Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: OK406

Promiňte, ale už mi to tady připomíná jako hon na čarodějnice !!!!

Co konkrétně myslíš?

Odesláno

Myslím celou záležitost ohledně Komisar. Počítačům moc nerozumím, ale pokud je možnost se napojit z jiného počítače, tak se napojí. Alespoň je vidět, že je jak psal Ladman a další duchem pežoťák a že pro tuto značku žije.

Odesláno
Původně zaslal: OK406

Promiňte, ale už mi to tady připomíná jako hon na čarodějnice !!!!

nikto tu nikoho nenahana, len som chcel vediet ako to vlastne tuna na fore funguje s trvalim zamedzenim pristupu

Odesláno
Původně zaslal: aka

neni to jedno?

Je. A divím se, že se v tom stále někomu chce se hrabat. Možná bysme mohli založit sekci "O tom, jak tady komisar skončil" a pouštět tam jen proti potvrzení od lékaře o duševní způsobilosti.

P.S.: já bych tam nelezl. ;)

Odesláno

ja jsem chtel jen tak trosku upozornit nulu, ze si protireci.. nemelo to bejt uvaha nad tim jestli to je komisar nebo nee(o tom si myslim sve).. asi spatnej napad.. takze sorry..:roll

Odesláno

ja si myslím, že celé toto by sa už malo raz a navždy ukončiť, pretože ako čítam príspevky,je to len a len na rozhodnutí vedenia klubu ktoré rozhodlo tak ako rozhodlo ( myslíml si že správne), čím viac sa to bude rozpitvávať a živiť tým to bude čoraz horšie. Ak niekto nerešpektuje pravidlá fóra, dobre mu tak. Buďme všetci radi, že tu človek nájde odpoveď na svoje problémy. HOWG!!!!!!!!!

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Už je to nějaký čas, co byl zamezen přístup členovi P-C s nickem Komisar. Za tu dobu se událo mnoho věcí. Došlo k zamezení vymazání příspěvků na fóru jedním členem. Proto bych se u vedení P-C ale nejen u něj ale i u členů přimlouval za to, aby byla dána možnost Komisarovi napravit to, co svým smazáním způsobil. Vím, že to není možné, aby vrátil veškeré smazané příspěvky. Ale může svými radami, znalostmi a zkušenosti prospět celému P-C. To mohu potvrdit nejen já ale ale i Ladman, Neon ale i další členové P-C, kterým pomohl buď radou a nebo pomocí. Každý můžeme udělat chybu! Ale jsme přece lidé a z chyb se můžeme poučit a využít ve svůj prospěch. Přece nezatratíme někoho, který lituje toho co provedl a je připraven pomáhat. Jeho příspěvky byli a věřím, že i budou přínosem pro P-C a fórum, které každý využil ve prospěch svého plechového miláčka. Proto ještě jednou apeluji na vedení a na členy P-C, o znovu přijmutí Komisar. Věřím, že zdraví rozum zvítězí.

Odesláno

Ačkoliv nováček se též přimlouvám za možnost odblokování TCPIP adresy a dát nicku Komisar ještě šanci, protože každá rada a zvláště pro nás zatím neotřískané piškoťáky je dobrá. V každém případě bych ZDE na fóru zkusil dát anketu a ať se každý vyjádří. :myslim Děkuji

Odesláno

Tak jelikož jsem se ještě k tomuto nevyjádřil napravím to nyní. Jak už psal výše OK406 Komisar je kapacita ve svém oboru a myslím si, že může svou radou být prospěšný jak nám (standart) uživatelům tak i vedení klubu. Své znalosti ochotně prosazoval a udělal obrovskou chybu. Chybu, kterou udělal lze hodnotit jako nepřípustnou, avšak pokud má zájem to napravit bylo by dobré mu umožnit (alespoň na čas na zkoušku) přístup a tím potvrdit jeho kvality. Příspěvky lze mazat do 60minut což je výborný tah vedení P-C k zamezení takových situací a následných diskuzí. Komisare se zastávám z několika důvodu a především z toho, že potrestaní úživatelé jsou většinou z důvodu hrubého urážení ostatních či psaní nesmyslných a agresivních příspěvků. Můžeme nemítnou, že pravidla jsou daná. Ale co teď když ono mazaní příspěvku je znemožněno?? Ptám se jen já?? Myslím, že zdaleka ne. Elektrikář machr - to je Komisar. Myslím, že tu není nikdo "nebo jen minimum" schopných lidí jako je on.

Chyby lze napravovat pokud dostneme šanci a já si myslím, že takovýto člověk si šanci zaslouží!!

Vedení P-C respektuji a chválím a uctívám, ale prosím obnovte tomuto člověku, který je prospěšný i vám, přístup alespoň na přechodnou dobu.

S pozdravem Stalmik

Odesláno
Původně zaslal: Jirkap

Bohužel Komisař tu chybu udělal 3x... takže to mluví za všechno... stejně je pořád tady pod jiným nickem.

Není tady, jelikož má stále zablokovanou IP adresu !!!

Odesláno
Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Jirkap

Bohužel Komisař tu chybu udělal 3x... takže to mluví za všechno... stejně je pořád tady pod jiným nickem.

Není tady, jelikož má stále zablokovanou IP adresu !!!

Přesně tak. To, že se občas přihlásí jako Dixi, mu plnohodnotný přístup jako Komisaři nenahradí, neboť se musí přihlašovat z jiného PC než má doma. Doma má přístup blokován!!! Dříve zde byl jako Komisar každý den X-krát, teď pouze jen když se dostane k PC, který nemá blokovanou IP. Takže se také přimlouvám za jeho "návrat" a doufám, že se celé toto snažení neobrátí proti němu tím způsobem, že se mu zablokuje IP na PC, kde se přihlašuje jako Dixi.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...