Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Střední morava 3.3. 2007 ve 14:00


Recommended Posts

jo zapomněl jsem napsat, že jsem se v týdnu v Bestu stavoval a je tam i ten fotbálek:aut

co se noclehu týče..sraz je plánovaný jako jednodenní, s tím že se nebráním tomu, když se zformuje skupinka \"vytrvalců\" a uděláme nějakou akci přes noc, ale mám omezené kapacity pro nocležníky, takže bych potřeboval vědět předem, kdo všechno by chtěl zůstat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

jo zapomněl jsem napsat, že jsem se v týdnu v Bestu stavoval a je tam i ten fotbálek:aut

co se noclehu týče..sraz je plánovaný jako jednodenní, s tím že se nebráním tomu, když se zformuje skupinka \"vytrvalců\" a uděláme nějakou akci přes noc, ale mám omezené kapacity pro nocležníky, takže bych potřeboval vědět předem, kdo všechno by chtěl zůstat..

Ja bych prespal u kamose, to by nebyl problem, aspon u tebe zbyde vic mista pro ostatni... Pokud bude nekdo chtit zustat, ale me to pripadne blby jet do Olmiku a za 5 hodin zase zpatky... Kdyz uz, tak to chce natahnout do rana... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Jako co se tyka akce do pozdnich, nebo spis brzkych hodin, nejsem vubec proti v olomouci je dost podniku ktere by mohly byt schopne s nami drzet krok :P

By mě zajímalo, kde chcete u Drápala zaparkovat x Piškotů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

Tak ja dorazim urcite aji kdyby mel cert na koze jezdit a takova nocni party az do posledniho ziviho je taky super napad obejdem vsechny olomoucke kluby a bude prca:papa

TOTO JE KVALITNI NAZOR!!!! :super:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Escaper

Jako co se tyka akce do pozdnich, nebo spis brzkych hodin, nejsem vubec proti v olomouci je dost podniku ktere by mohly byt schopne s nami drzet krok :P

By mě zajímalo, kde chcete u Drápala zaparkovat x Piškotů

Vi se kam se tada pujde? Bude to Drapal nebo Best? U bestu by se dalo v klidu parknout a pak na mesto vychazkou historickou olomouci, jinak v centru asi x Piskotu nezaparkujem nejak slusne pohromade

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v týdnu se zeptám v Bestu, jestli tam nebude obsazeno..kdyžtak bych hodil rezervačku..jen přemýšlím na kolik lidí a kolik hodin:myslim

ve městě by se dalo parknout buďto u Billy nebo kousek naproti Drápalovi je taky větší parkoviště a v sobotu odpoledne by nemělo být placený..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kluci Brnaci, dame sraz pred cestou a pak spanila jizda? (Ale pomalu, zadny blbinky nebo honeni, upozornuju, ze vic nez 200km/h jezdit nebudu :D;) )

Ne, vazne, chtelo by to jet phromade! Co takhle sraz na slovnaftu?

Slovnaft Česká republika, spol. s r.o.

Čerpací stanice

Hviezdoslavova 1168/49

627 00 Brno-Slatina

link

Jinak jedu v poctu 2ks (ku*va Vlasto, reklo se bez bab! v Holomooci je peknych bab dost, tak proc tahat drivi do lesa ;)), takze 2 mista mam volne, kdyby mel nekdo nepojizde auti...

[upravil dne 26/2/07 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...