprdličkové dávkování není špatné, ale ne pro auto.Těžko se to tam klopí a teče to vedle. Napiš až na něco přijdeš jak na to. A co velká injekční stříkačka? Ta tlustá, 20ml? Citovat
jojo307 Odesláno 18. srpen 2007 Odesláno 18. srpen 2007 Ja pouzivam na nalievanie flasku od STP..ta je na to idealna To Mares: S Tvojim konstatovanim plne suhlasim Citovat
mares Odesláno 18. srpen 2007 Autor Odesláno 18. srpen 2007 STP má opravdu nejlépe vyřešené dávkování. Nyní si připravuji určitou dávku aditiva před tankováním doma do lahvičky, kterou naliji před zasunutím pistole do nádrže. Citovat
lamancha Odesláno 19. srpen 2007 Odesláno 19. srpen 2007 Původně zaslal: Ticcino Původně zaslal: mares Štamprdličkové dávkování není špatné, ale ne pro auto.Těžko se to tam klopí a teče to vedle. Napiš až na něco přijdeš jak na to. A co velká injekční stříkačka? Ta tlustá, 20ml? Používám tu stříkačku a je to v pohodě Citovat
mares Odesláno 19. srpen 2007 Autor Odesláno 19. srpen 2007 Používání stříkačky na dávkování aditiva je dobrý nápad.Všechny geniální nápady jsou v podstatě jednoduché. Citovat
Schreek Odesláno 19. srpen 2007 Odesláno 19. srpen 2007 Nevíte někdo kde by se to letní aditivum od VIF dalo sehnat v okolí Prahy, resp. Kralupy, Kladno, Slaný nebo okolí? Citovat
mares Odesláno 19. srpen 2007 Autor Odesláno 19. srpen 2007 Vydrž, vydrž já ho scháněl asi dva měsíce a najednou jsem ho viděl při tankování na malé pumpě v regále. Citovat
jojo307 Odesláno 19. srpen 2007 Odesláno 19. srpen 2007 Ked pouzijes kontakt na obchodne oddelenie tu www.vif.cz/kontakt.htm, tak by Ti mali povedat podla miesta bydliska najblizsie predajne miesto. Bolo to tak aj v mojom pripade...mal som to rovno pod nosom a nevedel som to:mrk Citovat
Drtikoll Odesláno 19. srpen 2007 Odesláno 19. srpen 2007 Nevíte někdo kde by se to letní aditivum od VIF dalo sehnat v okolí Prahy, resp. Kralupy, Kladno, Slaný nebo okolí? Já ho kupuju na Mělníku ( v Mlazicích ) v Paramu, stojí asi 160 Kč, ale myslím, že ho mají i na pumpě ve Veltrusech Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.