Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: mares

HDI motory jsou háklivé na kvalitu nafty a aditivum jim jenom prospívá.Jediné co bych výrobci aditiva VIF vytknul je to nepraktické dávkování.CASTROL to má lepší.

No jestli máš flašku od Castrolu, tak si to přeli.

Odesláno
Původně zaslal: mares

Čteš myšlenky:P.Lahev s Castrolem mám, ale trošku plnou.Takže časem na toto řešení dojde:myslim.

Já jsem to tak proved a celkem to de. Možná se naskytne nějaké elagantnější řešení.

Odesláno

Štamprdličkové dávkování není špatné, ale ne pro auto.Těžko se to tam klopí a teče to vedle.:D

Napiš až na něco přijdeš jak na to.

Odesláno
Původně zaslal: jarinek

Původně zaslal: lamancha

Je to běžně u každé benzínky? Popř. kde v Brně?

V Brně to mají na Vídeňské, jak je Ferona (vysoká budova vedle Intersparu), tak v nižší části je prodejna autodílů (asi auto štangl).

Díky, byl jsem tam , koupil a subjektivně mi připadá, že to k něčemu je. Nicméně mám tam VIF zimní, protože o letním nikdy děvuchy neslyšely a všichni kupují jen tenhle a tak ho mám taky:roker

Odesláno
Původně zaslal: mares

Tak jsem ho sehnal.Myslím to aditivum od VIFU.

Jó v Týně nad Vltavou mají všechno.:potlesk

Napsal jsem mail do Vifu a odpověděli mi obratem kdo jejich výrobky prodává.V Teplicích Autoštangl:super

Odesláno

Taky jsem neměl dlouho štěstí natrefit na výrobek VIF a psal přímo do firmy.Odpověděli obratem jak na to, ale nakonec při tankování v Týně nad Vltavou se na mne usmála plechovka VIF letní a bylo moje.:D

Odesláno
Původně zaslal: mares

Taky jsem neměl dlouho štěstí natrefit na výrobek VIF a psal přímo do firmy.Odpověděli obratem jak na to, ale nakonec při tankování v Týně nad Vltavou se na mne usmála plechovka VIF letní a bylo moje.:D

A jak tedy na to? :myslim

Odesláno
Původně zaslal: Hafity

Původně zaslal: mares

Taky jsem neměl dlouho štěstí natrefit na výrobek VIF a psal přímo do firmy.Odpověděli obratem jak na to, ale nakonec při tankování v Týně nad Vltavou se na mne usmála plechovka VIF letní a bylo moje.:D

A jak tedy na to? :myslim

Po telefonické domluvě s nějakou paní od firmy VIF mě bylo přislíbeno, že se mi ozve zásobovač až pojede na jih.Doposud se nikdo neozval, ale při tankování na benzince v Týně ho měli.

Po každém natankování se pořádně rozhlédni po regálech na pumpě a jednou budeš mít určitě štěstí.Mne to trvalo taky déle.

  • O 2 měsíce později...
Odesláno

Již uplynuly dva měsíce, co používám při každém tankování aditivum od VIFU a mohu konstatovat, že autu to evidentně prospívá.Předtím se mi občas stávalo po natankování i u značkové pumpy, že motor nebyl tolik pružný a nešel za plynem, ale nyní je chod plynulý.Spotřeba se pohybuje pořád ve stejném rozmezí.

Odesláno
Původně zaslal: mares

Štamprdličkové dávkování není špatné, ale ne pro auto.Těžko se to tam klopí a teče to vedle.:D

Napiš až na něco přijdeš jak na to.

A co velká injekční stříkačka? Ta tlustá, 20ml?

Odesláno

STP má opravdu nejlépe vyřešené dávkování.:potlesk

Nyní si připravuji určitou dávku aditiva před tankováním doma do lahvičky, kterou naliji před zasunutím pistole do nádrže.

Odesláno
Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: mares

Štamprdličkové dávkování není špatné, ale ne pro auto.Těžko se to tam klopí a teče to vedle.:D

Napiš až na něco přijdeš jak na to.

A co velká injekční stříkačka? Ta tlustá, 20ml?

Používám tu stříkačku a je to v pohodě:papa

Odesláno

Ked pouzijes kontakt na obchodne oddelenie tu www.vif.cz/kontakt.htm, tak by Ti mali povedat podla miesta bydliska najblizsie predajne miesto. Bolo to tak aj v mojom pripade...mal som to rovno pod nosom a nevedel som to:mrk

Odesláno

Nevíte někdo kde by se to letní aditivum od VIF dalo sehnat v okolí Prahy, resp. Kralupy, Kladno, Slaný nebo okolí?

Já ho kupuju na Mělníku ( v Mlazicích ) v Paramu, stojí asi 160 Kč, ale myslím, že ho mají i na pumpě ve Veltrusech :papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...